Fm 2020 Forma Paketi

fm 2020 forma paketi

Biliyorsunuz oyunun yeni bir sürümü çıktı. Haliyle biz de FM 2021 forma paketi adresinde en güncel dosyaları tekrardan sizlere sunuyoruz. Football Manager’a maksimum gerçekçiliği getirmeyi amaçlayan bir diğer eklenti ise Fm 2020 forma paketi. Bu sayfada 2019/2020 sezonu için hazırlanmış bütün forma tasarımlarını paket halinde bulabilirsiniz. Daha zevkli ve daha gerçekçi bir futbol menajer deneyimi için olmazsa olmaz olan forma paketini mutlaka edinin. Fm keyfini en üst düzeye çıkarmak için gerekli olan diğer paketler ise Fm 2020 yüz paketi ve Fm 2020 logo paketi. Evet lafı fazla uzatmayalım. Fm 2020 forma paketi nereye atılır, kurulum ve yükleme nasıl gerçekleştirilir hepsini bu yazının devamında bulabilirsiniz.

Fm 2020 Forma Paketi Full İndir

Çeşitli grupların çıkartmış olduğu çeşit çeşit forma paketi internet ortamlarında yayınlanıyor. Sizin için en kaliteli, en güvenilir ve en popüler olan forma paketlerini sıraladık. Detaylarını açıkladığımız bu forma paketlerinden beğendiğiniz bir tanesini indirin ve kullanın. Dilerseniz hepsini indirip deneyerek beğendiğiniz ile yolunuza devam edin.

SS Kits

SS kits Fm forma paketlerinin en başında geliyor. Forma paketini bir bütün olarak değil de her lig için ayrı bir dosya olarak yayınlama kararı alan yaratıcılara sahip SS Kits mutlaka denenmesi gereken bir eklenti. SS Kits indir. SS Kits hem Fm 2020 için hem de Fm 2019 forma paketi 2020 yaması için kullanılabilir.

FC’12 Kits

FC’12 kits de bir başka başarılı football manager forma paketi. Slovak bir ekip tarafından üretilen FC’12 kits fmslovakia adresinden paket paket indirilebilir. Verdiğim ligde forma paketleri alfabetik sıraya göre sıralandığı için Türkiye Süper Lig Forma Paketi aşağılarda kalıyor. Ayrıca TFF 1, 2 ve 3 için de forma paketleri yine verdiğim linkin içerisinde mevcut.

P20 Fm 2020 Kit Megapack

P20 forma paketini de üçüncü bir alternatif olarak paylaşmak istiyorum. P20 kits indirme linki tıkladığınız zaman açılan sayfada seçilebilir ligler göreceksiniz. Seçtiğiniz liglerin forma paketlerini tek tek indirebilirsiniz. Ve bir de steam atölyesinden forma paketi indirme linki paylaşalım. Steam atölyesindeki paket megapack olarak karşımıza çıkıyor ve birden çok ligin forma eklentisini tek bir pakette topluyor.

Fm 2020 Forma Paketi Yükleme

Fm 2020 forma ve logo paketi yükleme ve kurulum epey basit bir işlem. Yukarıdaki forma paketlerinden size uygun olanı indirdikten sonra sıkıştırılmış arşiv dosyasını klasöre çıkartın. Bu klasörü belgelerimin içindeki Fm ile ilgili yere yapıştırın. Hedef şu şekilde olacak;

Windows tabanlı işletim sistemleri için aşağıdaki yolu takip edin:

  • \ belgelerim \ sports interactive \ football manager 2020 \ graphics \ kits
  • Eğer yukarıdaki hedefte graphics ve kits klasörleri yok ise bizzat siz kendiniz oluşturmalısınız. Ondan sonra oluşturduğunuz ilgili klasör hedefine paket dosyalarını yapıştırın.

Mac tabanlı işletim sistemine sahip bilgisayar ise hemen alttaki yolu takip etmeli:

  • \ kullanıcılar \ kullanıcı adınız \ belgelerim \  sports interactive \ football manager 2020 \ graphics \ kits
  • Graphics ve kits klasörlerini bulamıyor iseniz kendiniz oluşturun. Daha sonra oluşturmuş olduğunuz hedef yerlere indirdiğiniz logo paketini aktarın.

Bahsettiğim adımları sırasına göre takip ettiyseniz herhangi bir sorun çıkmayacaktır. Yukarıdaki adımları gerçekleştirdikten sonra oyununuzu yeniden başlatın ve gerçekçi forma keyfini yaşayın. Eğer yukarıdaki adımları eksiksiz tamamladığınızı düşünüyorsanız ve hala daha forma paketleri oyunun içerisinde gözükmüyor ise tıklamanız gereken buton tercihler > arayüz > belleği temizle. Ardından bir kere de temayı yenile butonuna basın. Artık forma paketi yaması oyunun içerisinde gözükmeye başlayacaktır. Fm 2020 forma paketi nereye atılır ve nasıl yüklenir gibi soruları da cevaplamış olduk. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Değerli yorumlarınızı bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Fm rehber menajerlik kariyerinizde başarılar diler.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir