Fm 2020 TCS Skin

fm 2020 tcs skin

Bu gün günlerden TCS 2020 skin. Bir başka Fm 2020 Skin tema incelemesiyle karşınızdayız. Bu yazının devamında Fm 2020 TCS Skin temasının örnek görsellerini, özellik incelemelerini, indirme linkini ve kurulum talimatlarını bulacaksınız. Fm 2020 için mevcut olan üç büyük temaların ikisini daha önce paylaşmıştım. İlk olarak Flut Skin tema incelemesi, ardından heffem skin teması ve şimdi de üç büyüklerin sonuncusu Fm 2020 TCS Skin teması ile tema defterini çok sağlam bir tema gelmedikçe kapatacağım. En beğendiğiniz temayla oynayabileceğiniz gibi üçünü birden yükleyerek sıkıldıkça aralarında geçiş yapabilirsiniz. Ben de Fm 2020 oyununun rutine düşmemesi ve zamanla sıkıcı olmaması için öyle yapıyorum. Hazırsanız bu günün konusu TCS Skin teması hakkında genel bilgilere geçelim.

Fm 2020 TCS Skin Tema Özellikleri

Aşağıda paylaştığım örnek görsellerde gözükmeyen bir takım teknik Fm 2020 TCS Skin tema özellikleri bu başlık altında listeleniyor. TCS temasını yükleyip yüklememe arasında kararsız kaldıysanız bu özellikleri incelemek kararsızlığınızı yenmede işinize yarayabilir. Ya da indireceğiniz temanın özelliklerini de öğrenmek istiyorsanız evet doğru panele bakıyorsunuz. İşte tcs tema özellikleri.

 • Yeni oyuncu profil paneli.
 • Yeni kulüp profil paneli.
 • Yeni taktik sayfası arayüzü.
 • Gözlemcilik, mesajlar ve ilerleme bölümlerinde daha çok Fm20 karanlık tema özellikleri.
 • Yepyeni bir font.
 • Çeşitli alanlarda yeni ikonlar.
 • Taktik ekranına eklenen yeni animasyonlar.
 • Hızlı maç sonucu butonu. Tcs temasının içine gömülüdür ek bir dosya indirmeyi gerektirmez.
 • Futbolcu ve personel diyalog kutusunda geliştirmeler.
 • Takım raporu sayfasının güncellenmesi ve detaylandırılması.
 • Fikstür panelinde geliştirmeler.
 • Gelen kutusunun yeniden yapılandırılması.
 • Yeni personel panelleri.
 • Sıradaki okunmamış mesaj butonu eklemesi.
 • Sayılamayacak kadar çok daha bir sürü özellik.

Fm 2020 TCS Skin İndir

Fm 2020 TCS Skin dosyası şu an 1.5 sürümünde ve sürekli güncellemeler alıyor. 1920 x 1080 çözünürlük için oluşturulan temamız yalnızca 288 kilobayt kadar bir boyuta sahip. Sıkı durun indirilme sayısını duyduğunuz vakit epey şaşıracaksınız. Fm20 TCS skin tam olarak 90.000 defa indirilmiş. Bu bir tema dosyası için epey astronomik bir rakam. Bunun altında büyük bir fan kitlesinin olması da yatıyor olabilir. Çünkü TCS skin dosyası Fm 16 dan beri her sene yeni güncellemeler alarak yayınlanıyor ve her seferinde üzerine koyarak yoluna devam ediyor. Yeterince hatta gereğinden fazla övdüm sanırım. Eğer bahsettiğim özellikler ve örnek görseller hoşuna gittiyse hiç vakit kaybetmeden sen de Fm 2020 TCS Skin indir.

Fm 2020 TCS Tema Kurulumu

Fm 2020 tcs temasını kurmaya karar vermiş olmanıza sevindim. Yukarıda vermiş olduğum link (resmi sitesi) üzerinden tema dosyasını indirdiniz. Şimdi sırada dosyaların kurulumu var. Daha önce hiç skin tema kurmamış olanların zorlanabileceğini düşündüğüm için bu başlığı açtım. Şimdi ise Fm 2020 tcs tema kurulumu için uygulamanız gereken adımları sıralıyorum. Sıralamayı atlamadan takip ettiğiniz takdirde hiç bir sorun yaşamadan kolaylıkla kurulumu gerçekleştirip yepyeni bir FM deneyimine merhaba diyeceksiniz. İşte Fm 2020 TCS tema kurulum talimatları.

 1. Bir üst başlıkta bulunan link aracılığıyla tema dosyalarını indirin.
 2. İndirmiş olduğunuz dosyaları winrar, winzip, 7z v.b. bir aracı programıyla sıkıştırılmış olduğu arşivden çıkartın. Oyununuzu kapatın.
 3. Arşivden çıkan klasörü belgelerim/sports interactive/football manager 2020/skins klasörüne atın. Skins klasörü yoksa oluşturun.
 4. Artık oyunu açabilirsiniz. Oyuna girince ayarlardan tercihler sekmesini açın. Skin bölümünde TCS Skin gözüküyorsa kurulumu doğru yaptınız demektir. TCS Skin temasını seçin ve aşağıdaki onayla butonuna basarak kurulumu tamamlayın.
 5. Bu dakikadan sonra Fm 2020 sizin için bam başka bir oyuna dönüşmüş olacak. Görsel şölene merhaba deyin ve oyunun tadını çıkartın.

fm tcs skin fm20 tcs skin fm2020 tcs skin

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir