Fm 2020 OPZ Elite

OPZ Elite Skin

Merhaba sevgili fmrehber okurları. Bu gün günlerden Fm 2020 OPZ Elite skin tema. Az sonra sizlere, futbol menajer oyununun en güzel skin temalarından biri olan OPZ Elite skin teması hakkında elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım. Bu bir Fm 2020 tema inceleme yazısıdır. Değerli vaktiniz için teşekkür ederim. Ana konumuza geçmeden önce Fm 2020 çim yaması sayfasına da bir göz atarsanız memnun oluruz.

OPZ Elite 2020

Fm 2020 için çıkarılmış olan en güzel skin tema yamalarından biri de OPZ Elite 2020 teması. Kişisel görüşümden bahsetmiyorum. Bir çok Fm sevdalısı benimle aynı görüşte. Eğer inanmıyorsanız sadece istatistiklere bakın. İstatistik yalan söylemez. OPZ Elite skin dosyası tamı tamına 212000 görüntülenmeye, 68000 indirilmeye ve 350 yoruma sahip. OPZ Elit teması bu popülerliğini görsel manada harika olan arayüzüne borçlu. Sonunda ikna edebildiysem sen de Fm 2020 OPZ Elite 2020 indir. Emeğe saygı çerçevesinde indirme linkini direkt olarak yamanın resmi sayfası olan fmscout adresine yönlendirdim. Böylece doğabilecek güven sorunlarını da en baştan kaldırmış olduk.

Fm 2020 OPZ Elite efsane tema yamasının dosya boyutu ise yalnızca 30 MB. Görece ufak boyutu sayesinde hiç beklemeden saniyeler içerisinde bilgisayarınıza inecektir. Football Manager 2020 oyununuzun en son güncellemeleriyle birlikte bu yamayı kullanabilirsiniz. Sağ olsun skin temasının yapımcısı sürekli yama dosyalarını güncelliyor. Son kontrolüme göre en son 2020 Haziran ayında güncellemiş. Bu tema 1920 x 1080 çözünürlüğünde ve 1366 x 768 çözünürlüğünde rahatlıkla çalıştırılabilir. 1920 x 1080 full hd için direkt normal olarak tema dosyasını kurmanız yeterli. Daha düşük çözünürlüklerde Football Manager 2020 oynuyorsanız indirmiş olduğunuz dosyanın içinden çıkan OPZ Elite 2020 mini versiyonunu da kurmanız gerekecek. Yapımcıları düşünceli insanlar olacak ki düşük çözünürlük ekrana sahip Fm tutkunlarını unutmamışlar. Teşekkürleri bir borç biliriz.

FM 2020 OPZ Elite Skin Tema Kurulumu

Bir başka yama incelemesi ve yine bir başka kurulum yönergesi. Diğer tema yazılarımızı okuduysanız artık tema kurulumunun nasıl yapıldığını biliyorsunuz demektir. Çünkü bütün tema kurulumları aynı şekilde yapılıyor. Ben yine de sayfamızı ilk defa görüntüleyenler olabileceği için bir kez daha tema kurulumu nasıl yapılır onu açıklayacağım. İşte o çok basit olan Fm 2020 tema kurulum talimatları.

 1. Yukarıda verilen link aracılığıyla tema dosyaları indirilir.
 2. Dosyalar sıkıştırılmış oldukları arşivden üçüncü bir program yardımıyla çıkartılır. (Winrar gibi.)
 3. Çıkarılan yama klasörü itinayla kesilir veya kopyalanır.
 4. Son olarak işaret ettiğim yolun içerisine yapıştırılır. Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2020 / skins.
 5. Ve tabi ilgili yerde skins klasörü yok ise tarafınızca oluşturulur.
 6. Artık işlem tamamlanmıştır.
 7. Fm 2020 oyununuz kapatıp açılarak yeniden başlatılır.
 8. Ayarlar > tercihler yolu takip edilir. Orada skins başlığından indirmiş olduğunuz tema dosyası seçilir ve onaylanır.

Yemek tarifi gibi vermiş olduğum kurulum talimatlarını başarıyla tamamladınız. Artık efsanevi OPZ Elite skin temasının tadını çıkartabilirsiniz. Yepyeni bir oyun deneyimine hazır olun. Bu yama sayesinde Fm 2030 oynuyor gibi hissedeceksiniz. İnceleme yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Değerli yorumlarınızı benimle paylaşmaktan imtina etmeyin. Tekrar görüşmek üzere. Fmrehber olarak futbol menajer kariyerinizde bol kupalar diliyoruz.

Sayfayı Tweetlemek için:

3 thoughts on “Fm 2020 OPZ Elite

  1. Opz
   Kırmızı çerçeve içine aldığım alan sizde nasıl gözüküyor?

   Oyun içi editör yardımıyla düzenlemeye çalışıyorsanız, oyuncu profilini açtığınızda oyun içi editör butonunu tam olarak gelen kutusu yazısının altında bulabilirsiniz. O kaleme benzeyen ufak ikon.

 1. Merhaba, Yamayı doğru şekilde yükledim ve oyunda aktifleştirdim fakat hiçbir oyuncunun fotoğrafı görünmüyor. Hepsi boş. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir