Fm 2020 Efsanelerin Dönüşü

fm 2020 efsanelerin dönüşü

Efsanelerin dönüşü yaması ile Fm 2020 tarihini oynamak hatta tarihin bir parçası olmak ister misiniz? Fm 2020 efsanelerin dönüşü yaması ile 4500 rakamının üzerinde tarihe adını yazdırmış efsanevi futbolcuları oyununuza ekleyin. Yayınlanmış olduğu İngilizce adıyla Return of The Legends for FM20 yani efsanelerin dönüşü yaması oyuna tarihi futbolcuları ekleyen en büyük veritabanı yaması olma özelliğini taşıyor. Yaşı büyük olup da o efsanevi futbolcuları özlemeyen kimse yoktur. Daha genç olanlarımız bile o efsanevi futbolcuları tanıyorlar. Hatta kimileri bu efsane oyuncuların hikayelerini dinleyerek büyüdüler. İşte bu yama dünyanın bir numaralı futbol simülasyon oyununa Maradona, Pele, Ariel Ortega ve Hagi gibi 4500 efsanevi ismi ekleyerek Fm oyuncularını nostaljiye boğuyor. Yani söyleyeceğim şudur ki bu yamayı kullananlar eğlenceli ve efsanevi bir senaryonun içerisinde kendilerini bulacaklar. İlginizi çekebilecek bir diğer senaryo incelememiz ise Fm 2020 kadın futbolu yaması.

Peki ya ben size efsanelerin dönüşü yamasının artık 5. sayıda olduğunu söylemiş miydim? Evet Fm 2015 sürümünden bu yana tam 5 yıldır efsanelerin dönüşü yaması çıkıyor. Şu an en son ve en güncel halinde tam olarak oturmuş bir şekilde karşımızda. Yamanın en büyük özelliği Avrupa kulüplerinin efsaneleşmiş hatta ikon olmuş tarihi futbolcularının tekrardan takıma katılması. Hem de en başarılı oldukları yaşlarıyla birlikte. Bir şey daha söyleyeyim. Bu yamada maç kazanmak hiç de kolay değil. İster küçük ister büyük olsun bütün kulüplerin efsaneleri tekrardan kadrolarına katılmış durumdalar. Tabi bu da bütün takımların efsane seviyesinde güçlü olduğunu gösteriyor. Efsanelerin dönüşü ile her maç ayrı bir çekişme yaşayacaksınız ve her maç ayrı efsanelere tanık olacaksınız.

Fm 2020 Efsanelerin Dönüşü Yama İçeriği

Bu yama ile pek çok futbol kulübünün ve milli takımının efsaneleşmiş futbolcuları oyuna dönüyor. Yalnızca en büyük kulüplerin de değil. İrili ufaklı bütün kulüpleri efsaneleri döndürülmüş ve oyuna eklenen efsane sayısı 4500 rakamını bulmuş. En büyük liglerin dışında Hollanda, Belçika, İskoçya, Rusya, Ukrayna, Avusturya, Romanya, Bulgaristan, Macaristan ve Portekiz gibi diğer ülke efsaneleri de bu yamaya dahil edilmiş. Artık yüzlerce takım Avrupa ve Şampiyonlar Ligi kupalarında iddia sahibi. Yani bu yama Fm 2020 zorluk seviyesini bir hayli arttırıyor. En eski futbolcular potansiyellerinin en üstüne çıktıkları zamanlarındaki halleriyle oyuna dahil edilmiş.

C. Ronaldo ve Messi gibi zamanımızın efsaneleri ise oyundan kaldırılmamış. Fakat yaşları küçültülmüş ve bir nevi wonderkid haline getirilmişler. Ayrıca bu yama kendi içerisinde eski futbolcular için özel olarak hazırlanmış bir yüz paketi de bulunduruyor. İçerisinde 4500 efsaneyi, yepyeni yüz paketlerini ve yenilenmiş turnuvaları barındıran bu yama 1 GB gibi ortalama denilebilecek bir dosya boyutuna sahip. Fm 2020 efsanelerin dönüşü yamasını buradan indirebilirsiniz. 40000 görüntülenme ve 9000 indirilme sayısına sahip bu senaryo samimi söylüyorum çok eğlenceli bir kariyer vaat ediyor. En azından bir sezon şans vermenizi öneririm.

Fm 2020 Efsaneler Yaması Kurulumu

Gelelim şimdi Fm 2020 efsanelerin dönüşü yama kurulumu talimatlarına. İlk adım olarak yukarıdaki paragrafta vermiş olduğum linkten 1 GB boyutundaki yama dosyasını indirmeniz gerekecek. Hemen ardından indirmiş olduğunuz .zip dosyasını arşivden çıkartmanızı istiyorum. İçinden çıkan Return of the legends 2020.fmf dosyasını Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2020 / editor data klasörüne yapıştırın. Editor data klasörü yoksa bizzat oluşturabilirsiniz. Efsanelerin yüzlerinin de oyuna eklenmesini istiyorsanız Legends Facepack klasörünü de Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2020 / editor data klasörüne atmanız gerekli. Ardından oyuna girip tercihler > arayüz menüsünden çerezleri temizle butonuna basmanızı isteyeceğim. Son olarak yamayla birlikte oynamak için yeni kariyer açın, 20.4.0 versiyonunu ve yüklediğiniz efsaneler veritabanı seçeneğini seçin. İşlem tamamlanmıştır hayırlı uğurlu olsun.

Yalnız oyunun ilk kurulumu yarım saat bir saat sürebilir. Çünkü geçmiş verilerin yenilenmiş halleriyle değişimi biraz zaman alıyor. Son zamanlarda paylaştığımız bir diğer senaryo yaması ise Arap sermayesini konu alan Newcastle yaması paylaşımıydı. Onun dışında bahsetmemiz gereken bir şey kalmadı gibi. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. En güncel Football Manager 2020 rehberlerini bulabileceğiniz Fmrehber.com adresini tarayıcınızın yer imlerine eklemeyi unutmayın. Tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın!

Sayfayı Tweetlemek için:

2 thoughts on “Fm 2020 Efsanelerin Dönüşü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir