Fm Scout Editor 2020

fm scout editor 2020

FM Scout Editor 2021 çıktı kıymetli dostlarım. Hiç vakit kaybetmeden programın son sürümü FMSE 21 adresini ziyaret edin. Fm Scout Editor 2020 adında da belirtildiği gibi hem scout hem de editör özelliklerine sahip olan bir Foootball Manager 2020 yardımcı programıdır. Tamam belki içerisindeki scout özellikleri genie scout programı kadar gelişmiş ve kapsamlı olmayabilir ama editör özellikleri kelimenin tam manasıyla birinci sınıf kalitedir diyebiliriz. FMRTE editör kadar kapsamlı olup da bir de içerisinde scout özellikleri bulunduran Fm Scout Editor 2020 neredeyse ikisi bir arada paketi gibi tamamen kullanıcı dostu bir program olarak karşımıza çıkar.

Fmse programının yapımcısı thanoulas tam olarak yedi yıldır football manager serisi için buna benzer üçüncü parti eklenti yazılımları çıkartıyor. Fm 2020 için çıkartmış olduğu bu programın gerek teknik gerek de kullanım kolaylığı olarak artık birinci sınıf kaliteye yükseldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Fmse programımızın teknik özelliklerine geçmeden önce son olarak belirtmek istediklerim ise programın dosya boyutunun yalnızca 16 mb olduğu ve toplam 120.000 defa indirildiği gerçeğidir. Kısaca programdan bahsettiğimize göre hemen şimdi teknik özelliklerine, ardından indirme sayfasına ve son olarak da kurulum talimatlarına geçiş yapabiliriz.

Fm Scout Editor 2020 Özellikleri

İçerisinde tonlarca özellik olmasına rağmen fişek gibi hızlı çalışan scout editor içerisinde scout özellikleri barındırsa da asıl odağını editörlük üzerine belirlemiştir. Eğer editörlükten çok scout özelliklerine sahip bir program düşünüyorsunuz zaten genie scout bu işi fazlasıyla görecektir. Şimdi Fm Scout editor 2020 özellikleri nedir ne değildir gelin hep birlikte inceleyelim.

Fmse 20 Özellikleri

 • Kovulmaz olmak. Ne olursa olsun yönetim sizi takımdan kovamayacak. İsterseniz 20 maç art arda kaybedin bu özelliği aktif ettiğiniz zaman kovulma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Artık geleceğe yönelik genç oyuncularla dolu bir kadro kurduğunuzda ilk sezonları yenilgiler yüksek olsa bile gönül rahatlığıyla atlatarak güçlü jenerasyonlar yakalayacaksınız.
 • Ülke düzenleme özellikleri. Ülkelerin genel olarak bütün özelliklerini değiştirebilirsiniz. Takımlar, anlaşmalar, renkler ve formalar. Hatta Brexit olayını bile kapatabilir ve İngiltereyi Avrupa birliğine tekrardan dahil edebilirsiniz.
 • Oyun için asistanı. Oyun içerisinde istediğiniz oyuncuların gizli özelliklerini görüntüleyin. Ca ve Pa yani yetenek ve potansiyel değerlerini oyun içerisinde görüntüleyebilme. Futbolcunun hangi ayağını kaç puanlık kullanabildiğini görüntüleme. Bu özellikler direkt olarak futbolcu profiline eklenir.
 • Kulüp finanslarını düzenleme. Kulüpleri ilgilerinden bütün finansal olayları dilediğiniz gibi düzenleme. Bunların arasında transfer bütçeleri, maaş bütçeleri, bilet fiyatları, başkanın finansal duruşu, sponsorlar, borçlar ve daha pek çok finansal düzenleme.
 • Kulüp özelliklerini değiştirme. Kulüplerin kurulduğu yılları, tesisleri, genç tesisleri, renkleri, formaları, moralleri ve taraftarları tek tuşla değiştirilebilir.
 • Futbolcu edit özellikleri. Bir futbolcu ile ilgili aklınıza gelebilecek her şeyi değiştirebilme özelliği. Değiştirilebilen özelliklerin arasında futbolcu değerleri, özellikleri, yetenekleri, kontratları, saygınlıkları, pozisyonları, tercih edilen hareketleri, gizli özellikleri ve daha pek çok özellik. Ayrıca futbolcuların sakatlıklarını iyileştirme, futbolcunun kart cezasını silme, futbolcuyu sakatlama ve kart ile cezalandırabilme özelliği.
 • Futbolcu özelliklerini dondurma. Futbolcu hiç bir antrenmandan ve sakatlıktan etkilenmez. Asla özellikleri düşüşe geçmez veya asla özellikleri gelişmez.
 • Ligleri düzenleme. Ligler ile ilgili aklınıza gelen her şey değiştirilebilir. Ligin itibarı, kuralları, yabancı sınırları, takım sayısı v.b.
 • Personel edit özelliği. Personellerin, koçların, menajerlerin, asistan menajerlerin, doktorların ve gözlemcilerin bütün özellikleri değiştirilebilir.
 • Ödül ve kupaları düzenleme. Kupalar ve ödüller ile ilgili bütün detayları değiştirebilme özelliği. Bir tek bu programın sahip olduğu bir özellik.
 • Şehirler özelliklerini değiştirebilme. Şehir koordinatları, rakımları, adları ve nüfusu değiştirilebilir.

Fm Scout Editor 2020 İndir

Özelliklerinden ve kendisinden bu kadar bahsetmiş olduğumuz fm scout editor 2020 download linki için tıklayınız. Fm scout editor 2020 indir. Aslen Fm scout editor ücretsiz bir program olsa da özelliklerin tamamına erişmek için ufak bir miktar ücret ödenerek lisans alınması gerekiyor. Fm scout editor license key free değil ve paralı. Fm scout editor 2020 license key yani lisans kodu vermiş olduğumuz resmi adresinden küçük bir ücret karşılığında orijinal olarak edinilebilir. Bu ödemeyi yaptıktan sonra fm scout editor 2020 full sürümüne sahip olacaksınız.Tabi ücret ödemeden de bazı özellik kısıtlamalarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Ha derseniz ki ben para ödemeden bütün özelliklere erişmek istiyorum. O zaman tabi fm scout editor 2020 crack gibi durumlara girme seçeneğiniz her daim var. Ama biz fmrehber ekibi olarak hiç bir crack illegal üçüncü parti yazılımını tasvip etmiyoruz. Çünkü bu tarz crack yazılımları içerisinde virüsler barındırabilir ve bilgisayarınıza kalıcı zararlar verebilir. Siz siz olun orijinal yazılımdan vazgeçmeyin.

Fm Scout Editor 2020 Kullanımı ve Kurulum

fmse 2020

Fm Scout editor 2020 kullanımı ve kurulum ile ilgili talimatları vermeden önce hemen belirtmek isterim ki bu program yalnızca Football Manager 2020 steam versiyonu ile çalışmaktadır. Ayrıca bu program yalnızca windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanılabilmekte. Fm Scout Edit programı mac ile uyumlu değil ama üzülmeyin mac kullanıcıları fmse 2020 yerine tamamen mac için üretilmiş olan macassistant rt 20 isimli scout ve editör özelliklerine sahip programı kullanabilirler.

 1. İndirmiş olduğunuz .zip arşiv dosyasını Winrar benzeri bir program ile arşivden çıkartın. Ardından .exe halinde gelen setup dosyasını çalıştırın ve programı kurun.
 2. Windows bilgisayarınızda steam üzerinden Football Manager 2020 oyununu çalıştırın ve kayıtlı oyununuzu yükleyin.
 3. Fmse 2020 kullanımı için artık programı çalıştırabilirsiniz.
 4. Fmse programında sol üst kısımdaki load butonuna basın ve veritabanı yüklensin.
 5. Ardından edit yapmak için dilediğiniz şeyi aratın. Şehirler, kulüpler, ülkeler, personeller ve oyuncular gibi.
 6. Çıkan sonuçlardan düzenlemek istediğinize çift tıklayın.
 7. Karşınıza çıkan pencereden istediğiniz değerleri dilediğiniz gibi değiştirin.
 8. Düzenlemeleriniz bittikten sonra sol üstte karşınıza çıkan disk şeklindeki save butonuna basın.
 9. İşlem tamam artık yapmış olduğunuz değişiklikleri oyunun içerisinde görebilirsiniz.

 

Sayfayı Tweetlemek için:

One thought on “Fm Scout Editor 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir