Evo FM 2020 Skin

evo fm 20 skin

Fm 2020 kariyer macerası için özenle hazırlanmış olan Evo FM 2020 Skin sade, minimalist, modern ve kullanışlı bir temadır. Ayrıca Evo skin yaması hızlı maç sonucu eklentisi ile birlikte gelir. Ek bir yükleme yapmanız gerekmeksizin hızlı maç sonucu butonunu EVO skin ile kullanabilirsiniz. Kalite ve kullanıcı dostu kullanım kolaylığını kendine düstur edinen Evo temasına bir şans vermenizi şiddetle tavsiye ederim.

Bu arada belirtmekte fayda var Evo FM 2020 Skin her ne kadar popüler bir tema dosyası olsa da hala daha beta aşamasında. Neyse ki iki hafta incelediğimiz tad twenty teması gibi evo da sürekli güncelleniyor ve update alıyor. Yamanın yapımcısının epey iyi iş çıkardığını rahatlıklar söyleyebiliriz. Yavaş yavaş gelişen bu skin dosyasını şu an indirmeye karar vermediyseniz bile takibe almanızı öneririm. Yine de beta olmasına rağmen bu kadar çok indirilmesi temanın kalitesini gözler önüne seriyor. Şimdi Evo Fm 2020 skin temamız 73000 görüntülenme sayısına sahip. Demek ki binlerce insan tarafından incelemeye değer görülmüş. İndirilme sayısı da bir hayli fazla. Tamı tamına 20000 defa indirilmiş. Yamaya gönderilen yorum sayısı ise 66. İndiren bir daha dönüp arkasına bakmamış demek ki efsanevi temayla birlikte oyundan kafalarını kaldıramamışlar. 🙂

EVO FM 2020 SKIN Özellikleri

EVO FM 2020 skin özellikleri hakkında konuşacak olursak öncelikle yayınlanma tarihi ve dosya boyutundan bahsetmek isterim. Yama ilk olarak 2019 yılının 11. ayının 12. gününde piyasaya sürüldü. Daha sonra defalarca update aldı ve güncellendi. Bu zamana kadar 2000 defa indirilen evo skin 4.8 MB boyutunda. Eğer ilgini çektiyse hiç beklemeden evo Fm skin indir. Yamanın daha teknik özellikleri ile ilgili maddeler halinde bir liste hazırladım. Daha fazla detay öğrenebileceğiniz skin özellikleri:

  • Yepyeni karanlık bir arayüz. Göz yormayan harika bir skin teması.
  • Faydalı yep yeni özellikler. Örnek olarak hızlı maç sonu eklentisi butonu.
  • Yenilenmiş kulüp ekranı. Bir kulüp hakkında bilmeniz gereken her şey tek ekranda detaylı bir şekilde sergileniyor.
  • Yeni menajer ana sayfa ekranı. Yine ihtiyacınız olan her bilgi detaylı bir şekilde tek tuşla önünüze seriliyor.
  • En popüler ekran çözünürlüklerinin uyumlu hale getirilmesi. 1366x768px, 1600x900px ve 1920×1080 yani 16:9 ölçeğe sahip ekran çözünürlükleri ile evo skin arayüzünün keyfini çıkartabilirsiniz.

Evo Skin Kurulumu

Geldik şimdi evo skin kurulum talimatlarına. Yapmanız gereken ilk işlem takdir edeceğiniz üzere iki üst paragrafta verilen linkten yama dosyasını indirmek. Tabi indirmeyle de iş bitmiyor, indirdiğiniz dosya .zip dosyası. Onu arşivden çıkartabilmek için winrar, 7zip veya the unarchiver gibi bir arşiv programına ihtiyacınız var. Programı edindikten sonra yama dosyasını içinde bulunduğu arşivden çıkartın. Şimdi arşivden çıkarttığınız EVO FM 2020 skin klasörünü alıp belgelerimin içerisindeki skins klasörüne yapıştırmanız gerekiyor. Peki neredeymiş bu skins klasörü? Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2020 \ skins. Tabi bu yolu takip ettiğiniz zaman bazı durumlarda skins klasörü ilgili yerde olmaya bilir. O zaman sağ tık, yeni klasör oluştura tıkla ve klasörün adını skins koy. Ardından yama dosyasını içine yapıştır. Artık dış işlemler tamamlanmıştır.

Şimdi oyuna girebilirsiniz. Eğer oyun açıktı ise oyunu kapatıp yeniden açın. Oyun içinde takip etmeniz gereken yol ayarlar butonu, tercihler seçeneği ve oradan da genel bakış sekmesi. Karşınıza çıkan ekranda tema sekmesini göreceksiniz. Hemen açılır pencereden yüklemiş olduğunuz temayı seçin ve onaylayın. İç işlemler de bu adımların ardından tamamlandı. Artık çok şık Evo skin ile birlikte harika bir futbol menajerlik deneyimine hazırlanın. Son yapmış olduğumuz Rensie skin incelemesinden sonra şimdi de evo skin incelemesi yapmış olduk. İlginiz için teşekkür ederim. Bir başka konuda görüşmek dileğiyle. Hoşça kalın ve son olarak fmrehber kariyerinizde başarılar diler.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir