Fm 2020 Heffem Skin V2

fm 2020 heffem skin

Fm 2020 Heffem Skin en çok indirilen ve en çok beğenilen temalardan biridir. Daha önce bir başka tema olan Flut Skin hakkında bir inceleme yapmıştım.  Bu yazıda ise Fm 2019 oyunu için çıkan Neub Skin temasının devam niteliğini taşıyan Fm 2020 Heffem Skin hakkında incelemeleri, örnek görselleri, indirme linkini ve kurulum talimatlarını bulabilirsiniz. İsterseniz hızlıca heffem skin temasının özelliklerine geçelim.

Fm 2020 Heffem Skin Özellikleri

Fm 2020 Heffem Skin teması en çok indirilen temalarla birlikte elit tema klasmanında ve kullanıcıların ihtiyaç duyduğu pek çok modern özellikleri içerisinde bulunuyor. Teknik özellikleri sizler için madde madde sıralıyorum.

 • Hızlı maç sonucu görüntüleme butonu. Hızlı maç sonucu görüntüleme eklentisinde bulunan özelliği temanın içine yedirmişler. Bu özellik sayesinde hazırlık maçlarını ve bizzat yönetmenizi gerektirmeyen maçları asistan menajere devrederek hızlı maç sonucu butonuna basabilirsiniz.
 • Yenilenmiş menajer profili sayfası. Özelleştirilmiş detaylar, panel ve görseller.
 • Yeni oyuncu profili ekranı. Yenilenmiş panel, detaylar ve özellikler.
 • Yeni kulüp sayfası. Kulüpleri görüntülemekten keyif alacağınız tema yapısı.
 • Yenilenmiş, kolay anlaşılabilir ve kullanıcı dostu fikstür sayfası.
 • Düzenlenmiş maç ekranı. Maçları izlerken daha çok keyif alacağınız güncellenmiş panel. Yepyeni bir menajerlik deneyimi.
 • Yepyeni, modernleştirilmiş ve anlaşılabilir taktik ekranı. Kendi taktiğinizi oluşturmak hiç bu kadar kolay ve zevkli olmamıştı.
 • Personel görüntüleme panelinde güncellemeler. Personelleri çok daha yakından ve detaylı takip etme şansı.
 • Ve keşfetmeniz için yapılmış pek çok yeni özellik. Yep yeni bir Football Manager 2020 deneyimi garantisi.

Fm 2020 Heffem Skin İndir

Yukarıda bahsetmiş olduğum genel bilgiler ve teknik özellikler aklına yattıysa sen de Fm 2020 Heffem skin indir. İndirmeden önce sayfanın en altında paylaştığım örnek görsellere bakarak kabaca aklınızda bir ön fikir kurabilirsiniz. Tabi yine de temayı tam tecrübe edebilmek için indirip bakmanız gerekiyor. Merak etmeyin bu işlem kalıcı değil. Temadan sıkıldığınız zaman tek tuşla oyunun default yani eski temasına dönüş yapabiliyorsunuz. İndirmeden önce bahsetmem gereken son hususlar ise şunlar. Tema yalnızca 1920*1080, 1600*900 ve 1366*768 çözünürlüğe sahip ekranları destekliyor. Paylaştığım link dosyanın resmi sitesi ve indirilme sayısı 69.000 yani tamamen güvenilir. Dosya boyutu ise yalnızca 16 MB gibi küçük bir rakam. İndiren ve kullanan arkadaşlar izlenimlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın. Sırada kurulum talimatları var.

Fm 2020 Skin Kurulum Talimatları

Fm 2020 Heffem Skin kurulum talimatları başlığına geldiğinize göre tema dosyasını indirme kararını verdiniz. Football Manager oyun zevkinizi arttırmak ve farklı bir Football Manager deneyimi yaşamak adına doğru kararı verdiğinize emin olabilirsiniz. Fm 2020 Heffem Skin kurulumu ise çok basit. Aşağıda belirtilen heffem skin kurulum talimatlarını sırasına uygularsanız kolaylıkla kurulumu gerçekleşecektir. Kuruluma başlamadan önce lütfen Fm 2020 oyununuzu kapattığınızdan emin olun.

 1. Yukarıda paylaşmış olduğum resmi site linkinden heffem tema dosyasını indirin.
 2. İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış dosyayı arşivden çıkartın. Sanıyorum artık herkesin winrar gibi bir arşiv programı vardır.
 3. Arşivden çıkartmış olduğunuz Heffem Skin V2, Heffem Skin V2 – 900p ve Heffem Skin V2 – 768p dosyalarını skins klasörüne yapıştırın.
 4. Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2020\skins
 5. Eğer yukarıda belirtmiş olduğum yolda skins klasörünü bulamazsanız kendiniz de oluşturabilirsiniz. Sağ tık > yeni klasör oluştur > skins.
 6. Artık oyunu açabilirsiniz.
 7. Oyunun ayarlarına gelin. Orada tercihler menüsünü bulacaksınız. Tercihler yazısına tıklayın.
 8. Gelen ekranda skin yazısını bulun. Skin yazısının altında çıkan bölümde yüklemiş olduğunuz Heffem Skin V2 temasını seçin ve onay tuşuna basın.
 9. Kurulumu başarıyla gerçekleştirdiniz. Yeni tema ile Fm 2020 arayüzüne merhaba deyin. Oyun zevkinizin katlandığını göreceksiniz.

Heffem Skin tema incelememiz sona erdi. Hemen aşağıda örnek görselleri bulabilirsiniz. Benimde bizzat bir süre kullanıp memnun kaldığım temalardan biri olan heffem temasını gönül rahatlığıyla herkese önerebilirim. Fm 2020 için yeni grafik paketi incelemeleri ile karşınıza çıkacağım. Vaktinizi ayırıp bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere hoşça kalın.

heffem skin heffem skin v2

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir