Macassistant rt 20 – Mac için Fm 2020 Editörü

macassistant rt 20

Macassistant rt 20 çok geniş özelliklere sahip olan bir real-time yani eş zamanlı gözlemcilik ve editörlük programıdır. Fm 2020 sürümüyle birlikte kullanabileceğiniz Macassistant özellikle Fm sever Mac kullanıcıları için tasarlanmıştır. Football Manager eklentilerini kullanmakta zorlanan Mac bilgisayar sahiplerine kolaylık sunan Macassistant rt 20 Mac OS X 10.9 ve üzeri işletim sistemlerinde Football Manager 2020 ile eş zamanlı çalıştırılabilir.

Mac kullanan Football Manager 2020 oyuncularının karşılaştığı en büyük sorunların başında Fm zevkini üst düzeye çıkartan üçüncü parti eklentileri çalıştıramamak geliyor. Football manager oyunlarının en önemli gözlemcilik eklentisi genie scout ve onunla birlikte en önemli football manager editör programı olan fmrte mac kullanıcıları için erişilemez durumda. Bu durum her ne kadar şevk kırıcı gözükse de Mac kullanıcıları tamamen ümitsiz değil. Bu geniş kullanıcı kitlesini ve bu kitlenin isteklerini görmezden gelemeyen bir grup FM sever yazılımcı tamamen Mac sahiplerine özel olarak macassistant rt20 programını yazdı. Macassistant rt 20 içinde barındırdığı kapsamlı özellikler sayesinde kullanıcılarına hem gözlemcilik hem de eş zamanlı editörlük yapabilme imkanı sunuyor. Hem genie scout programının gözlemciliğin hem de fmrte programının editörlüğünü bir arada toplayarak mac sahiplerine sunan macassistant fm20 tabiri caizse tam olarak bir kurtarıcı.

Macassistant Rt 20 Özellikleri

Macassistant programını öveceğimiz kadar övdük. Şimdi de macassistant rt 20 özellikleri nelerdir biraz da bu husustan bahsedelim. Macassistant fm 20 sürümü tam olarak 92.000 defa görüntülendi ve 23.000 defa indirildi. Dosya boyutu ise yalnızca 10mb. Program aslen ücretsiz fakat aşağıda belirtmiş olduğum bazı teknik özellikleri açabilmek için $6 gibi küçük bir ücret karşılığında lisans alınması gerekebilir. Macassistant fm 20 crack mevzularını ise hiç önermiyorum. Yok yere bilgisayarınızı riske atmayın. Şimdi ise Macassistant rt 20 teknik özellikleri.

Genel Özellikler

 • Mac kullanıcılarına özel kolay kullanımlı macassistant rt20 arayüzü.
 • Apple tarafından onaylanmış güvenilir yazılım.
 • Catalina için 64 bit.
 • Karanlık tema ile uyumlu.
 • Aşırı hızlı veritabanı yüklemesi. Ortalama üç saniyede kullanıma hazır.
 • Filtreli arama ve hızlı arama özellikleri.
 • Kendi tercihinize göre düzenleyebileceğiniz ve kaydedebileceğiniz özelleştirilebilir arayüz.

Oyuncular İle İlgili Özellikler

 • Futbolcuların yaşını, değerini, boyunu ve kilosunu görüntüleme ve değiştirme. Oyuncuların sakatlıklarını ve cezalarını kaldırma.
 • Oyuncuların özelliklerini, potansiyellerini, kişiliklerini, kullandığı ayağını, saygınlığını ve gizli özelliklerini görüntüleyerek değiştirebilme.
 • Oyuncu kontratlarını, takımlarını, forma numaralarını ve transfer durumlarını görüntüleme/değiştirme.
 • Tek tuşla kulüpler arası oyuncu değişimi.

Personel Özellikleri

 • Personellerin adını, yaşını ve diğer genel özelliklerini değiştirebilme ve görüntüleyebilme.
 • Personel işlerini, potansiyellerini, saygınlıklarını ve yeteneklerini düzenleme / görüntüleme.
 • Personel kontratlarını düzenleyebilme.

Kulüp Özellikleri

 • Görüntüleme/düzenleme: Kulüplerin kurulduğu yıl, tesisleri, başkanları ve moral durumu.
 • Görüntüleme/düzenleme: Transfer bütçesi, maaş bütçesi, transfer yüzdeleri, bilet fiyatları, sponsorlar, transfer yasakları ve borçlar.
 • Görüntüleme/düzenleme: Kulüp renkleri ve formaları.
 • Görüntüleme/düzenleme: Kulüp saygınlıkları. Stadyum özellikleri.

Kısa Listeler

 • Kısa liste oluşturma, düzenleme ve silme.
 • Filtreli aramalarınız sonucu bulduğunuz oyuncuları kolaylıkla kısa listelere ekleyebilme.
 • Oyun içine direkt olarak kısa liste gönderebilme ve çekebilme.

Macassistant Rt 20 Olası Hatalar ve Çözümler

Her programda olduğu gibi macassistant programında da çeşitli hatalar ve bug dediğimiz sorunlar oluşabiliyor. Çözüm olarak birden fazla yöntemler olabildiği gibi bu çözümler ve sorunlar da kişiden kişiye değişebiliyor. Macassistant rt 20 hatası ise nadiren de olsa iki şekilde ortaya çıkabilir. Bunlardan birincisi Macassistant rt 20 sip olarak karşımıza çıkıyor ve ikincisi ise Macassistant rt 20 no access to process. Aslında bu iki sorun birbiriyle çok benzer ve çözümleri de neredeyse aynı. Sorunun kaynağı ise macOS sisteminde bulunan anti virüs yazılımı System Integrity Protection yani SIP. Bu hataların alıyorsanız çözümü için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

 1. Menüdeki apple logosuna basın.
 2. Restart tuşuna basın.
 3. Apple logosu ile yüklenme ekranı gelene kadar Cmd+R tuşuna basılı tutun.
 4. Kullanıcı seçin ve şifre girin.
 5. Her şey yüklendikten sonra menü çubuğundaki Utilities yazısına tıklayın.
 6. Terminal bölümüne gelin.
 7. Vermiş olduğum kodu girin. “csrutil enable –without debug”
 8. Klavyenizin enter tuşuna basın.
 9. Son olarak apple logosuna basın ve restart seçeneğini seçin.

Macassistant Rt 20 Uyumluluk

Şu an için macassistant rt20 aşağıda belirtmiş olduğum football manager 2020 sürümleri, touch sürümleri ve macOS sürümleri ile uyumlu. Ancak ilerleyen tarihlerde çıkacak olan Macassistant fm 20 update yani güncellemeler sonucu daha farklı sürümler ile de uyumlu olabilir.

 • Macassistant ile çalışabilen uyumlu Fm 2020 sürümleri 20.4.1, 20.4.0, 20.3.0, 20.2.4, 20.2.0, 20.1.4, 20.1.3. Online mod dışında mevcut olan bütün senaryolar. Ve yalnızca oyunun steam sürümü.
 • Macassistant rt20 ile çalışabilen Fm 2020 Touch versiyonları 20.4.0, 20.3.0, 20.2.4. Online dışında bütün durumlarda çalıştırılabilir. Sadece oyunun steam versiyonuna sahip olanlar kullanabilir.
 • Macassistant fm20 programını çalıştırabilmek için ise sahip olmanız gereken MacOS sürümleri şunlar 10.10, 10.11, 10.12, 10.13, 10.14, 10.15.

Macassistant Rt 20 İndir

Mac için Fm 2020 eş zamanlı editörü ve gözlemcilik programı olan macassistant fm 2020 programını İndirmekte herhangi bir zorluk yok. Yalnızca 10mb bir dosya indirmeniz gerekiyor. Ayrıca belirtelim .zip dosyasında olduğu için arşivden çıkartabilmek için winrar gibi bir programa ihtiyacınız olabilir. Resmi sitesi olan fmscout adresinden macassistant rt 20 indir. Ayrıca program ilk açılışta sizden şifrenizi isteyecektir. Şifreyi vermezseniz program düzgün çalışmayabilir. Bütün bunların dışında belirtmemiz gereken başka bir şey olduğunu düşünmüyorum. Umarım bu yazı sizlere faydalı olmuştur. Kapanışı yapmadan önce sizleri bir diğer yazımız olan fm 2020 hızlı maç sonu eklentisi bölümüne de bir göz atmaya davet ediyorum. Tekrar görüşmek üzere. İyi oyunlar.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir