Fm 2020 Hile – Oyun Hileleri

fm 2020 hile

Fm 2020 hile yaparak oynandığı vakit zevki kaçmayan nadir oyunlardan. Tabi bu biraz da sizin hileyi nereye kadar götürdüğünüze bağlı. Çok abartıya kaçmadan para hilesi yaparsanız abartmış olmazsınız. En basitinden herkesin aklına gelen ilk Fm 2020 hile yöntemi save load taktiğidir. Önemli bir maçtan önce oyun kaydedilir ve maç oynanır. Maç kaybedildiği taktirde önceki kayıt dosyasına geri dönülür. En büyük hile yöntemlerinden birisi bu. Bunun yanında hazır taktik indirmek, para hilesi yapmak, menajer eklemek, editör kullanmak ve hatta wonderkid listesine bakmak da hile olarak kabul edilmeli.

Kimilerine göre Fm20 Genie Scout programlarını kullanmak da hile. Ancak zevk aldığınız taktirde istediğiniz kadar hile yapabilirsiniz. Kimsenin sözlerine kulak asmayın. Bu bir oyun ve mühim olan zevk almak. Yine de siz hilenin dozunu fazla kaçırmayın ki oyunun da zevki kaçmasın. Tadında bırakmak her zaman için yeterlidir.

Fm 2020 Hile Yöntemleri

Bir başka hile gibi olan ama hile olmayan yöntem ise 36 ay taksitle oyuncu satın almak. Normalde üç yıl taksitle oyuncu alım satımı olmaz. Ancak Fm 2020 oyununda böyle yapılan teklifler genelde kabul görüyor. Böylece transfer bütçemizden anlık olarak fazla para vermeden pahalı transferler yapabiliyoruz. Zaten bu aldığımız oyuncuların çoğunu da taksitleri dolmadan çok daha pahalıya satabiliyoruz. Bir başka hile olmayan hile taktiği ise oyuna Çin ligini dahil etmek. Çin ligini açın ve satışa çıkarttığınız oyunculara Çin kulüplerinden gelen astronomik teklifleri seyredin.

Bakın aklıma gelen bir diğer hile olmayan ama hile gibi olan yöntemi söyleyeyim. Şimdi oyunun başında menajer özelliklerimiz belirliyoruz öyle değil mi? Aha işte orada kendimizi dünya çapında menajer yaptığımız zaman oyunu aşırı kolaylaştırıyoruz. Kararlılık, motivasyon ve adam yönetimi gibi özelliklerimizin 20 olması oyuncu yönetiminde oldukça işimizi kolaylaştırıyor. Ayrıca teknik, zihinsel, savunma ve atak özelliklerimizi de doldurduğumuz zaman antrenmanlarda birden fazla mevkiye eğitim verebiliyoruz. Bunlar hep oyunu kolaylaştıran yöntemler.

Ufak şeyler bir yana oyunun en baba hilesini söyleyelim. Editör yöntemi ile oyuncu özelliklerini ve potansiyelini yükseltmek. Editör aracılığıyla takımınızı dünyanın en zengin kulübü yapabileceğiniz gibi oyuncularınızı da birer Messi ve Mbappe haline dönüştürebilirsiniz. En büyük hile bana göre editör kullanmak. Editör programlarını da para hilesi başlığında sizlerle paylaştım.

Fm 2020 Hile Taktik

Fm 2020 için çok aşırı abartılı herhangi bir hile taktik yok. Ancak oldukça başarılı hazır taktikleri indirmeniz için sizlerle paylaşacağım. Aslında hazır taktik indirmek de bir nevi hile. Şimdi yabancı bir site var. İsteyen herkes oraya taktiğini yüklüyor. Sitenin botları 450 maçta bu taktiği oynatarak deniyor ve en başarılı taktikleri sıralıyor. Şimdi bu siteden en başarılı taktiği alıp yüklediğiniz vakit hile yapmış oluyorsunuz.

Yani hazır taktik indirmek Fm 2020 hile taktik demek. Para hilesinin yanında bir de hile taktik düşünüyorsanız o zaman sizi hiç bekletmeyeyim. Listelemiş olduğumuz en başarılı taktikler arasından seçiminizi yaptın ve hemen indirin. Sizler için tamamı denenmiş, test edilmiş ve başarısı kanıtlanmış taktikleri listelediğimiz yer ise Fm 2020 en iyi taktik sayfası. Madem öyle şimdi geçelim gerçek hilelere.

Fm 2020 Para Hilesi

Fm 2020 para hilesi ise biraz daha geniş bir mevzu. Para hilesi yapmanın pek çok yolu var. Bunların en başına hepinizin bildiği ikinci menajer eklemeyi yöntemi geliyor. İkinci menajeri zengin bir kulübün başına ekliyoruz. Daha sonra o zengin kulüpten takımımızın dandik bir oyuncusuna astronomik teklifler yapıyoruz. Böylece hem dandik oyuncumuzdan ve maaş yükünden kurtulmuş oluyoruz. Hem de astronomik bonservis bedeli elde etmiş oluyoruz. Bu herkesin bildiği en basit Fm 2020 para hilesi taktiği. Ancak bunun daha gelişmiş ve komplike yöntemleri de yok değil.

İkinci yöntem editör programları ile takımınızın finansal yapısını değiştirme. Şimdi Fm 2020 için çıkarılmış çeşit çeşit editör programı çeşitli ortamlarda mevcut. Her birini de tek tek Fm rehber adresinde inceledik. Hatta indirme linklerini ve kurulum talimatlarını paylaştık. Fm20 scout editor, fm 2020 oyun için editör ve Fm 20 FMRTE gibi edit programlarından yararlanarak istediğiniz kulübün finansal yapısını değiştirebilirsiniz. Böylece bir daha hiç finansal yapıyı düşünmenize gerek kalmaz. En basit ve kolay para hilesi bana göre editör kullanmak. Ha eğer yukarıda saydığım editör programlarını mac uyumlu olmadıkları için mac bilgisayarınızda kullanamıyorsanız sizlere de mac uyumlu macassistant rt20 programını önereceğim. Bu program aracılığıyla Fm 2020 para hilesi yapmak hiç olmadığı kadar kolay.

Üçüncü Fm 2020 para hile yöntemi ise cheat engine kullanımı. Fm 2020 cheat engine programı aracılığıyla takımınızın finansal durumuna istediğiniz değerleri girebilirsiniz. İster 100 milyon bütçe verin ister 100 milyar. Cheat engine ile tek yapmanız gereken değerleri değiştirmek. Gerisi keyfinize kalmış bir şey. Hile dediğimiz kelime anlamı olarak adil olmayan demek ama oyunun bize verdiği üç kuruşluk transfer bütçesi de adil değil.

Fm 2020 Hileleri

Tabi bir de yama yöntemleri var. Örneğin Fm 2020 fantezi draft bütçe arttırma bu yamayı kurduğunuz vakit fantezi draft bütçesi iki kat artacaktır. Ya da Fm 2020 Newcastle yaması ile Arap kralının getirdiği petrol sermayesi ile yepyeni zengin bir senaryoya merhaba deyin. Fm 2020 hileleri hakkında söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar. Sizin aklınıza gelen başka bir yöntem olursa lütfen bizimle paylaşın. Veya yapmış olduğunuz hilelerden biraz bahsetmek isterseniz aşağıdaki form aracılığıyla yorum bırakabilirsiniz. Tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir