FM 2021 Forma Paketi

fm 21 forma paketi

FM 2021 forma paketi denilen şey oyunda gözüken sahte formaları gerçekleriyle değiştiren bir yamadır. Buraya geldiğinize göre siz de oyun içerisinde sahte formalardan sıkıldınız. Gerçek hayattaki en güncel forma tasarımlarını oyununuzda görmek istiyorsunuz. O halde en doğru adrestesiniz ve hoş geldiniz. Bu sayfada en iyi FM 20 forma paketi yamalarını bulabilirsiniz. 2020 / 2021 sezonunun en güncel formalarını vakit kaybetmeden oyununuza yükleyin. Buna ek olarak sahte isimleri düzelten FM 2021 lisans yaması, gerçek yüzleri oyuna ekleyen FM 2021 yüz paketi ve gerçek yüksek çözünürlüklü takım logolarını oyuna dahil eden FM 2021 logo paketi mutlaka bu yama ile birlikte oyuna kurulmalı. Bütün bunları yaptıktan sonra en gerçekçi, en göze hoş gelen ve en zevkli kariyerlere yelken açacaksınız. Valla bizden söylemesi.

SS Kits FM 2021 Forma Yaması

fm 21 ss kits

SS kits dediğimiz şey Foootball Manager serisi için yıllardır çıkan forma paketlerinden bir tanesi. Kendine has göze hoş gelen forma yapısı ile kısa sürede en popüler forma paketlerinden biri oldu. Görselde de örnekleriniz görüyorsunuz. Beğendiyseniz indirin derim. Hemen söyleyelim bu paket şu an için FM 2021 kits megapack yani her şeyin dahil olduğu bir dosya olarak gelmiyor. FM 21 kits megapack çıktığı zaman burayı güncelleyip yine sizlerle buradan paylaşacağım. Her şey dahil paket olmasa da yine de oldukça işe yarar durumda durun biraz bunu açayım.

FM 2021 için SS Kits forma paketleri liglere göre bölünmüş bir biçimde. Her lig için ayrı ayrı indirmeniz gerekiyor. Bazı ligler var bazıları ise şimdilik yok ama illaki ileride gelecekler. Yine de herkesin oynadığı en önemli ligler için forma paketleri şu anda FM 2021 çıkışını yapmış durumda. Buyurun buradan formalarını yüklemek istediğiniz ligi seçerek indirebilirsiniz. İçeride İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya, Fransa gibi büyüklerin ve daha pek çok ligin forma paketi mevcut. Arzu ettiklerinizi tek tek indirip ayrı ayrı kurulumlarını yapabilirsiniz. Yani kendi toplu paketinizi oluşturmak sizin elinizde. Oynamayacağınız liglerin forma yamalarını boşu boşuna yüklemenize gerek yok.

FM 2021 FC 12 Forma Paketi

fm 21 kits

FC’12 kits, FM Slovakia ekibi tarafından hazırlanan harika bir forma paketidir. Benim bildiğim bu ekip 2013 yılından beri bu yamayı çıkartıyor. Elbette bu sene de FM 2021 için o efsanevi forma yamalarını hazırladılar. Ancak bu da megapack olarak değil ayrı ayrı her lig için farklı bir linke sahip. İçerisinde İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya, Fransa, Hollanda, Belçika, Polonya, Rusya, Avusturya ve şimdi sayamayacağım daha pek çok ülkenin ligleri mevcut.

Arzu ettiklerinizi tek tek indirip kurabilirsiniz. Seçtiğiniz ülkenin liglerinde mevcut olan bütün takımların formaları oyununuza gelecektir. Hem de ev formaları, deplasman formaları ve alternatif formalar da dahil olarak. FC 12 stilini beğendiyseniz bu link üzerinden tercih ettiğiniz liglerin forma paketlerini yükleyebilirsiniz.

FM 21 AP Kits Megapack Forma Paketi

fm21 forma

AP Kits de kendine has forma stiline sahip olan bir yama serisi. 2009 yılından beri Football Manager oyunlarına forma dizayn eden bu arkadaşlar AP Kits 2021 ile tekrar karşımızdalar. Adında Megapack geçiyor yani buradan anladığımız birden fazla ligin formasını tek parça olarak indirebiliyorsunuz. Forma görsellerini daha yüksek kontrast ile hazırlayan bu yamanın içerisinde şu an için pek de fazla lig yok. Ama FM 2021 daha yeni çıktı. Zamanla diğer ligleri de mutlaka ekleyeceklerdir.

Şimdilik AP Kits içerisinde bulunan dört adet lig var. Bunlar Fransa 1. ve 2. ligleri, Almanya Bundesliga ve İtalya Serie A. Dört lig ve toplam 200 forma barındıran bu yamayı resmi sayfasından indirebilirsiniz. Bütün formalar 2020 / 2021 sezonuna göre hazırlanmıştır ve hepsi gerçektir. 200 formanın içerisinde ev formaları, deplasman formaları ve alternatif formalar mevcuttur. Tek eksik yanı şimdilik yalnızca 4 ligi barındırması. Siz yine de bir kontrol edin. Belki ben bunu yazarken bile yeni ligleri eklemiş olabilirler.

FM 2021 Türkiye Forma Paketi

fm 21 süper lig forma paketi

Sadece Türkiye ligini açıp bizim kendi süper ligimizde oynamayı seven FM oyuncularını da boş geçmedik. En iyi FM 2021 Türkiye forma paketi de son olarak buraya dahil edildi. FM 21 Süper Lig forma paketi 2020 / 2021 sezonunun en güncel formalarını kapsar. Takımınızın formasını statta ve televizyonda nasıl görüyorsanız oyunda da öyle görmek için bu yamayı bir an evvel kurun.

FM 21 Türkiye ligi forma paketi icearew ve mrfiscy rumuzlu iki kişi tarafından oluşturuldu. SS kits altyapısı ile oluşturulduğu için FM 21 SS Kits forma yaması ile benzer bir yapıya sahip. Buyurun bu da indirme linki.

Bunun bir diğer alternatifi ise FC 12 Süper lig forma yaması. Onun indirme linki de şurası. Ben ikisini de kontrol ettim. Aslen aralarında pek büyük bir fark yok. İkisi de en güncel şekilde Türkiye liginin formalarını oyuna dahil ediyorlar. Artık hangisini seçersiniz o size kalmış.

Bu yamaları indirip kurduktan sonra FM 2021 Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon ve diğer bütün süper lig takımlarının forması oyuna eklenecektir. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim. Ligimizin itibarı dünya gözünde yerlerde. Bari oyunda ligimizin itibarını yükseltmeyi başaralım.

FM 21 Forma Paketi Yükleme

fm 21 forma paketi nereye atılır

FM 21 forma paketi nereye atılır? Yukarıdan en beğendiğiniz forma paketlerini seçtiniz. Arzu ettiğiniz liglerin formalarını indirdiniz. Şimdi sırada kurulum var. Her şey tamamsa ve hazırsanız o zaman FM 21 forma paketi yükleme işlemlerine başlayalım.

  1. Yukarıdan en beğendiğin stili seç ve FM 21 forma paketi indir. Ardından sıkıştırılmış yama dosyalarını arşivden çıkart.
  2. Arşivden çıkan yama dosyalarını Belgelerim\SportsInteractive\Football Manager 2021\graphics\kits klasörüne yapıştır.
  3. Oyuna giriş yap. Tercihler, seçenekler ve sıfırla yoluna takip et. Oradan ön belleği temizle butonuna bas. Temayı yenile.

Emir kipiyle anlattım kusura bakmayın. Eğer yukarıdaki yönergeleri takip ettiyseniz forma paketleriniz yüklendi demektir. Oyuna girip tadını çıkarabilirsiniz. FM 2021 forma paketi nereye atılır sorusunu böylelikle cevaplamış olduk. FM 2021 forma paketi yükleme hakkında söyleyeceklerimiz burada son buluyor. Umarım istediğiniz forma paketlerini başarıyla indirip yine aynı şekilde başarıyla kurmuşsunuzdur. Biraz yoruldunuz biliyorum ama şimdi meyvelerini toplama zamanı. Harika bir FM deneyimi sizi bekliyor.

Sayfayı Tweetlemek için:

One thought on “FM 2021 Forma Paketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir