Fm 2020 Lisans Yaması

fm 2020 lisans yaması

Biliyorsunuz FM21 çıktı. Elbette hemencecik FM 21 lisans yaması geldi. Daha güncel versiyon için oraya geçin. Fm 2020 lisans yaması pc. Sahte lig, kulüp ve ödül isimlerini düzelten fm 2020 lisans yaması sayfasına hoş geldiniz. Fm 2020 isim düzeltme yaması olarak da geçen bu yama sayesinde kayıtlı oyununuza kaldığınız yerden gerçek lisanslı isimlerle devam edebileceksiniz. Fm 2020 lisans yaması özellikleri, indirme sayfası ve kurulumu hakkında bilgilere geçmeden önce bir de fm 2020 stadyum paketi hakkında incelememiz olduğunu belirtmek isterim. Gerçek isimler ile birlikte oyun zevkinizi arttıracak diğer grafik yamalarına da mutlaka bir göz atın. Bu da aradan çıktığına göre şimdi Fm 2020 Lisans yaması özellikleri geçebiliriz.

Fm 2020 Lisans Yaması Özellikleri

Sizler için detaylıca açıkladığımız Fm 2020 lisans yaması özellikleri genel olarak oyuna gerçek isimler eklemeyi hedefler. Bahsetmiş olduğumuz fm 2020 real names license fix ilk olarak 2013 yılında fm 2013 için piyasalara sürüldü. Ve günümüze kadar bütün seriler için güncellenerek devamlılığını sürdürdü. İçinde bulunduğumuz yılın yaması şu anda 280.000 indirilmeyi geçmiş durumda ve rekordan rekora koşuyor. Bu kadar çok indirilen bu yamanın güvenilirliğini sorgulamaya gerek yok. Dosya boyutu ise yalnızca 93 kb gibi komik bir rakam çünkü yamanın içeriği sadece düzeltilmiş isimlerden oluşuyor. İşte fm 2020 isim düzeltme yaması teknik özellikleri.

 • Oyun içerisinde oynanabilen bütün kulüplerin isimleri düzeltildi. Fm 2020 zebre fix veya zebre yaması olarak da geçen düzeltmeler.
 • Bütün büyük liglerin isimleri düzeltildi. Liglerden bahsetmişken ilginizi çekeceğini düşündüğüm 3. lig yaması linkini buraya bırakıyorum.
 • Oynanamayan büyük Avrupa liglerinde takımların isimleri düzenlendi.
 • Neredeyse bütün amatör liglerin isimleri düzeltildi.
 • Bütün küresel, kıtasal ve ülkesel bazdaki turnuvaların isimleri düzeltildi.
 • Bütün kupaların ve ödüllerin isimleri düzeltildi.
 • Pek çok stadyumların isimleri gerçek isimlerine dönüştürüldü.
 • Lisans yaması yalnızca isimleri düzeltir. Gerçek logoların oyuna eklenmesi için fm 2020 logo paketi dosyasını indirmeniz gerekiyor.

Fm 2020 Lisans Yaması İndir

İncelemesini yapmış olduğumuz bu harika Fm 2020 lisans yaması resmi olarak fmscout sitesinde pr0 rumuzlu bir arkadaş tarafından paylaşılıyor. Ama tahmin edebileceğiniz gibi dünyanın dört bir yanından Fm sever oyuncular lisans yaması projesine destek ve emek vererek bu hazinenin bize ulaşmasına büyük katkıda bulundular. Gerekli teşekkürleri de ettiğimize göre lisans yamasının linkini paylaşma vakti geldi. Emeğe saygı bağlamında direkt olarak resmi sitesinin linkini sizinle paylaşacağım. Gerçek isimler için Fm 2020 lisans yaması indir.

Kuruluma geçmeden belirtmem gereken çok önemli bir husus var. Bu yamayı kurup kayıtlı oyununuza devam ettiğiniz zaman Juventus takımı ve Brezilya ligi dışında bütün isimlerin düzeldiğini görebilirsiniz. Yalnız Juventus yani Zebre takımının ve Brezilya liginin de düzelmesini istiyorsanız bu yamayı kurduktan sonra yeni bir kariyere başlamanız gerekiyor. Çok enteresan bir şekilde Fm yapımcıları brezilya ligini ve Juventus takımı oyunun içinde hard database dediğimiz bölüme işlemişler. Ama yamayı kurduktan sonra yeni oyuna başlarsanız hiç bir sorun kalmayacaktır. Zebre yerine Juventus ve düzeltilmiş brezilya takımlarıyla kariyerinizin tadını çıkarabileceksiniz.

Fm 2020 İsim Düzeltme Yaması Kurulumu

 1. Eğer hala açıksa lütfen kuruluma başlamadan önce oyununuzu kapatın.
 2. Yukarıda vermiş olduğum link üzerinden yani resmi sitesinden indirmiş olduğunuz .zip dosyasını arşivden çıkartın. (Winrar veya 7zip gibi bir programa ihtiyacınız olabilir.)
 3. Şimdi yapmanız gereken ilgili yerdeki Fm 2020 oyununun 2040 adlı klasörünü bulmak. İlgili klasörü Windows üzerinde bulabileceğiniz yollar.
 4. Windows için: Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2020\data\database\db\2040.
 5. Mac için: /Users/kullanıcı adınız/Library/Application Support/Steam/steamapps/common/Football Manager 2020/database/data/db/2040/
 6. Ardından ulaştığınız dizinde inc klasörünü açın oradan all klasörüne girin.
 7. Orada bulunan bütün dosyaları silmeniz gerekiyor. Özellikle fake.Inc, lic_dan_swe_fra.Inc ve nleague.Inc dosyaları mutlaka silinmeli.
 8. 2. adımda arşivden çıkartmış olduğunuz FM20 Fix by Fmscout.Inc ve FM20 Club Names by Fmscout.Inc dosyalarını bu all klasörünün içine yapıştırın.
 9. Şimdi bu all klasöründen iki yukarı yani iki önceki klasöre dönmeniz gerekiyor. Orada edt klasörünü bulacaksınız. Edt klasörünün içerisindeki permanent klasörüne giriş yapın.
 10. Permanent klasöründe bulunan fake.edt dosyasını silin.
 11. Tekrar iki klasör yukarıya yani önceye dönün. Bu sefer dbc klasörüne giriş yapın. Burada üç klasörü silmeniz gerekiyor. Bunlar zebra award.dbc, zebra turin fake staff.dbc ve zebra turin new. Bu işlem zebre adını düzeltme işlemini görecektir.
 12. Tekrar permanent klasörüne gelin. Burada silmeniz gereken dört dosya ise brazil_kits.dbc, forbidden names.dbc, Licensing2.dbc ve Licensing 2_chn.dbc dosyaları.
 13. Ardından oyununuzu açın ve gerçek isimlerin tadını çıkarın. Juventus ve Brezilya isimleri dışında düzelen bütün isimler kayıtlı oyununuzda gözükecektir. Juventus ve Brezilya isim düzeltmesi ise yalnızca yeni bir kariyere başladığınızda gerçekleşecektir.

Lisans Yaması ve Gerçek İsimler

Fm 2020 Lisans yaması hakkında kapsamlı bir inceleme yaptık ve üzerinde bahsedilmesi gereken her şeye değindik. Eğer aklınıza takılan sorular veya eklemek istediğiniz şeyler olursa yorum kısmından geri bildirim yapabilirsiniz. Hazır yamalar ile oyununuzu güzelleştirmeye başlamışken sizlere en güncel transfer yaması ve maç ekranlarında futbolun oynandığı manzaraları gösteren şehir paketi dosyalarının incelemelerine davet ediyorum. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Football Manager hakkında ihtiyacınız olan her türlü bilgi ve ipucunu bulabileceğiniz fmrehber sitesini yer imlerine kaydetmeyi unutmayın. Tekrar görüşmek üzere. Fmrehber olarak kariyerinizde başarılar diliyoruz.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir