Fm 2020 VAR Sistemi Kaldırma

fm 2020 var

FM20 no VAR / yes goal-line technology denilen bu yepyeni fm 2020 VAR sistemi kaldırma yaması ile gereksiz duraklamalara elveda deyin. VAR sistemini kaldıran bu yama onun yerine gol çizgisi teknolojisi ekliyor. Sadece belirli liglerle de sınırlı değil. Bu yamayı kurduğunuz vakit daha hızlı ve daha keyifli maçların içinde kendinizi bulacaksınız. Oyun içerisinde mevcut olan bütün ligler, turnuvalar ve kupalarda da video assistant referee yerine artık gold çizgisi teknolojisi kullanılacak. Eğer var sistemi sizin de canınızı sıkıyorsa mutlaka fm 2020 VAR sistemi kaldırma yamasını edinmenizi öneririm. Bahsetmeden geçmek istemediğim benzer bir başka dosya ise FM 2020 yabancı sınırı kaldırma yaması. İlginizi çekerse bu yazıyı tamamladıktan sonra kısaca bir göz atarsınız. Şimdi ana konumuz olan VAR sistemine geçiş yapalım.

Fm 2020 VAR Sistemi

VAR sistemi dediğimiz şeyin açılımı video assistant referee yani Türkçesi video yardımcı hakem. Video yardımcı hakem uygulamasında yardımcı hakemler onlarca kamerayla kaydedilen görüntülerden yararlanarak, kararsız kalan orta saha hakemine yardımcı olurlar. Eğer eyyam, şike v.b. gibi dış etkenleri saymazsak kağıt üzerinde VAR sisteminin harika bir sistem olduğunu ve adaleti getirdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki şimdi ana konumuza dönelim. Fm 2020 VAR sistemi bence kelimenin tam manasıyla saçmalık. Hem oyunu gereksiz yere yavaşlatıyor, hem de oyuna gerçekçi bir şekilde yedirilememiş. Oyun zaten yapay zeka tarafından yönetiliyor. Yani onun gol veya faul olup olmadığı önceden belirlenmiş. Niçin oyuncunun zamanı boşu boşuna yenilsin ki? Ben FM 2020 Var sistemi gereksiz ve başarısız diyorum. Ama FM 2021 de bu durum nasıl olur bilemeyiz. Umuyorum FM 2021 oyununda var sistemi daha başarılı olur veya tamamen kaldırılır. Benimle farklı düşünüyorsanız lütfen yorum kısmından düşüncelerinizi paylaşın.

Fm 2020 Gol Çizgisi Teknolojisi

Futbol oyununun amacı gol atmaktır. Eğer bir takımın golü sayılmazsa veya gol olmadığı halde gol verilirse o maçın telafisi olmaz. Futbol müsabakalarına şaibe bulaşmaması ve takımların haklarının yenmemesi için bulunan gol çizgisi teknolojisi işte tam burada devreye giriyor. Oyunu yavaşlatmayan bu teknolojinin Türkiye liginde olmaması da ayrı bir tartışma konusu. Umuyoruz en yakın zamanda ligimizde de görürüz. Fm 2020 gol çizgisi teknolojisi ise oyunu yavaşlatmadığı gibi nadiren devreye giriyor. Bence oyuna başarıyla yedirilmiş bir sistem. Fm 2020 oyununda Var teknolojisinin yerine gol çizgisi teknolojisini görmeyi tercih ederim.

Fm 2020 VAR Sistemi Kaldırma Yaması İndir

Fm 2020 var sistemi kaldırma yaması majesticeternity tarafından yapılmış olup ilk defa fmscout adresinde paylaşıldı. Yamanın dosya boyutu 20 kilobayt gibi küçücük bir rakam ve indirilme sayısı şimdiden 1250 rakamını aştı. Var sistemini tamamen kaldırıp yerine gol çizgisi teknolojisini ekleyen bu eklentiyi beğendiysen sen de Fm 2020 VAR sistemi kaldırma yaması indir.

Fm 2020 VAR Sistemi Kaldırma Yama Kurulumu

Fm 2020 VAR yaması kurulumu için yapmanız gereken ilk şey dosyayı indirmek. İndirdiğiniz .fmf dosyasını yapıştırmanız gereken yer ise şurası: Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2020\editor data. Belirttiğim yoldaki editor data klasörünün içerisine yamayı yapıştırın. Yeni bir kariyer oluşturun. Yeni kariyere başlarken NoVAR veritabanı kurulumunu yapın. Artık oyununuzda garabet var sistemi olmayacak. VAR kaldırma yamasını çalıştırmak için yeni bir kariyere başlamanız gerekiyor ama emin olun buna değer. Ayrıca farklı bir kariyer deneyimi yaşamak isteyenleri fm 2020 bal ligi yaması ile baş başa bırakmak istiyorum. Diğer yazılarımızda tekrar görüşmek dileğiyle. Fmrehber menajerlik kariyerinizde başarılar diler.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir