Fm 2020 Fantezi Draft Bütçe Arttırma Yaması

fm 2020 fantezi draft bütçe arttırma

Fm 2020 fantezi draft bütçe arttırma yaması için yapmış olduğumuz incelemeye hoş geldiniz. Fm 2020 fantezi draft senaryosunda daha fazla bütçeyle oynamak istiyorsanız bu yama işinizi görecektir. Sterlin bazında 500 milyon, euro bazında 581 milyon ve Türk lirası kurunda 3.7 milyar lira olan fantezi draft bütçesi nasıl arttırılır diye soruyorsanız cevabı bu sayfada. Bu yama dosyasıyla yaşadığınız sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Sizinle aynı şekilde düşünüp de bu bütçenin daha yüksek olmasını isteyen bir takım FM severler bu yamayı çıkartıp yayına sunmuşlar. Ama yine de bütçeyi çok fazla abartıp işi sulandırmak istememişler. Fm 2020 fantezi draft bütçe arttırma yaması oyuna başladığınız bütçeyi iki kat arttırıyor. Oyuncuların bu talebini görmezden gelemeyip bu yamayı çıkartan thev isimli Fm sever oyuncuya teşekkürlerimizi sunarız. Eğer bu tarz yamalarla oyun zevkini yükseltmeyi seven bir oyuncuysanız sizlere geçenlerde yazmış olduğum Fm 2020 tema sayfasına bakmanızı öneririm. Bunu da aradan çıkardığımıza göre hazırsanız ana konumuza dönelim.

Fm 2020 Fantezi Draft Bütçe Arttırma

Dünyanın en iyi oyuncularını tek takımda toplamaya ne dersiniz? Ronaldo ve Messi’yi aynı takımda mı görmek istiyorsunuz? O zaman Fm 2020 fantezi limit arttırma yaması tam size göre. İşte fantezi draft bütçe arttırma yamasının resmi sayfası ve indirme linki. Fantezi draft transfer bütçesini iki kat arttıran bu özel yama 04.04.2020 tarihinde piyasaya sürüldü. Şimdiye kadar 1000 defa da indirildi. Yama yeni çıktığı için biraz az indirilmiş ama indirilme sayısı her geçen gün artıyor. Bu harika yamanın dosya boyutu ise 10 MB olarak belirlenmiş. Yani oldukça küçük ve hemen indirilebilir. Yama sayfasının yorumlarına baktığımız zaman da olumlu dönüşleri görüyoruz. Yani bütçe arttırma yaması oldukça başarılı olmuş. O zaman ne duruyorsunuz hemen fantezi draft limit arttırma yamasını indirin. Ardından da kurulum talimatlarına başlayalım.

O zaman kurulum talimatlarına yama indirmek ile başlayalım mı? Bir üstteki paragrafta indirme linkini sizlerle paylaştım. O link içinde bulunan kırmızı download butonuna basmanız yeterli. Butona bastıktan sonra panels.fmf isimli bir dosyanın indiğini göreceksiniz. Fm 2020 fantezi draft bütçe arttırma yaması bu dosyadan başka bir şey değil. Bu dosyayı Fm 2020 oyununun belgelerim klasöründeki ilgili yerine atmanız gerekiyor. Attıktan sonra oyunun içinde yamanın aktif olduğunu göreceksiniz. Yama dosyasını yapıştırmanız gereken klasör ise tam olarak şurada: Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2020 \ data \ game. Data klasörünün içinde game klasörü yok mu? O zaman boşluğa sağ tıklayarak yeni klasör oluşturun ve adını game yapın. Ardından kesmiş veya kopyalamış olduğunuz yama dosyasını game klasörüne yapıştırın.

İşlem tamamlanmıştır hayırlı uğurlu olsun. Eğer oyun açıktı ise yeniden başlatarak arttırılmış bütçeyle fantezi draftın tadını çıkarabilirsiniz. Yama çalışmadı ise oyun içinde ayarlar ve tercihler bölümüne gelerek sıfırla panelinden geçici dosyaları temizle deyin. Kurulum talimatını sırasına göre takip ettiyseniz artık yama %100 aktif olacaktır. Okuduğunuz için çok teşekkürler. Fmrehber olarak kariyerinizde başarılar dileriz.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir