Fm 2020 Taraftar Yaması

taraftar yaması

Fm 2020 taraftar yaması, üç boyutlu canlı maç ekranındaki taraftarların görünümünü geliştirmeyi hedefler. Oyunda çoğunlukla turuncu bir renk yoğunluğuna sahip olan taraftar renklerini daha gerçekçi bir hale getiren bu pakete Fm 2020 taraftar yaması diyoruz. Maç içi atmosferini ve görsellerini geliştirmeyi hedefleyen taraftar yama dosyasını birlikte kullanabileceğiniz bir başka eklenti ise Fm 2020 top yaması. Canlı maç görüntüsünü bu şekilde üst seviyeye çıkartan grafik yamalarına mutlaka şans verilmesi gerekiyor. Bu ve benzeri görsel yamaları pastanın üstündeki çilek olarak düşünün. Ufak görsel detaylar genel oyun deneyimi için bir hayli önemli. Fm 2020 taraftar paketinin taraftar görsellerini ve renklerini değiştirdiğini söylemiştik. O zaman bu değişimin tam olarak nasıl gerçekleştiğini ve yamanın teknik özelliklerini açıklayalım.

Taraftar futbolun en önemli elementi. Biliyorsunuz biz futbolseverler için özel kripto para birimleri çıktı. Yeni çıkan taraftar coinleri rehberimiz.

  • Taraftarlar için daha gerçekçi, detaylı ve kapsamlı ten rengi düzenlemesi.
  • Taraftarlar için daha detaylı ve gerçekçi saç düzenlemesi. Renk ve stil değişimi gerçekleşir.
  • Taraftarlara uygun daha renkli ve gerçekçi pantolon düzenlemeleri.
  • Yine taraftarlara özel yeni tişört modelleri ve renkleri. Eskisinden daha gerçekçi.
  • Turuncu gibi sürekli birbirini tekrar eden renklerin kaldırılması.
  • Ve daha pek çok mikro taraftar güncellemeleri.

Yenilenmiş taraftarlar ile birlikte daha gerçekçi bir maç deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka bu yamayı edinin. Kararınızı verdiyseniz indirme linkini paylaşmamızın vakti geldi demektir. Fm 2020 taraftar yaması indir. Bu yama yabancı bir sitede paylaşıldığı için asıl adı FM20 better crowd colors olarak geçiyor. Yani Türkçesi Fm20 daha iyi kalabalık renkleri. Emeğe saygı kapsamında yama linkini resmi sitesine yönlendirdim. İndirme linki üzerinden sizin de görebileceğiniz gibi bu yama tam olarak 5500 defa indirilmiş. Dosya boyutu ise mini minnacık yalnızca 1.5 kilobayt. Football Manager oyuncularının gurme lezzeti diyebileceğimiz bu grafik yamasını indirmeye karar verdiğinize göre artık kurulum talimatlarına geçebiliriz.

Fm 2020 Taraftar Yaması Kurulumu

İncelemesini gerçekleştirdiğimiz fm 2020 taraftar paketi kurulumu ise şu şekilde. İlk olarak yukarıdaki vermiş olduğum link aracılığıyla yama dosyasını indirin. İndirdiğiniz bettercrowdcolors.zip dosyasını winrar veya benzeri bir program aracılığıyla arşivden çıkartın. Arşivden çıkan crowd klasörünü kesin veya kopyalayın. Crowd klasörünü yapıştırmanız gereken yer ise şurası: Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2020\textures. Football Manager 2020 klasörünün içerisinde textures klasörü yok ise kendiniz oluşturabilirsiniz. Hepsi bu kadardı. Yükleme işlemini gerçekleştirdiniz. Yamanın aktif olması için yeni kariyere başlamanıza da gerek yok. Bütün save dosyalarınızda yama aktif olacaktır. Oyununuz açık ise oyunu yeniden başlatmanız yeterli. Fm 2020 taraftar eklentisi için yapmış olduğumuz incelemenin sonuna geldik. Umarım hoşunuza gitmiştir. Fmrehber adresini tarayıcınızın yer imlerine eklemeyi unutmayın. Tekrar görüşmek üzere.

fm taraftar fm taraftarlar

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir