Fm 2020 Oyun İçi Editör

oyun içi editör

Güncelleme: FM 21 çıktı ve FM 2021 oyun içi editör geldi. Fm 2020 Oyun içi editör nedir? Bizzat Football Manager yapımcısı Sports Interactive tarafından çıkarılan fm 2020 oyun içi editör adından da anlaşıldığı gibi oyun içi değerleri değiştirmeye yarayan bir editör programıdır. Bizzat oyunun yapımcıları tarafından çıkarıldığı için kendisine piyasanın en güvenilir ve en uyumlu fm 2020 oyun için editör programı diyebiliriz. Bence tek bir eksi yönü var o da paralı olması. Yanlış duymadınız oyunu satın aldıysanız bile bir de programı satın almalısınız ki kullanabilesiniz. Oyun steam oyunu olduğu için bu oyun içi editör programını da dlc olarak satışa çıkartmışlar. Belki 18 tl ücret çok büyük bir rakam değil ama oyunu zaten satın alan kişilerden editör için bir de 18 lira ekstra istemeleri pek yakışıklı bir hareket değil. Zaten steam sayfasında editör dlcsinin inceleme puanlarına bakarsanız çoğunlukla olumsuz olduğunu görürsünüz. Diğer fm oyuncuları da benim gibi bu fiyattan memnun kalmamışlar.

Neyse ki fm 2020 oyun içi editör dlcsine mahkum değiliz. Çeşitli gruplar tarafından üretilen pek çok alternatif var. Bunlar mac için fm 2020 macassistant, oyun içi canlı editör olarak fmrte editör ve son olarak hem editör hem scout programı olan fm 2020 scout editor. Bu saydığım editör programlarının hepsini tek tek sizler için inceledim. Rica ederim efendim ne demek teşekkür etmenize gerek yok. Bu bir amme hizmetidir. Hangisini en çok beğenirseniz, hangisi en çok aklınıza yatarsa onu kullanın. Nasılsa keyif sizin karar sizin.

Fm 2020 Oyun İçi Editör İndir

Gelelim şimdi programın indirilişine. Oyunu steam üzerinden satın aldıysanız büyük ihtimalle Fm 2020 sayfasında editör programını da görmüşsünüzdür. Sayfanın altında dlcler kısmında geçiyor. Fm 2020 oyun içi editör indir. Aslında fm 2020 oyun içi editör ücretsiz olmalıydı ama nedense yapımcılar biraz paragözlük yapmış. Verdiğim steam indirme linki üzerinden 18 tl gibi bir ücret ödeyerek editör programını steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Fm 2020 oyun içi editör crack dosyası boşuna aramayın. Oyun tam manasıyla cracklenmediği gibi editor programı da cracklenmedi. Crack gibi işlerle bilgisayarını riske atmak yerine bence sen de 18 lira verip fm 2020 oyun içi editör satın al.

Fm 2020 Oyun İçi Editör Kullanımı

Fm 2020 oyun içi editör açma, kapatma ve kullanımı hakkında sorun yaşayan bazı arkadaşlar olduğu kulağıma çalındı. Bu başlık altında o bazı arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. İlk olarak steam kütüphanenizden araçları seçip arama yaptırın. Fm 2020 editör diye yazdığınızda çıkacaktır. Yükleyin ve çalıştırın program başlayacaktır. Artık oyun içerisinde dilediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz. Eğer editörü çalıştırırken hata alıyorsanız ve çalışmıyorsa vereceğim adımları takip edin. Steam üzerinden ayarlara gelin. Oradan indirmelere gelmeniz gerekiyor. İşte şimdi basmanız gereken buton indirme ön belleğini temizle olacak. Hala daha sorun çözülmedi mi? O zaman ikinci adıma geçiyoruz. Steam kütüphanesinden Fm 2020 oyununu seçin. Özellikler seçeneğinde yerel dosyalara gelmelisiniz. Şimdi basmanız gereken buton ise oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula. Ve editör programının tadını çıkart.

Fm 2020 Oyun İçi Editör Kurulumu

Kuruluma geçmek için önce oyunu steam üzerinden indirmeniz gerektiğini sanırım biliyorsunuzdur. Resmi steam sayfasının linkini de az önce yukarıda paylaştım. 18 tl ücretini ödeyerek oyunu satın alın. Satın aldıktan sonra herhangi bir steam oyunu ve dlc eklentisi gibi kütüphaneniz eklenecektir. Tek yapmanız gereken oyun içi editör programını kütüphanenizde bulup yüklemeyi başlatmak. Tabi bir de nereye yükleneceğini seçeceksiniz. Onun dışında kurulum tamamen otomatik işleyen bir süreç. Kurulum tamamlandıktan sonra steam kütüphanenizden herhangi bir oyunu açar gibi editor programını çalıştırmanız yeterli.

Oyun İçi Editör Sistem Gereksinimleri

Football Manager editör yapımcıları merak edenler içi sistem gereksinimleri paylaşımı yapmışlar. Zaten bilgisayarınız Fm 2020 oyununu kaldırıyor ise editör programını da rahatlıkla kaldırır. Ama eğer Fm 2020 oyununu bilgisayarınız can çekişerek oynuyorsanız ve emin olamıyorsanız sistem gereksinimlerine kısaca bir göz atabilirsiniz.

Windows İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim sistemi gereksinimi: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8/8.1 ve Windows 10. Tabi bunlar 64-bit için geçerli.
 • İşlemci gereksinimi: Intel Pentium 4 (64-bit), Intel Core 2 ve AMD Athlon. 2.2 üzeri GHz hızı.
 • Bellek gereksinimi: En az 2 GB RAM istiyor.
 • Ekran kartı gereksinimi: Intel GMA x4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
 • DirectX gereksinimi: En az sürüm 11 veya üzeri.
 • Depolama gereksinimi: En aşağı 7 GB depolama alanı gerekiyor.

Mac OS X İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim sistemi gereksinimleri: 10.11.6, 10.12.6, 10.13.6, 10.14.6 ve 10.15 işletim sistemi. 64-bit için geçerlidir.
 • İşlemci gereksinimleri: Intel Core 2 Duo – 1.8 Ghz ve üzeri.
 • Bellek gereksinimleri: 2 GB RAM  ve üzeri.
 • Depolama gereksinimleri: Minimum 7 GB boş alan.
 • Diğer gereksinimler: macOS 10.14 ve üzeri metal 1 gerektirir. macOS 10.13 ve altı OpenGL 2.1 gerektirir.
Sayfayı Tweetlemek için:

One thought on “Fm 2020 Oyun İçi Editör

 1. merhaba bende macos 10.13 var bu yüzden oyun içi editör çalışmıyor OpenGL 2.1’e ihtiyacım varmış. nasıl yapabilirim nereden bulabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir