Fm 2020 Bypass Yapma

fm bypass

Fm 2020 bypass yani namı diğer fm 2020 crack çıktı mı? Yakın zamanda football manager 2020 oyunu bir kaç haftalığına ücretsiz bir şekilde erişime açıldı ve bunu geçenlerde fm 2020 ücretsiz yazımızda dillendirdik. Oyunu hala daha almamış olan pek çok fm tutkunu bu bir kaç haftalık ücretsiz oynama hakkını kullandı bile. Fm 2020 oyununun ücretsiz bir şekilde erişime açılmasının ardından mkdev adlı crack grubu oyunun dosyalarında bir açık yakaladı ve buna bypass adını verdi. Fm 2020 bypass yapma mevzusu biraz karışık. Kimileri harika bir şekilde çalıştığını söylese de bedava fm 2020 oynama süresi bittikten sonra bu crack’in gerçekten çalışıp çalışmadığını hep birlikte göreceğiz.

Fm 2020 Bypass nedir?

Fm 2020 bypass nedir ve bypass ne işe yarar gibi sorularla sık sık karşılaşıyorum. Yabancı forumlarda okuduğuma göre işin aslı şu. Bu bypass denilen nane başlı başına bir crack. Ama oyunu şimdilik ücretsiz olmasından faydalanarak düzgün bir şekilde steam üzerinden yüklüyorsunuz. Ardından bu bypass işlemi yapıldıktan sonra steam programını kapatsanız dahi football manager açılıyor ve oynanabiliyor. Fm 20 bypass aslında tam olarak da bu.

İngilizce kökenli olan bypass aslında atlatma ve etrafından dolanma anlamına geliyor. Steam programını ve dolaylı olarak steam kopya koruma sistemini bir şekilde atlatmaya yarayan bu hareket bir nevi crack. Oyunun çıkış tarihinin üzerinden tam 5 ay geçmesine rağmen hala crack çıkmamış olması bu bypass mevzusunu epey önemli kılıyor. Yine de oyunun hala daha ücretsiz olarak erişilebiliyor olması bu bypass mevzusunun netleşmesinin önüne geçiyor. Eğer fm 2020 ücretsiz erişimi kalktığı zaman dahi bypass ile ücret ödemeden oynanabilirse o zaman crackwatch gibi sitelerde oyunun cracklendiğini net bir şekilde görebileceğiz.

Football Manager 2020 Bypass Doğurabileceği Zararlar

İlk başta şunu belirtelim Fm 2020 crack ve bypass yapmak legal bir işlem değildir. Bir nevi dijital hırsızlıktır ve hukuki açıdan zararlı sonuçlar doğurabilir. İşin hukuki yanını bir kenara bırakırsak ahlaki ve vicdani açıdan da etik olmayan bir davranış olduğunu hepimiz biliyoruz. Hepsini geçtim bu tarz üçüncü parti yazılımları bilgisayarınıza indirmeniz büyük riskler taşır. Steam hesabınız ban yiyebilir, bilgisayarınız yazılımsal ve hatta donanımsal zarar görebilir. Kişisel bilgilerinizin suçluların eline düşme ihtimalini hiç saymadım bile! Üç kuruş için kendinizi bu kadar riske atmaya hiç gerek yok. Sonuç itibariyle bu sıraladığım zararlar hiç azımsanmayacak kadar tehlikeli.

O nedenle oyunu seviyorsanız ücretini ödeyerek orijinal kopyasını edinmenizi şiddetle öneriyorum. Steam 200 lira ya satsa da farklı satış platformlarından daha ucuza edinebilirsiniz. En ucuz Fm 2020 başlığında nereden düşük fiyata Fm 2020 alabileceğinize bakabilirsiniz. Orijinal sürümün bir diğer artısı oyununuz her zaman güncel ve hatalardan arınmış bir şekilde elinizin altında olacağını hatırlatalım.

Tweetlemek için:

4 thoughts on “Fm 2020 Bypass Yapma

    1. Yazıda da belirttiğim gibi bu tarz crack, bypass v.b. dosyalarını indirmek ve kullanmak yüksek risk teşkil eder. Bilgisayarınızın bu dosyalar yüzünden zarar görmüş olması muhtemel.

  1. ya ben bu 1 haftalık bedava sürede oyunu indirdim sonra bypass işlemini de yaptım 1 hafta süre dolduğunda oyun açılıyordu herşey normal di hatta 4 5 haftadır oynuyodum ama sonra bedava fm 2020 oyun içi editör indireyim dedim indirdim oyunun dosyaları bozuldu sonuç olarak oyun çöp oldu bidaha da indiremiyorum bedava olmadığı için 🙁 valla admin ben bi oyuna 200 tl vermem fm2020 ise 2019 ile neredeyse aynı ve 50 tl üzeri vermem bu yüzden de crack bekliyorum ama çıkmayacak gibi :d

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir