Fm 2020 Newcastle Yaması

fm 2020 newcastle

İngiliz futbolunu yakından takip edenlerin de bileceği üzere Newcastle futbol takımı Suudi Arabistan veliaht prensi tarafından satın alındı. Veliaht prens Muhammed bin Selman tarafından satın alınan Newcastle futbol kulübünün kasasına affedersiniz yüz milyonlarca dolar sıcak para girdi. Hal böyle olunca Fm 2020 oyuncuları bu durumu oyunun içerisinde de görmek istediler. Sonuç olarak karşımıza Fm 2020 Newcastle yaması diye bir paket çıktı. Peki nedir bu Newcastle yaması? Bir Fm 2020 veritabanı yaması olan Newcastle yaması aynı gerçek hayatta olduğu gibi Newcastle kulübünün sahipliğine Suudi Arabistan prensini getiriyor. Yalnızca bununla da kalmayan yama Newcastle takımının finansal yapısını, sponsorlarını, stadyumunu ve antrenman tesislerini de olağan hayatın akışına göre optimize ediyor. Sonuç itibariyle Newcastle yaması, daha önce paylaşmış olduğum kadın futbolu yaması gibi kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmayı hedefleyen bir senaryo paketidir.

FM 2020 Newcastle

Fm 2020 Newcastle ek paketi 16000 görüntülenme, 1900 indirilme ve 4 yorum gibi bir istatistiğe sahip. Paylaşıldığı sitede asıl adı Newcastle United Takeover 2020 olan yamanın dosya boyutu ise 1.5 MB civarlarında bir rakam. Yazının ortalarına gelmemize rağmen hala daha indirme linkini paylaşmamışız. O zaman eğer ilginizi çektiyse diye sizlere resmi sitesinden indirme linkini bırakıyorum. Şimdi direkt indirip kurabilirsiniz ama bence ilk olarak incelememizin devamına ve ardından vermiş olduğumuz kurulum talimatlarına bir göz atın. Bu yamada Fm 2020 Newcastle United kulübüne ve personellerine hiç dokunulmuyor. Tabi başkan ve kulübün sahibi hariç. Onlar da personel olarak geçmiyor zaten. İşte karşınızda FM 2020 Newcastle United yama teknik özellikleri:

  • Yeni kulüp sahibi eklendi. Suudi Arabistan veliaht prensi Muhammed bin Salman Newcastle kulübünün başına getirildi.
  • Mike Ashley ve Lee Charnley gibi takımın sahipleri oyundan kaldırıldı.
  • Arap sermayesinin girmesiyle birlikte Newcastle United kulübünün bütün finansal yapısı değiştir. Bütün bütçeler gözle görülür bir şekilde arttırıldı. Yeni sponsorluklar eklendi.
  • Gene kulübe giren sıcak paranın etkilerinden bir kaçı olarak stadyum, tesisler ve antrenman sahaları güçlendirildi.
  • Kulübün vizyonu bir diğer Arap sermayesiyle ihya olan kulüp Manchester City ile aynı şekilde başarı ve pahalı futbolcu transferine endekslendi.
  • Yukarıdaki maddeler dışında başka bir değişiklik yapılmadı. Futbolcu, altyapı ve personel kadrolarına dokunulmadı.
  • Sonuç olarak Fm20 Newcastle United kulübü en zengin kulüpler sıralamasına girmiş oldu.

Elimden geldiğince yamanın teknik özelliklerini sizlere tatlı tatlı anlatmaya çalıştım. Yamayı test eden ve video çeken bir Youtube kanalı var. Onu da paylaşmak istiyorum. Yalnız videonun yapımcısı İngilizce konuştuğu için yabancı dil bilmeyen arkadaşlar sıkılabilir. O durumda direkt yamayı kurarak denemenizi tavsiye edeceğim. Çünkü yama dosyası çok ufak bir boyutta ve kurulum oldukça kolay. İnceleme videosunu buraya bırakıyorum. Ardından kurulum talimatlarına geçeceğiz.

Fm 2020 Newcastle Yaması Kurulum

Fm 2020 Newcastle United yama kurulum talimatlarına başlayalım mı? Yukarıda vermiş olduğum indirme linki aracılığıyla yama dosyasını indirerek kuruluma başlayabilirsiniz. Newcastle Yaması aynı var sistemi kaldırma yaması gibi bir veritabanı paketi olduğu için indirmiş olduğunuz dosyayı editor data klasörüne atmanız gerekiyor. Peki nerede bu editor data klasörü? Hemen “Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2020 / editor data” klasörünü bulun ve içine yama dosyalarını yapıştırın. Editor data klasörü belirtilen yolda yok mu? O zaman sağ tıklayarak yeni klasör oluştur deyin ve klasörün adını editor data yapın. Yama sorunsuz çalışacaktır. Kurulum burada bitiyor oyunu açabilirsiniz. Eğer bu işlemler sırasında oyun açıktı ise şimdi yeniden başlatma zamanı.

Artık ultra zengin Newcastle United kariyerinizin tadını çıkartabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yeni kariyer açarken kurmuş olduğunuz Newcastle veritabanı seçeneğini seçmek. Kariyeriniz başlar başlamaz yamanın aktif olduğunu göreceksiniz. Bu eğlenceli senaryo umuyorum sizi en azından 4-5 sezon götürür. İleride daha farklı senaryo incelemeleriyle karşınıza çıkmayı planlıyorum. Fmrehber.com adresini tarayıcınızın yer imlerine eklemeyi unutmayın. Tekrar görüşmek dileğiyle kariyerinizde başarılar dilerim.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir