FM Scout Editor 2021 – FMSE

fmse 21

Heyecanla beklenen editör programı FM Scout Editor 2021 bu sene de erkenden çıktı. Önceki senelerde de bu programı kullanan oyuncular neyin ne olduğunu biliyor. Ama bilmeyenler için FM scout editor nedir sorusunu kısaca cevaplayalım. FM scout editor 2021 yani kısaca FMSE 21 oyunda gözlem yapmayı sağlayan scout özelliklerine sahip olan bir program. İkinci özelliği ise adı üzerinde editörlük. Önce oyuncuları, takımları ve personelleri araştırarak buluyor. Bu bulunan kişileri filtreleyebiliyor ardından kısa listeler hazırlayabiliyorsunuz. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi bir de editörlük özelliği var ki akıllara zarar. İstediğiniz her oyuncunun ve personelin özelliklerini keyfinize göre değiştirmenize olanak sağlayan fm scout editör 2021 bütün bunları oyunun içerisindeyken kanlı canlı gerçekleştiriyor.

FM Scout Editor 2021 programına alternatif olan bir diğer editör programı ise:

Bu sene FM 2021 ile ilgili ilk olarak FM 21 beta lisans yaması üzerine bir paylaşım yaptık. Sırada scout editör var. İndirme linkini, programın özelliklerini ve kullanımını birazdan paylaşacağım. Ama ilk önce 8 senedir bütün Football Manager serilerine FMSE programını çıkartan Thanoulas rumuzlu arkadaşa teşekkürlerimizi buradan sunalım. Daha oyunun tam sürümü çıkmadan bu programın çıkması gerçekten taktire şayan. Üstelik her sene programın üzerine koyan Thanoulas bu sene tabiri caizse baş yapıtını ortaya koymuş. FMSE 21 daha önceki sürümlerinden hiç olmadığı kadar hızlı ve kullanışlı.

FM Scout Editor 2021 Özellikleri

FM Scout Editör 2021 bu sene de harika özellikler ile geldi. Geçen senenin üzerine de koyarak harika bir versiyonu piyasaya sürdü. İşte madde madde sıraladığımız FMSE en yeni özellikler. Aman dikkat dibiniz düşmesin.

FMSE 21 Özellikler

 • Kovulamaz olun: Ne olursa olsun, kulübünüz hangi şartlara düşerse düşsün yönetim sizi yani menajeri asla ve asla kovamayacak. Zayıf bir takım çalıştırdığınızda, başarısız olduğunuzda veya farklı bir deney yaptığınızda kovulmamak için bu özellikten yararlanabilirsiniz. Belki feda sezonu yaparak sadece altyapı oyuncularını oynatmak istiyorsunuz. Ama başarı gelmediği için kulüp sizi kovuyor. Ne kadar sinir bozucu değil mi? İşte bu özellik burada yardımınıza koşuyor.
 • Ülkeleri dizayn et: Ülkelerin bütün özelliklerini, takımlarını forma renklerini ve anlaşmalarını dilediğince değiştir. Biliyorsunuz İngiltere Avrupa birliğinden brexit mevzusuyla kopmuştu. İşte bu olayı oyundan tamamen kaldırabiliyorsunuz. Premier lig takımı yönetmeyi sevenlere duyurulur.
 • Oyun esnasında gizli özellikleri görüntüle: Siz normal oyununuza devam ediyorsunuz. Herhangi bir oyuncu profili açtığınızda o ekranda FM scout editör sizin için oyuncunun gizli özelliklerini sergiliyor. Hem de aynı ekranda. Bahsettiğim gizli özellikler ise yetenek puanı, potansiyel, süreklilik, azim, profesyonellik, çirkeflik v.b. Ayrıca hangi ayağını ne kadar kullanmaya yatkın olduğu bile var.
 • Kulüplerin finansını yönet: FMSE 21 ile istediğiniz kulübün finansal yapısını değiştirebilirsiniz. İster zengin edin, ister borçlarını kapatın. Canınız isterse sevmediğiniz kulüpleri borç batağına sokabilirsiniz. Transfer bütçeleri, bilet fiyatları, sponsorlar ve daha bir çok şey değiştirilebilir.
 • Kulüp özelliklerini değiştir: İstediğiniz kulübün kurulduğu tarihini, saygınlığını, taraftar sayısını, moralini ve tesislerini değiştirebilirsiniz.
 • Oyuncuları düzenleyin: İstediğiniz oyuncunun özelliklerini değiştirebilirsiniz. Gizli özellikleri de dahil. Yetenek, potansiyel, pozisyon ve daha pek çok şey değişmek için sizin bir parmak hareketinize bakıyor. Canınız isterse sevmediğiniz oyuncuyu sakatlayabilirsiniz de.
 • Personel editleme: Personeller de bu olaydan nasibini alıyor. İstediğiniz antrenörün, gözlemcinin, teknik adamın ve fizyoterapistin özelliklerini değiştirebilirsiniz.
 • Ve daha fazlası: Oyuncu özellik değişimini dondurma, turnuva editleme, şehir düzenleme, kulüp renkleri, ödüller ve daha pek çok yenilik. Dilediğiniz oyun deneyimini kendiniz inşa edin.

FMSE 21 İndir

fm scout editor 2021

Haydi ne duruyorsun. Programın ne olduğunu, ne işe yaradığını ve özelliklerini bir bir sıraladım. Şimdi sen de FMSE 21 indir ve Football Manager deneyimini bir üst noktaya taşı.

Resmi sitesi olan fmscout üzerinden linki paylaştım. Alıp burada başka bir şeye yükleyip onu paylaşmadım ki bu saygısızca bir hareket olurdu. Oradan da görebileceğiniz üzere FMSE 21 şimdiye kadar 5500 kere indirilmiş. Bu indirilme sayısı da hız kesmeden artmaya devam ediyor. FM Scout Editor 2021 dosya boyutu ise yalnızca 16.6MB. Yani hiç vakit kaybetmeden ve zorlanmadan göz açıp kapayıncaya kadar indirebilirsiniz.

Bahsetmem gereken bir başka nokta ise programın bazı özelliklerinin kapalı olduğu gerçeği. Bu özelliklere erişmek için lisans almanız gerekiyor. Bakın işte FMSE 21 license key linki burada. Programın yapımcısı 6 dolar gibi çok düşük ve sembolik bir ücret karşılığında programın tam sürümünü satıyor. Siz programı kurun ve bakın. Beğenirseniz ve eksik olan özellikleri açmak isterseniz kendisinden lisans alabilirsiniz. Ha ama derseniz ki ben ona para vermek istemiyorum. O zaman FMSE 21 crack gibi mevzulara yönelebilirsiniz. Ancak bu durum hem emeğe saygısızlık olacak. Hem de virüs gibi ihtimallere karşı bilgisayarınızı riske atacak. O yüzden FM Scout Editor 2021 crack dosyalarını bulmaya çalışmayın derim. En iyisi her zaman her programın orijinal versiyonunu kullanmak. Çünkü crack gibi olaylar başınıza bela olabilir benden söylemesi. Birileri gelir sizin bilgisayarınızı madencilik veya daha illegal işler için kullanabilir. En iyisi parasını ve hakkını verip lisansını almak sevgili dostlar.

FM Scout Editor 2021 Kullanımı

fmse 21 kullanımı

FM Scout Editor 2021 nasıl kullanılır? Fm Scout Editor 2021 hakkında yeterli bilgiyi verdiğimizi düşünüyorum. Şimdi ikinci soruyu cevaplamanın vakti geldi. Çok erken bir tarihte hiç vakit kaybetmeden çıkan bu program bu sene yepyeni özelliklere sahip. Harika bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Peki ya Fmse 21 nasıl kullanılır?

Oldukça basit bir kullanım ve kurulum yolu var. Amma velakin bu program yalnızca ve yalnızca windows bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Windows bilgisayarlarda da oyunun yalnızca steam versiyonu bu programı açabiliyor. Mac kullananlar için kötü haberi böylece vermiş olduk. Epic Games üzerinden oyunu alanlar için de. Neyse kurulum talimatlarına geçelim.

 1. Vermiş olduğum link üzerinden resmi siteye gidip programı indirin. Arşivden çıkartın ve .exe ile biten setup dosyasını çalıştırın.
 2. FM 2021 oyununuzu artık açabilirsiniz. Oyun açıldıktan sonra kayıtlı oyununuza girin.
 3. İlk adımda yüklemiş olduğumuz FMSE 21 programını artık çalıştırabilirsiniz. Program çalıştıktan sonra ekranın sol üst tarafında çıkan load yani yükle butonuna basın.
 4. Yüklendikten sonra artık dilediğiniz oyuncuyu, kulübü, personeli veya ülkeyi arattırabilirsiniz.
 5. Üzerine çift tıklayarak açtığınız her şeyin verilerini değiştirebiliyorsunuz.

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın sevgili dostlar. Kariyerinizde başarılar dilerim. İyi oyunlar, hoşça kalın.

Sayfayı Tweetlemek için:

2 thoughts on “FM Scout Editor 2021 – FMSE

 1. para verip satın aldım lisanslı olarak oyunla sürüm uyumu var diyor kullanamıyorum nasıl halledeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir