Fm 2020 Yüz Paketi

fm 2020 yüz paketi

Bu yamanın en güncel versiyonunu FM 21 yüz paketi adresinden görüntüleyebilirsiniz. Futbolcuların ve teknik adamların gerçek yüzlerini oyununuza ekleyerek football manager keyfinizi bir üst seviyeye çıkartın. Football manager hastaları bu sene de boş durmadı, fm 2020 forma paketi ve fm 2020 yüz paketi eklentilerini biz fm tutkunlarına armağan etti. DF11 Faces Facepack, Cut Out Player Faces Facepack ve Fm Scopes Facepack gibi kelime anlamı yüz paketi olan bu içerikler tamamen ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Hangisini seçeceğiniz size kalmış. Bana düşen ise size bu paketlerin özellikleri kısaca açıklamak. Ayrıca yüz paketi nasıl indirilir, nereye kurulur ve yüklenir diye soruyor iseniz doğru yerdesiniz.

Fm 2020 En İyi Yüz Paketi

Tabii ki de ahanda işte en iyi yüz paketi şu şu hemen şunu indirin demeyeceğim. Fm 2020 için mevcut olan en popüler 4 yüz paketini aşağıda paylaştım. Her yüz paketinin kendine has artıları ve eksileri var. Bu yüz paketlerini tek tek inceledim ve sizlerle gözlemlerini paylaşıyorum. Sizin için en iyisini en idealini seçme kararı yine size ait. Güvenle indirip kullanabilmeniz için yüz paketini paylaşan grupların direkt olarak kendi siteleriyle birlikte kendi indirme linklerini paylaştım.

Cut Out Player Faces Megapack Facepack

Sortitoutsi ekibinin bizlere sunmuş olduğu cut out player faces dünyanın en kapsamlı yüz paketi projesi olduğu iddiasıyla fm oyuncularına sunuldu. En büyük özelliği eklenen yüzlerin lisanslı yüzlerde olduğu gibi çevresi kesilmiş olması. Görseller profesyonel ve yüksek kaliteli olduğu için hangi oyuncunu yüzünün paket ile geldiğini hangisinin hali hazırda oyunun içinde olduğunu ayırt dahi edemiyorsunuz. Bu kadar övdüğüm yetmedi. Ayrıca cut out player faces 200 bin oyuncu profili ile en kapsamlı yüz paketi olma vasfını kimseciklere kaptırmıyor. Türkiye yüz paketi de içine dahil. Adil olmak babında biraz da eksi yönlerinden bahsedelim. Birincisi paketin aşırı yüksek boyutu. Oyunun kendisinin bir kaç GB olduğu ortamda bir yüz paketinin tam 15 GB olması biraz can sıkıcı olsa da internet hızı yüksek olanları etkilemeyecektir. Bir diğer negatif etkisi ise yavaş bilgisayarlarda kasmalar yaratması ve oyunu yavaşlatması. Tabi orta üst seviye bir bilgisayarınız var ise hiç düşünmeden indirip kurabilirsiniz. Tamam o zaman kararınızı verdiyseniz işte indirme linki cut out player faces yüz paketi indir.

DF11 Faces: Football Manager 2020 Facepack

Df11Faces.com adresinin üretmiş olduğu 110 bin oyuncuya profil fotoğrafı ekleyen bir başka yüz paketi. Jenerik bir paket olduğu için hem fm 2020 hem fm 2019 da çalışabiliyor. 77 oynanabilir ligin oyuncularına yüz ekleyen bu pakete bir şans verilebilir. Unutmadan belirtelim bu 77 oynanabilir ligle beraber süper lig yüz paketi de içeriğe dahil. Bu epey köklü ekip tam 10 yıldır her sene football manager için yüz paketi hazırlıyor. İlk olarak fm 2010 için yüz paketi çıkarttıklarında bu kadar talep olacağını beklemiyorlardı ama pozitif geri dönüşler sonucu bu işi profesyonel bir şekilde devam ettirmeyi hedeflediler. Her ay mutlaka bir güncelleme alan bu paketi indirmek isteyenler için resmi sitesini paylaşayım. Df11 Faces Fm 2020 Facepack resmi indirme linki.

FM Scope Facepack 2020

127 bin civarı personel, teknik direktör, hakem ve futbolcu fotoğrafı kapsayan bir başka yüz paketi. Diğer paketlerdeki gibi aşırı yüksek çözünürlükte görseller kullanmadığı için 6 GB bir boyuta sahip. Scope yani dürbün stili ile hazırlanan bu paket 2012 yılından beri Fm oyuncuları tarafından kullanılıyor. Fmscout ekibi tarafından üretilen fm scope adresini sizlerle paylaşıyorum. Resmi adresinde göreceksiniz ki telif hakları sebebi ile bu paketin paylaşımını kaldırmak zorunda kaldılar. O nedenle eğer Fm scope stilini severseniz internet üzerinde çeşitli paylaşım sitelerinden bulmaya çalışmanız gerekiyor.

Fierro Facepack 2020

Fierro Facepack yüz paketi bir grup tarafından değil de direkt olarak Carlos Fierro isimli futbol sever ve fazlasıyla işsiz olan birisi tarafından hazırlanarak piyasaya sunulmuştur. Nevi şahsına münhasır tasarımıyla göz dolduran fierro yüz paketi kısa zamanda büyük kitleler arasında popüler oldu. Fierro Facepack indirme linki olan Carlos Fierro’nun kendi blog sitesini de paylaşmış olalım.

Fm 2020 Yüz Paketi Yükleme

Fm 2020 için mevcut olan en iyi yüz paketlerini sıraladık. Şimdi bu başlığın altında ise Fm 2020 yüz paketi kurulumu nasıl yapılır sorusuna cevap arayacağız. Bundan bahsetmeme gerek var mı bilmiyorum ama hala daha yüklemediyseniz sizden ilk adım olarak winrar programını kurmanızı isteyeceğim. Şimdi bu yüz paketleri çok sayıda görsel barındırdığından mütevellit aşırı yer kaplıyorlar. Fm grupları ise bu aşırı yer kaplama sorununu dosyaları sıkıştırarak ve rar dosyası haline getirerek bir nebze olsun aşmaya çalışmışlar. O nedenle ilk olarak indirdiğiniz yüz paketi dosyasını winrar yardımı ile sıkıştırılmış olduğu arşivden çıkartarak yükleme işlemine başlamanızı isteyeceğim.

Yüz paketi denildiği zaman akla ilk gelen fm 2020 yüz paketi nereye atılır sorusu oluyor. Daha önce Fm 2020 logo paketi nasıl yüklenir diye bir yazı paylaşmıştım. Yüz paketi kurulumu da onunla neredeyse bire bir aynı. Az önce belirttiğim gibi ilk önce indirdiğiniz paket dosyasını arşivden çıkartıyorsunuz. Daha sonra çıkarttığınız dosyaları belgelerimin içerisindeki belirtilen klasöre atıyorsunuz. Bu paketin atılması gereken klasörün yolu işletim sisteminize göre farklılık gösterebilir. İşletim sisteminize göre ayrı ayrı yüz paketi atılacak klasörler;

  • Windows için: belgelerim \ sports interactive \ football manager 2020 \ graphics \ pictures \ buraya atılacak.
  • Mac için: kullanıcılar \ kullanıcı adınız \ documents \ sports interactive \ football manager 2020 \ graphics \ pictures \ maç için buraya atılacak.

Yüz paketi dosyalarını ilgili yerlere attıktan sonra oyuna giriş yapın ve yüz paketinin aktif olduğunu görün. Ha eğer yüz paketi aktif olmadıysa oyunun içerisinde tercihler / arayüz kısmına gelmenizi rica edeceğim. Bu sekmede geçici dosyaları temizleyin ve temayı yeniden yükle butonunu göreceksiniz. O butona bastıktan sonra yüz paketiniz kullanıma hazır olacaktır. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Bir başka blog yazısında görüşmek üzere. Fmrehber kariyerinizde başarılar diler!

Sayfayı Tweetlemek için:

3 thoughts on “Fm 2020 Yüz Paketi

    1. Telif hakları yüzünden kaldırılmış maalesef. Neden kaldırdıklarına dair açıklama yaptıkları diğer sayfada şöyle yazmışlar. Yorumlardan download linkini isteyip durmayın telif hakkı nedeniyle paylaşamıyoruz. İnterneti araştırırsanız bulabilirsiniz. Ben de bu yoruma ithafen öyle yazmıştım ama şimdi aradım aradım bir türlü bulamadım. Reddit gibi yabancı forumlarda scope yamasını isteyenler olmuş ama bir sonuç çıkmamış. D:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir