Fm 2020 En İyi Taktik

fm 2020 en iyi taktik

Fm 2020 en iyi taktik dediğimiz olgu duruma göre oldukça değişkenlik gösterebilen bir şey. Şimdi bütün şartlar eşit olduğu zaman en çok gol attıran taktik mi en iyi taktik yoksa en çok puan toplayan mı? Neyin amaçlandığına göre değişmekle beraber ikisi de en iyi taktik olabilir. Veya ikili eleme maçında ikinci maçta gol yemediğiniz takdirde tur atlıyorsunuz diyelim. O durumda da en az gol yiyen taktik Fm 2020 en iyi taktik olmuyor mu?

İşte bu yüzden her durum ve her koşul için değişen en iyi Fm 2020 taktik dosyalarını bir çatı altında toplamaya çalıştık. Çoğu durumda birinci sırada paylaşacağımız en çok puan toplayan taktik işinizi görecektir. Ancak çeşitli senaryolar için ikinci ve üçüncü çalışılmış takım taktiğinin olması da zor durumlarda takımınızı ipten alabilir. Mühim olan doğru taktiği, doğru rakibe karşı ve doğru zamanda uygulamaktır. Daha detaylı bir taktik rehberi arıyorsanız daha önce hazırladığım yazıya göz atabilirsiniz. Eğer en iyi taktiği hazır bir şekilde indirip direkt olarak oyununuza kurmayı hedefliyorsanız yazının devamında aradığınızı bulacaksınız.

Şimdi taktikleri paylaşmadan önce bu taktiklerin geçerliliğinden bahsetmek istiyorum. Fm-Arena diye bir site var. Canı isteyen herkes buraya dizayn ettiği yükleyebiliyor. Bu sitenin botları da yüklenen taktikleri eşit takımların olduğu liglerde otomatik bir şekilde deniyor. Sonuçları en başarılı olan taktikleri özelliklerine göre listeliyor. İşte birazdan paylaşacağım taktiklerde buradan alınma. Yani hepsi yüzlerce maç oynatılarak denenmiş ve başarısı kanıtlanmış taktikler. Eğer başarı elde etmek istiyor ve taktik oluşturmaya vakit harcamak istemiyorsanız şu anda doğru adrestesiniz.

Fm 2020 En İyi Taktikler

Toplam beş ayrı kulvarda alanının en iyi taktiklerini sizler için sıraladım. Puan, gol sayısı, yenilen gol sayısı, duran top golü ve topa sahip olma kriterlerinde her biri birinci sınıf olan bu taktiklerden bir veya bir kaçını seçerek yükleyebilirsiniz. Takımınızın birden fazla taktiğe aşina olması zor durumlarda B planına sahip olmanızı sağlar. Ayrıca rakip takımları da şaşırtırsınız. Hazırsanız botlarla test edildiğinde en çok puan toplayan taktikler ile başlayalım.

Fm 2020 Puan Bazında En İyi Taktik

En çok puan toplayan Fm 2020 taktiği 4-4-1-1 dizilimine sahip. Savunmada iki adet pasör stoper var ancak sağ ve sol bek oyuncular kanata daha yakın oynuyorlar. Yani iki adet özel kanat bek oyuncusuna ihtiyacınız var. Defansın göbeğindeki boşluğu da bir defansif orta saha oyuncusu ile kapatmışlar. Onun önünde bir orta saha oyuncusu ve iki adet orta saha kanat oyuncusu mevcut. Sağ ve sol açık mevkileri boşta. En uçta da bir adet yaratıcı forvet ve arkasında da gizli forvet bulunuyor. Bu diziliş biraz ilginç mi? Evet ilginç ancak en çok puan toplayan taktik olmuş. Belkide en başarılı Fm 2020 taktiği.

Oyun anlayışı ise pozitif futbol olarak belirlenmiş. Ancak acil gole ihtiyacınız olduğu dakikalarda hücum ağırlıklı ve yüklen olarak değiştirebilirsiniz. Etkisini göreceksinizdir. Takım yapısı ise katı. Bireyselliğe pek fazla alan tanınmamış. Oyuncular taktiğe uyduğu vakit başarı geliyor zaten. O yüzden bireysellikten çok takım oyununa önem veren kararlı futbolcuları transfer etmenizi öneririm. Böylece taktikten alınan verim maksimum düzeye çıkacaktır.

Cerber taktiğinin içinde takım talimatları, bireysel talimatlar ve duran top talimatları da mevcut. Yani duran top organizasyonlarıyla uğraşmanıza hiç gerek kalmıyor. Sağlam duran top kullanıcılarınız olduğu taktirde duran toplardan attığınız gollerle de iyi puanlar toplayacağınıza eminim. Takımınızın birinci taktiği yapmanızı önerdiğim bu en çok puan toplayan taktik hakkında söyleyeceklerim bu kadar. En çok puan toplayan ve genel koşullar altında Fm 2020 en iyi taktik olan Cerber V4 taktiğini indir.

Fm 2020 Gol Atmada En İyi Taktik

Eski Cm 03 / 04 diablo taktiği ile yolu kesişenler bu taktiğe bayılacaktır. Eski oyunda diablo taktiği bir nevi hatalı bir durumdaydı ve asla yenilmiyordu. Her maç onlarca gol atmanızı sağlayan bu taktik efsaneydi. Şimdi o taktiğin Fm 2020 için revize edilmiş haliyle karşı karşıyayız. Eskisi gibi hileli bir taktik olmasa da botlarla yapılan denemelerde en çok gol atılan taktik olma şerefine nail olmuş.

Fm 2020 diablo taktiği 4-2-4 geniş dizilimine sahip. Kalede modern futbola uygun bir libero kaleci mevcut. Defansta yine iki pasör stoper var. Yanlarında ise iki adet çok yönlü bek oyuncusu. Orta sahada ise birbirini tamamlayan merkez orta saha ve iki yönlü orta saha oyuncuları var. Kanatlarda kanat oyuncusu seçimi yapılmış. En uçta ise iki adet yaratıcı forvet yan yana oynuyor.

En çok gol attıran bu taktiğin oyun anlayışı tahmin edeceğiniz üzere hücum ağırlıklı. Takım yapısı ise dengeli olarak belirlenmiş. Çok yüksek tempo ile oynanan bu taktik oyuncularınızı biraz yorabilir. O yüzden rotasyon yapmayı ihmal etmemenizi öneriyorum. Gol sayısına önem veriyorsanız bu taktiği indirebilirsiniz. Takımınızın gol rekorları kıracağı gol sayısında en iyi taktik olan diablo taktiği ile başarılara koşun.

Fm 2020 En İyi Taktik – En Az Gol Yiyen

Fm 2020 en az gol yenilen taktik ile devam ediyoruz. Bu taktik ilginç bir savunma oyununa sahip. Gol yememe işinde oldukça başarılı olan bu taktiğin adı Invincible. Türkçe anlamı ise yenilmez. Fm 2020 yenilmez taktik gol yememek için çıktığınız maçlarda hayatınızı kurtarabilir. Örneğin iki turlu bir yükselme maçında rakibinizi evinizde yendiğinizi varsayalım. Deplasmanda beraberlik işinize geliyor. İşte o zaman bu taktiği sürerek istediğinizi elde edebilirsiniz.

Yenilmez taktik 4-1-4-1 dizilimine sahip. Dörtlü savunma, defansif orta saha ve dörtlü orta saha savunma futboluna katkıda bulunuyor. Kanat oyuncuları orta sahaya yakın yani açıkta değiller. İleri en uçta ise tek başına bir yaratıcı forvet mevcut. Rakip çok ağır bir top kaybı yaşadığında uzun kontratak paslarıyla gol şansı aramak da bu taktiğin bir parçası.

İlginçtir ki bu taktiğin oyun anlayışı hücum ağırlıklı olarak belirlenmiş. Hücum ağırlıklı bir oyun anlayışına sahip olup da en az gol yiyen taktik olmak ilginç bir başarı. Çok ilginç bir şekilde rakip takım oyuncularının boğulduğunu buradan anlıyoruz. Fm 2020 gol yemeyen en iyi taktik olan yenilmez taktiği yani invincible indir.

Fm 2020 Duran Toplardan Gol Attıran En İyi Taktik

Duran toplardan en çok gol attıran taktik aynı zamanda en çok puan toplayan taktik olan cerber taktiği. Ancak cerber taktiğini ilk paragrafta paylaşmıştık. O nedenle sıralamada duran toplardan en çok gol attıran ikinci taktiği paylaşacağım. Taktiğin adı fighter v2. Taktiğin dizilişi 4-1-1-4 geniş asimetrik. Aslında diziliş de cerber taktiğiyle aynı gibi. Tek farkı orta sahada oynayan kanat oyuncuları daha ileriye alınmış. Yani sağ ve sol açık oyuncularına ihtiyacınız olacak.

Oyun anlayışı ise pozitif futbol. Ancak bu taktikte en çok duran top organizasyonları üzerine çalışılmış. O yüzden verimi arttırmak için yetenekli taç kullanıcıları, penaltıcılar, korner atıcıları ve frikikçiler bulmalısınız. Arzu ediyorsan duran toplardan gol bulmada Fm 2020 en iyi 2. taktik olan fighter v2 taktiğine bir şans ver.

Topa Sahip Olmada En İyi Taktik

456 maç sonucu %55 ortalama ile topa sahip olma yüzdesi en yüksek seçilen taktik total kontrol taktiği olmuş. Bu taktik 4-2-3-1 dizilişine sahip. Tiki taka dediğimiz sisteme çok yakın olan bu taktiğin oyun anlayışı ise dengeli. Duruma göre ilerleyen dakikalarda acil gol ihtiyacı olduğunda hücum ağırlıklı olarak değiştirilebilir. Taktiği dörtlü savunma, ikili orta saha, sağ açık, sol açık, ofansif orta saha ve bir adet forvet oluşturuyor.

Tempoyu standart ve pas şeklini kısa pas olarak tutan bu taktik topa sahip olmak isteyen takımlar için oldukça ideal. Eğer hazırsan topa sahip olmada Fm 2020 en iyi taktik olan 4-2-3-1 total kontrol taktiğini indir.

Beş adet sizlere özel Fm 2020 en iyi taktik seçimi yaparak paylaşımımızı tamamladık. Umuyorum taktik konusunda yüzünüz güler ve istediğiniz başarıları elde edersiniz. Lütfen taktikleri denedikten sonra izlenim ve düşünceleriniz paylaşmaktan çekinmeyin. İhtiyacınız olan bir şey, öğrenmek istediğiniz bir sorunun cevabı veya talebiniz olduğu taktirde yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Fmrehber kariyerinizde sizlere bol kupalar diler.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir