Fm 2020 Bayrak Yaması

fm 2020 bayrak

Fm 2020 oyun deneyiminize daha gerçekçi ülke bayraklarıyla devam etmek ister misiniz? Fm 2020 bayrak yaması tam olarak bunu yapıyor. Eski bayrakların yerine oyuna eklenen bu gerçekçi bayraklar ile yep yeni bir futbol menajer deneyimine merhaba deyin. Üstelik yeni eklenen bu bayrak görsellerinin tamamı yüksek çözünürlüğe sahip. Ayrıca yama sahibi o kadar ince çalışmış ki neredeyse hiç bir ülkenin bayrağını atlamamış. Avrupa, Asya, Pasifik, Güney Amerika ve Afrika demeden bütün dünya ülkelerinin bayraklarını yenilenmiş harika görünümleriyle birlikte yamaya dahil etmiş. Bütün bu anlattıklarıma rağmen Fm 2020 bayrak yaması hala daha ilginizi çekmedi ise bir de yamanın teknik özelliklerine bakın. Ayrıca yamanın örnek görsellerini yazının en altında bulabilirsiniz.

Fm 2020 Bayrak Yaması Özellikler

Yamanın asıl adı realistic flags for football manager 2020. Yapımcısı frodomins olduğu yamanın adı için frodomins flags olarak da geçiyor. Teknik özelliklerden bahsetmeden önce indirme linkini şuraya bırakayım. Senin de ilgini çektiyse Fm 2020 bayrak yaması indir. Fm 2020 bayrak paketimizin dosya boyutu yalnızca 31 MB. Boyutun bu kadar düşük olmasında görsellerin boyutunun gelişmiş teknolojiler yardımıyla sıkıştırılmış olması. Fm 2020 bayrak eklentisinin indirilme sayısı ise 5000 civarında değerli bir sayıda. İşte fm 2020 bayrak özellikleri.

  • Bütün bayraklar yüksek çözünürlük ve texture paketleriyle render yapılarak oyuna dahil edildi.
  • Çeşitli ekranlarda gözükeceği için bayrakların küçük ve büyük versiyonları hazırlanarak oyuna eklendi.
  • Bütün bayraklara göze hoş gelen özel filtreler geçildi.

Fm 2020 Bayrak Kurulum

Bayrak paketini yukarıda vermiş olduğum link aracılığıyla indirin. İndirmiş olduğunuz fm20flags.zip dosyasını herhangi bir yardımcı program aracılığıyla arşivden çıkartın. Arşivden flags adında bir klasör çıkacaktır. Çıkan flags klasörünü kesin veya kopyalayın. Ardından kopyaladığınız klasörü belgelerimin içerisindeki ilgili alana yapıştırın. Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2020\Graphics\Pictures\Logos. Logos klasörünün içerisine flags klasörünü yapıştırdığınız vakit işlem tamamlanmıştır. Oyununuzu yeniden başlatın ve harika bayraklarla yepyeni bir oyun deneyimine merhaba deyin. Eğer bayraklar değişmediyse oyun içerisinde ayarlardan skin temayı yenile deyin. İşlem tamamlanmıştır. Vatana millete hayırlı olsun. İlginizi çekebilecek diğer görsel yamaları da şuraya iliştiriyorum. Fm 2020 top yaması gibi harika top görsellerini bünyesinde barındıran bir grafik yaması ve gerçek kupaları oyuna ekleyen fm 2020 kupa yaması. Bir başka yama incelemesi ile birlikte görüşmek üzere. Fmrehber adresini yer imlerine eklemeyi unutmayın. Fmrehber kariyerinizde başarılar diler.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir