Fm 2020 Kupa Yaması

kupa yaması

DazS8 tarafından üretilerek fmscout adresinde paylaşılan Fm 2020 kupa yaması, 1200’ün üzerinde gerçek kupa görselini oyununuza dahil ediyor. Oyuna gerçek kupaları ekleyerek daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunan kupa yamasını lisans yaması ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederim. Gerçekçi bir oyun deneyimi arayanlar, eminim ki gerçek kupa eklentisini epey seveceklerdir. Futbol menajer oyunları daha çok yazı tabanlı oldukları için böyle ufak detaylar oyun atmosferini gerçekten bir üst seviyeye çıkartıyor. Oyuna ekleyebileceğiniz sayısız görsel temalarından yalnızca biri olan kupa yaması için indirme linkini ve genel bilgileri bir alt paragrafta bulabilirsiniz.

Fm 2020 kupa yaması içerisinde tonlarca kupa görseli barındırmasına rağmen disk üzerinde çok fazla yer kaplamıyor. Çünkü yamanın yapımcısı epey vakit harcamış ve bütün görselleri çeşitli yöntemlerle tek tek boyut olarak küçültmüş. Bu sayede yalnızca 92 MB gibi ufak bir dosya boyutu ile gerçek kupalara sahip olabiliyoruz. Fm 2020 kupa yamasının indirilme sayısı ise bu yazının yazıldığı tarihte 72.000 rakamının üzerinde. Bu indirilme sayısı ise gün geçtikçe artıyor. Kupa yamasının football manager tutkunlarının gözünde mutlaka yüklenmesi gereken grafik yamalarından birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Eğer sen de bu harika görsel yamayı oyununa eklemek istiyorsan Fm 2020 kupa yaması indir.

fm kupa yaması

Fm 2020 Gerçek Kupa Yaması Kurulum

Fm 2020 gerçek kupa eklentisi çok basit bir kuruluma sahip. Diğer grafik yamalarıyla benzer bir kurulum aşamalarından geçeceğiz. İlk olarak yukarıda vermiş olduğum link aracılığıyla yama dosyasını indirin. Daha sonra Trophies-megapack-2020.zip dosyasını arşivden çıkartın. Gerçek adı Fm 2020 trophies megapack olan bu yama dosyamızın trophies klasörünü belgelerimin içerisindeki ilgili yere atmanız gerekiyor. O yer ise şurası: Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2020\graphics. Graphics klasörü yoksa bizzat kendiniz oluşturun ve son olarak arşivden çıkan trophies klasörünü graphics klasörünün içine yapıştırın. İşlem tamamlanmıştır artık oyunu çalıştırabilirsiniz.

Fm 2020 gerçek kupa yaması DazS8 tarafından yapılıp fmscout sitesinde paylaşılmıştır. Tabi bu kadar büyük ve geniş kapsamlı bir görsel yama dosyasını DazS8 tek başına yapmadı. Yayında ve yapımda emeği geçen diğer kişiler ise şunlar; Hammer9, Patres10, Nuno Rebelo, Kremmen, Doc-Debril, Qvordrup Master Frank, Noam1810, Emre Gülsu, Wannachupbrew ve Dvnrizuki98. Ekibin tamamına vermiş oldukları emek ve çıkardıkları bu harika yaması için teşekkürlerimizi sunarız. Başarılarının devamını dileriz. Ayrıca siz de oyunda eksik olan bir kupaya denk gelirseniz, yukarıda vermiş olduğum indirme linki aracılığıyla yamanın yapımcısına ulaşarak eksikleri bildirebilirsiniz. Hatta eksik olan kupanın görselini de kendisine iletirseniz epey bir kolaylık yapmış olursunuz. Kendisi sıradaki güncellemede eksik olan kupaları yamaya ekleyecektir. İlginizi çekebileceğini düşündüğüm Fm 2020 heffem tema dosyasını da buraya bıraktıktan sonra yazıyı burada sonlandırıyorum. Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Bir başka yama incelemesinde görüşmek üzere, hoşça kalın.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir