Fm 2020 Herkes Serbest

fm 2020 herkes serbest

Tekrardan merhaba sevgili fmrehber okurları. Bu gün yepyeni bir veritabanı / senaryo yaması ile karşınızdayım. Fm 2020 herkes serbest yaması adı üstünde herkesi serbest yapan bir eklenti. Oyuncular, sağlık ekibi, koçlar ve aklınıza gelen diğer bütün personeller boşta. Kulüpler bomboş! Dilediğiniz oyunculara ve personellere yaklaşıp takımınıza katılmaya ikna edebilirsiniz. Tabi diğer kulüplerde aynısını yapacağından elinizi çabuk tutmakta fayda var. Alışılmışın dışında farklı bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlere en azından bir kaç sezonluğuna da olsa herkes serbest senaryosu ile oynamalarını tavsiye ediyorum. Dünyanın en iyi wonderkidleri ile hiç bir bonservis ücreti ödemeden masaya oturmayı bütün menajerler ister.

Hayalinizdeki takımı kurmaya ne dersiniz? Hiç normal Fm oyununda hayalinizdeki oyuncuları transfer edebilecek bütçelere ulaştığınızda favori oyuncularınızın yaşlandığını görüp hayal kırıklığı yaşadınız mı? Bu yama ile hayalinizdeki kadroları kurmayı deneyebilirsiniz. İstediğiniz her futbolcuya direkt sözleşme önerebilir ve kadronuza katabilirsiniz. Hem de hiç bir bonservis ücreti ödemeden. Hiç bir sportif direktör ile muhatap olmadan direkt birebir futbolcuyla konuşarak. Herkes serbest yaması ile bütün futbolcular boşta, personeller boşta ve teknik ekip boşta. Futbol dünyasında kartların yeniden dağıtıldığı bu senaryo yamasına mutlaka bir şans verin. Eğer bu kadar övgüye dayanamayarak indirmeye karar verdiysen hemen buradan Fm 2020 herkes serbest yamasını indir.

Fm 2020 Herkes Serbest Yama Özellikleri

Hayalinizdeki kadroyu, teknik ekibi, koçları, gözlemcileri ve fizyoterapistleri takımınıza getirebilmeniz için bu saymış olduğum herkes boşa çıkarıldı. Tek yapmanız gereken sözleşme önermek. Hepsi bu. Paranın sıkıntı olmadığı bu senaryoda tek eksiğiniz kulübünüzün düşük saygınlığa sahip olması. Bu nedenle de futbolcuların gelmek istememesi olabilir. Takım saygınlığını ise oyun için editör aracılığıyla yükseltebileceğinizi de hatırlatmak isterim.

  • Bütün futbolcu kontratları kaldırıldı. Artık her bir futbolcu serbest oyuncu.
  • Gelecek transferler iptal edildi. Önceden imzalanmış veya planlanmış gelecek transferler iptal edildi. Oyuncular boşa çıkarıldı.
  • Kulüpler boşaltıldı. Hiç bir kulübün oyuncusu bulunmuyor. Bütün kulüpler boşta futbolculara yanaşmak zorunda.
  • Başkan ve kulüp sahibi dışında bütün personellerin sözleşmeleri boşa çıkarıldı. Futbolcularla birlikte personeller de boşta.
  • Bütün milli takım personelleri boşa çıkarıldı.

İndirme linkini yazının ikinci paragrafının sonunda vermiş olduğum fm 2020 herkes serbest yaması sizin de görebileceğiniz gibi 9000 defa görüntülenmiş ve 2500 defa indirilmiş. Dosya boyutu ise bir veritabanı yamasının olması gerektiği gibi 6 MB civarında ufak bir rakama sahip. Buraya kadar okuduğunuza göre yamayı indirmeye karar verdiniz demektir. O zaman yamanın kurulum adımlarına geçelim. Birinci adım indirdiğiniz .zip dosyasını arşivden çıkartmak. İkinci adım ise çıkartmış olduğunuz .fmf dosyasını belgelerimin içerisinde bulunan editor data klasörüne yapıştırmak. Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2020/editor data. İlgili yolda ilgili klasörler yok ise siz kendiniz de oluşturabilirsiniz. Bu işlem bittikten sonra oyunu açın eğer oyun açıktı ise yeniden başlatın. Yeni kariyer oluştur dedikten sonra veritabanı bölümünden kurmuş olduğunuz yamanın veritabanı seçeneğini seçin. Ve artık herkes serbest yamasının tadını çıkartabilirsiniz.

Sizler için derlemiş olduğumuz bir başka yama incelemesinin daha sonuna geldik. Makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için çok teşekkür ediyoruz. Eğer yazmamızı istediğiniz Fm hakkında başka bir yama incelemesi, rehber veya herhangi bir yazı talebiniz olursa yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese dönüş yapacağım. Ve unutmadan, fmrehber menajerlik kariyerinizde başarılar diler!

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir