Fm 2020 Şehir Paketi

fm 2020 şehir paketi

Dünyanın bütün şehirlerini kapsayan, şehirlerin kendileriyle özleşmiş en harika manzaraların fotoğraflandığı ve paket olarak football manager 2020 oyununa sunulduğu Fm 2020 Şehir Paketi inceleme yazısına hoş geldiniz. İncelemesini yapmış olduğumuz fm 2020 şehir paketi yabancı bir ekip tarafından yapıldığı için adı asıl FLUT Skin Cities Megapack olarak geçiyor. Peki bu FLUT Skin Cities Megapack tam olarak nedir? Fm 2019 için çıkartılmış olan Cities Megapack dosyasının güncellenerek FM 2020 ile uyumlu hale getirilmiş olduğunu söyleyerek başlayalım. Tabi bu şehir paketi yalnızca FlutSkin temasında ve şehir fotoğraflarını destekleyen diğer skin(tema) dosyalarıyla birlikte çalıştırılabiliyor.

Tabi bu şehir paketi projesinin 2016 yılında başladığını ve şehir fotoğraflarının dünyanın dört bir yanındaki Fm severler tarafından proje ekibine gönderildiğini belirtmeden geçmeyelim. Aşağıda vermiş olduğum örnek fotoğraftan da görebileceğiniz gibi bir tarafta kulübün stadyumunun gerçek fotoğrafı varken diğer tarafta ise şehrin en önemli manzarasının fotoğrafı bulunuyor.

Fm 2020 Şehir Paketi İndir

fm şehir paketi 2020

Fm 2020 için incelemiş olduğumuz en iyi ve yanılmıyorsam tek şehir paketi olan FLUT Skin Cities Megapack Şehir Paketi İndir sizi resmi sitesine yönlendirecek olan bu indirme linkini en başta paylaşmış olalım. Şimdiye kadar toplam 21.000 defa indirilmiş olan bu paketin dosya boyutu ise 2GB civarında geziyor. Tabi bu boyut göze biraz fazla gelebilir ama bütün şehirlerin ve stadyumların yüksek çözünürlük harika fotoğraflarını oyuna eklemenin bedeli de o kadar olsun. Yabancı olan en güvenilir Fm sitesi fmscout adresinden 21.000 defa indirilmiş bu dosyanın yalnızca içerisinde görsel dosyalar bulundurduğunu da göz önünde bulundurursak dosyanın tamamen güvenilir ve sorunsuz olduğunu söyleyebiliriz.

Ve son olarak dosyanın yapımında emeği geçen arkadaşlara teşekkürümüzü edelim. Dosyayı asıl olarak görselleri bir araya getirerek oluşturan DAZS8 olsa da dünyanın dört bir yanından görsellerin toplanmasında katkısı bulunan ekibin üyeleri ise şunlar; Arturm, bigboss96, carsty, fcdm3357, flut, ilham, kruj, asket, lucianno vietto, petercrouch, pmark, v-toll, wolverine78, zzpiggy, dazs8, Asket, CopyWriterPmpou1, guinjon ve Hjs.

Fm 2020 FLUT Skin Cities Megapack Kurulumu

Football Manager 2020 veya daha önceki Fm serilerinin birinde herhangi bir grafik paketi kurduysanız bu adımda hiç zorlanmayacaksınız demektir. Çünkü Football Manager için her türden dosya kurulumu birbiriyle aşırı benzer ve uzun yıllardır aynı yöntemler ile gerçekleştiriliyor. Ön konuşmayı fazla uzatmadan hemen Fm 2020 şehir paketi kurulum talimatlarına geçiş yapalım. Adımları vermiş olduğum sıraya uygun olarak uyguladığınız takdirde hiç zorlanmadan kurulumu gerçekleştireceksiniz.

  1. Yukarıda paylaşmış olduğum resmi sitesindeki indirme linkinden paketi indirin.
  2. İndirmiş olduğunuz .rar dosyasını winrar benzeri bir program yardımı ile arşivden çıkartın.
  3. Eğer oyun açık ise yüklenme işlemi bitene kadar Fm 2020 oyununu kapatın.
  4. Arşivden çıkartmış olduğunuz “City Pics” klasörünü background klasörüne atın.
  5. Background klasörünün yolu ise şu şekilde; Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2020 > graphics > pictures > backgrounds
  6. Eğer yukarıda belirtmiş olan yolda pictures ve backgrounds klasörleri yok ise bizzat kendiniz o klasörleri oluşturabilirsiniz.
  7. Daha sonra oyunu açın ve tercihler > gelişmiş > arayüz bölümünden reload skin butonuna basarak aktif edin.
  8. Şehir paketinin aktif olabilmesi için FLUT Skin veya bir başka şehir fotoğrafı destekleyen temaya ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Evet Fm 2020 Şehir Paketi yazımızın sonuna geldik. Kapanışı yapmadan önce size diğer Fm 2020 görsel paketlerden bahsetmek istiyorum. İlk bahsedeceğim dosya Fm 2020 Yüz Paketi. Bu paket oyunda eksik olan yüzleri tamamlayarak harika bir Fm deneyimi sunuyor. İkincisi ise tabi ki Fm 2020 forma paketi. 2020 sezonu için tasarlanan en güncel formalar bu paketin içerisinde. Forma paketini mutlaka edinin. Ve son olarak kapanışı da Fm 2020 Logo Paketi ile yapmak istiyorum. Gerçek ve en güncel logoları bu paket içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca bu harika logo görsellerinin tamamı yüksek çözünürlüğe sahip. Yazımıza vakit ayırıp okumaya değer gördüğünüz için teşekkürler. Lütfen değerli yorumlarınızı bizden esirgemeyin. Bir başka vakitte tekrar görüşmek üzere. Fmrehber kariyerinizde başarılar diler!

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir