12 thoughts on “Fm 2020 Logo Paketi İndir

 1. Dostum eline sağlık. yıllardır FM serisi oynarım.Lakin bu tema, yüz, forma, tema paketlerinin hiç birisini yükleyemedim. Her şeyi doğru yapıyorum. yardımcı olurmusun? kafayı yemek üzereyim.

 2. Arkadaşlar logo yapmakta bir sıkıntım yok fakat niğde anadolu fk yı seçtiğinde niğdeye altınordu’nun logosu geliyor logo paketi içinde niğde anadolunun logosu var fakat uygulamıyor yardim olursanız çok ama çok memnun kalırım aynı zamanda formaları da uygulamıyor. Sebebi nedir.

 3. Merhabalar metalig logoyu nasil indiribilirim link e gidiyorum ordan sitesine atiyor ama paypal dan ucret istiyor turkiyede paypal calismadigi icin indiremiyorum yardim edebilecek var mi

 4. Normalde hep yapıyordum oluyordu lakin pc formatladım şimdi bir problem var olmuyor nasıl yapıcaz acaba dosyaları komple kaldırmak mı lazım oyun

 5. TCM 20 yüz paketi indirilmiyor para istiyor ücretli mi bu yama paketi
  hani ücretsiz di
  indiremiyorum ücret istiyor

  1. Hocam ibneler ücret koymuşlar 5 euro. Normalde ücretsizdi. Siz isterseniz diğer logo paketlerine yönelin.
   Veya başka bir yerden, indirip ücretsiz bir şekilde yayınlayan başka birinin sayfasını bulun. Biraz illegal bir yöntem olduğu için ben pek önermiyorum ama siz bilirsiniz.

   1. Hocam aynı yerden TCM 2021’i ücretsiz olarak indirip FM2020’ye kursam aktif olarak çalışır mı? Yoksa sorun yaratır mı uyumsuzluk olurmu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir