YACS FM 2020 Skin

YACS FM 2020 skin

Fm 2020 için yapmış olduğumuz skin paylaşımlarından en yenisi YACS FM 2020 Skin oldu. Bu yacs skin bana biraz da eski cm serilerini anımsatan skin dosyalarından biri. Gerek paneli olsun gerek de renklendirmesi tamamen eski championship manager oyunları gibi. Değişik bir tecrübe ve oyun atmosferi yaşamak isteyenler bu skin temasına bir şans verebilirler. Bildiğiniz üzere skin dosyaları oyunun görünümünü değiştiren ek paketler. Ve arzu edildiği zaman ayarlar sekmesinden değişebiliyor. Peki bu yacs tema neymiş ne değilmiş neyin nesiymiş hep birlikte kontrol edelim. Yacs Fm 2020 skin ilk olarak 19.11.2019 tarihinde piyasaya sürüldü. Fm için çıkarılmış en iyi skin olma iddiasıyla yoluna devam ederken defalarca güncellemeler aldı. Ve yanılmıyorsam aldığı en son güncellemenin tarihi 27 mart. Evo skin gibi YACS skin de oldukça güncel ve oyunun son sürümüyle uyumlu bir yama.

FM 2020 YACS Skin Özellikleri

Peki bu kadar övdüğümüz yamanın indirme linkini paylaşmanın vakti sizce de gelmedi mi? Kararını verdiysen sen de vermiş olduğum linkten Fm 2020 Yacs skin indir. Vermiş olduğum link yamanın ilk paylaşıldığı yerdir. Bir nevi resmi sitesi diyebiliriz. Hiç bir güven sorunu yaşamamanız için resmi linki paylaşmaya karar verdim. Resmi sayfasından da göreceğiniz üzere YACS skin toplam 17500 defa indirilme sayısına sahip. Dosya boyutu ise 30 MB civarlarında geziyor. Bahsetmemiz gereken diğer istatistikleri ise görüntülenme ve yorum sayısı. 60000 görüntülenme ve 25 yoruma sahip yacs skin oldukça popüler bir tema olmuş. Popülerlik yarışında OPZ Elite skin yamasıyla kapışıyor diyelim.

Şimdi bu YACS Skin iki farklı şemayla önümüze geliyor. Bunlardan birincisi base yani skinin default haliyken diğeri transparency yani çeşitli panellerin saydam hali. İkisi de birbirinden güzel bir görünüm sunuyorlar. Aralarından gözünüze en hoş geleni seçip kullanabilirsiniz. Tamamen tercihinize kalmış bir şey. YACS skin bir numara iken diğeri YACS T olarak geçiyor. Ben ikisi arasında bir seçim yapamadım çünkü ikisi de birbirinden güzel. Hangisini seçtiğinizi yorum kısmından bizimle de paylaşırsanız harika olur.

Fm 2020 YACS Kurulum Talimatları

Fm 2020 yacs kurulum talimatları yalnızca bir kaç adımdan ibaret. Kurmaya karar verdiğinize göre bu başlığa bakıyorsunuz. Hala daha indirmediyseniz iki üstteki paragrafta indirme linkini bulacaksınız. Daha fazla lafı uzatmadan hemen kurulum aşamalarına geçelim.

  1. Dosyayı indirin. Sıkıştırılmış dosyayı winrar, winzip veya the unarchiver yardımıyla sıkışmış arşivden çıkarın.
  2. İki seçeneğiniz olduğunu söylemiştik. Birisi YACS diğeri YACS T. Seçtiğiniz birini yada ikisini birden kopyalayın.
  3. Kopyaladığınız yama dosyasını belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2020 / skins klasörünün içine yapıştırın. Skins yoksa sen aç.
  4. Ardından oyuna girip ayarlara gelin. Seçenekler bölümünde skins yani temalar başlığı altında kurduğunuz yamayı göreceksiniz.
  5. Oradan YACS skin temasını seçin ve onaya basın.
  6. İşlem tamamlanmıştır. Sizleri efsane bir oyun atmosferi bekliyor. Tadını çıkarabilirsiniz. Başka vakit görüşmek dileğiyle hoşça kalın.
Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir