Tad Twenty – FM20 Skin

fm 2020 tad twenty

FM20 Skin Tad Twenty bildiğimiz football manager 2020 için çıkmış bir temadır. 1920 x 1080 full hd çözünürlük için özellikle optimize edilmiş tad twenty teması ayrıca içerisinde hızlı maç sonucu butonu da bulunduruyor. Sahip olduğu gelişmiş özellikleri ve bambaşka arayüzü yüzünden tad twenty skin yamasını incelemeye değer gördüm. Siz de bu yazıyı okuduğunuza göre oyununuza skin eklemeye karar verdiniz. O zaman doğru seçim yapabilmeniz için OPZ Elite gibi diğer skin incelemelerimi de buraya bırakmak istiyorum. TCS skin efsanevi teması, heffem skin görsel şöleni ve son olarak da vazgeçilmez fm 2020 flut skin. Bu harika skin temalara da bakarak son kararı verebileceğiniz gibi bütün temaları tek tek yükleyerek sırayla da deneyebilirsiniz. Tabi canınız sıkıldıkça aralarından geçiş yapmak da bir başka seçenek. Bu kadar çeşitli ve harika skin yamalarını çıkartan Fm tutkunu ekiplere çok büyük teşekkür borçluyuz. Şimdi lafı fazla uzatmadan asıl konumuz Tad Twenty skin hakkında yapmış olduğumuz incelemeye devam edelim.

Fm 2020 Tad Twenty Skin teması yalnızca 1920 x 1080 çözünürlüğü destekliyor. Yani bilgisayarınızın ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 full hd çözünürlüğünün altında ise bu yamayı kullanmanız maalesef mümkün değil. Monitor çözünürlüğünüz destekliyor ama oyun kasmasın diye oyun içi çözünürlüğü 1920 x 1080 değerinin altında seçtiyseniz gene bu temayı oynayamıyorsunuz. O nedenle bu skin temasını kurmadan önce yamanın ekran çözünürlük gereksinimlerine sahip olup olmadığınıza bir göz atın.

Fm 2020 Skin Tad Twenty v.1.2.2

Sürekli güncellenerek kullanıcılarına daha güzel bir deneyim sunmayı hedefleyen bu skin teması v.1.2.2 sürümüne kadar güncellendi. Epey popüler olan tad twenty skin temamız için istatistiklere baktığımızda tamı tamına 45000 görüntülenme ve 11000 indirilme görüyoruz. Bu rakamlar bir skin dosyası için epey yüksek. Yorum sayısı ise 72. Az sonra vereceğim indirme linkinde kullanıcı yorumlarına bakarak da tema hakkında organik çıkarımlara varabilirsiniz.

Tad Twenty Skin Özellikleri

Uzun yıllardır hizmet veren Teal Twenty skin yamasının Fm 2020 için güncellenmiş haliyle karşı karşıyayız. Doğal olarak eski yamalarda olan özelliklerin tamamı bu son model yamada da mevcut. Bütün kişi, futbolcu, personel, hakem ve basın karakterlerinin profilleri istisnasız yenilenmiş. Yeni oyuncu kartları oyuna dahil edilmiş. Oyuncu görselleri ekrana tam oturtulmuş ve gerçekçi bir hava yaratılmış. Oyuncu yetenekleri paneli tamamen yenilenmiş. Artık özellikleri daha güzel bir şekilde görüntüleyebiliyoruz. Yine oyuncu profiline bakarken mutluluk durumunu daha rahat görebileceğiz. Taktik ekranına eklenen yeni ikonlar ve forma geliştirmelerinden de bahsetmeden geçmeyelim. Bu yukarıda bahsettiğim özelliklerin tamamına hatta daha fazlasına sahip olan yamayı beğendin mi? O zaman ne duruyorsun? Fm 2020 Tad Twenty Skin indir. Bunca yeniliğe rağmen paketin dosya boyutu yalnızca 4.0 MB gibi çok düşük bir seviyede.

Yetenek Kutu Rengi Değiştirme

Tad Twenty skin temasının bir diğer özelliği de kullanıcıya kutucuk rengi değiştirme şansı tanıması. Şimdi yetenek kutuları bildiğiniz üzere dört renk ile karşımıza çıkıyor. 17-20 arası yemyeşil, 14-16 yeşil, 9-13 beyaz, 1-8 kırmızı gibi. Bu temayı kullanırken bu özelliklere kutu rengi değiştirme operasyonu yapabiliyoruz. Bunun için indirip kurmuş olduğumuz yerde Tad Twenty Settings.xml dosyasını bulmalısınız. Ardından bu xml dosyasını açın. Ardından bu dosyada 470-473 numaralı satırları bularak rgb renk değerlerini değiştirin. Rgb renk modeli hakkında daha fazla bilgi için viki sitesinden yararlanabilirsiniz. İlgili satırlarda bulacağınız kodlar ise şunlar.

  • <colour name=”low attribute background” value=”rgb(255,84,84,150)” />
  • <colour name=”normal attribute background” value=”rgb(55,105,120)” />
  • <colour name=”good attribute background” value=”rgb(0,165,130)” />
  • <colour name=”excellent attribute background” value=”rgb(10,255,110)” />

En sonda parantez içinde gördüğünüz değerler RGB renk değerleridir. Bunları uygun gördüğünüz renk kodları ile değiştirerek kendi özel renk paletinizi yaratabilirsiniz. Ardından dosyayı kaydedin ve kapatın. Tabii oyununuz açıksa değişikliklerin gerçekleşebilmesi için oyunu da yeniden başlatmanız gerekecek.

Fm 2020 tad twenty skin incelememizin kapanış konuşmasına gelmiş bulunmaktayız. Sonuç olarak tad twenty mutlaka denemeniz gereken skin yamaları arasındadır diyebilirim. Oyununuza kuracağınız bir skin yaması oyun zevkinizi bir üst seviyeye çıkarabilir. Hatta farklı bir oyun oynuyor hissi yaşatabilir. Mesela ben ne zaman skin değiştirsem sanki bir sonraki Fm oyununu oynuyor gibi hissederim. Yani bu tema da size Fm 2021 oynuyormuşsunuz gibi bir hava yaşatabilir. Bu tarz oyun zevkini katlayan ve hile içermeyen yamalar ile karşınıza daha çok çıkacağım. Hatta hazır bahsi açılmışken oyununuza efsanevi bayrak görselleri ekleyen bayrak yaması ve gerçek kupa görselleri ekleyen kupa yaması için yapmış olduğum incelemeleri de bir köşeye iliştireyim. İlginizi çekerse bir göz atarsınız. O zaman tekrar görüşmek dileğiyle şimdilik hoşçakalın.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir