Football Manager 2020 Crackwatch – Fm20 neden kırılmadı?

fm 2020 crackwatch

Bu yazı için son güncellememizi yapalım. FM 2021 oyununun çıkmasıyla birlikte bu sayfa güncelliğini yitirmiştir. Bu sayfanın bu günkü muadili ise Football Manager 2021 crack bölümümüzdür.

Güncellediğim bu paragrafta sizlere Fm 2020 Crack durumu hakkında kritik bilgilendirmeler yapacağım. Fm 2020 18 Haziran 2020 tarihi itibariyle mkdev tarafından cracklendi. Bu bilgi Football Manager 2020 crackwatch adresinden de doğrulayabilirsiniz. Denuvo drm korumasına sahip olan Fm 2020 çıkış tarihi olan 19 kasım 2019 tarihinden tam 212 gün sonra crack ile buluştu. Büyük oyun sitelerine düşmesi için bir kaç gün bekleyin. Öyle karşınıza ilk çıkan ne olduğu belirsiz sitelerden crack indirirseniz bilgisayarınız zarar görebilir. Biz de aslen illegal bir paylaşım olduğu için Fm 2020 crack dosyasını paylaşmıyoruz. Yalnızca durum hakkında sizlere bilgilendirme yapmak istedim. Oyunu kurup yeni kariyerinizde başlarken Fm 2020 lisans yaması kurarak, lisans sorununu çözemediği için adı değişen pek çok kulübün ve ligin adını gerçekleri ile değiştirmenizi tavsiye ediyorum. Madem öyle hazır eliniz değmiş iken gerçek logolar yamasını ve yüz paketi dosyasını da yükleyin ki sabırla beklediğiniz fm 2020 zevkiniz arşa çıksın.

Football Managere 2020 Crack Hakkında

Football Manager 2020 oyunu 19 kasım 2019 yılında bilgisayar için piyasaya sürüldü. Fm 2020 Nintendo switch, android, mac ve windows gibi çeşitli platformlarda oynanabiliyor. Pek çok fm tutkunu gerek ön siparişle gerekse indirimlerle fm 2020 orijinal kopyasını çoktan edindi. Fakat gerek parasızlıktan olsun gerekse dolar kurunun yüksekliğinden olsun Fm 2020 oyununun orijinal kopyasını alamayıp korsan sürümünü bekleyen hatırı sayılır büyüklükte bir kitle var. Football Manager 2020 crackwatch sitesi güncel olarak oyunun kırılıp kırılmadığını kullanıcılarına gösteriyor. Fm 2020 crack hala daha çıkmadı. Peki football manager 2020 crack ne zaman çıkacak? Fm 2020 crackwatch neden hala korsan fm tutkunlarına müjdeyi vermedi?

Çıkış tarihinin üzerinden aylar geçmesine rağmen hala kırılmadı. Kırdığını iddia eden çeşitli gruplar ve siteler var ama hepsi virüs göndermeye çalışan dolandırıcı siteleri. Orijinal kopya alamayan fm tutkunları fm 2020 kırıldı mı yoksa kırılmadı mı bakmak için crackwatch sitesini markaja almış durumda. Hatta son yorumlara bakarsanız daha fazla bekleyemeyen ve pes ederek orijinal fm 2020 satın alan korsanların yorumlarını görebilirsiniz.

Football Manager 2020 Crackwatch Crack Durumu

fm 2020 crackwatch crack

An itibariyle fm 2020 çıkış tarihi üzerinden 3 ayı aşkın bir süre geçti. Ama crack gruplarından ne ses var ne de seda. Crack koruması olan denuvo drm gerçekten o kadar etkili mi? Fm 2020 denuvo koruması yüzünden hala kırılabilmiş değil. Denuvo korsanlara karşı büyük bir zafer elde etmişe benziyor. Ve tabi fm 2020 bu kadar uzun sürede hala kırılmadığı için çeşitli spekülasyonları da beraberinde getirdi. Dedikodulara göre geliştirici Sports Interactive ve yayıncı SEGA birlikte crack gruplarıyla anlaşıyor ve onlara crack çıkartmamaları karşılığında yüklü bir miktar para öneriyor. Crack ekipleri de oyunu aslında çoktan kırmış olmalarına rağmen aldıkları para yüzünden crack’i yayınlamıyor.

Football Manager 2019 piyasaya sürüldükten tam 4 gün sonra kırılmıştı. Fm 2019 crack grubu FCKDRM tarafından kırılmıştı. FCKDRM fm 2020 için crack çıkarmamış veya çıkaramamış olabilir. Ama piyasada pek çok crack grubu var. CPY, Voski, Reloaded, CODEX, Plaza ve Hoodlum gibi ünlü crack grupları fm 2020 üzerinde çalışıyor olabilir. Belkide fm 2020 sürümünün kırılması an meselesi.

Zaten Fm bağımlısı olan oyuncular çoktan orijinal kopyayı edindiler. Fm 2020 crack durumu hakkında bilgi verdiğimiz yazının sonuna geldik. Oyun kırılırsa veya yeni bir gelişme olursa bu sayfayı güncelleyerek fmrehber okurlarını haberdar edeceğim. Ayrıca siz de football manager 2020 crackwatch üzerinden crack durumunu takip edebilirsiniz. Onun dışında eklemek istediğim son şey ise eğer football manager 2020 oyununu seviyorsanız lütfen orijinal kopyasını alarak oyunun yapımcılarına destek olun.

Fm 2020 Bypass

Ve evet geçtiğimiz günlerde son gelişme olarak belirtebileceğim şey ise fm 2020 bypass mevzusu. Herkes bir bypass tutturmuş gidiyor. Kimileri oyunu bypass ederek sorunsuz bir şekilde bedava oynadığını söylerken, kimileri bypass dosyalarının asla çalışmadığını ve oyunun açılmadığını iddia ediyor. Bu bypass bir nevi crack evet ama oyunu ücretsiz olduğu zamanlarda indirmiş olmanız ve bilgisayarınızda hali hazırda bulunuyor olması gerekiyormuş. Ben yine de sizleri korsan oynamamaya davet ediyorum. Özellikle ufak belirli bir aylık ödeme ödeyerek fm 2020 xbox game pass ile tamamen legal ve güncel bir şekilde oynayabilirsiniz. Zaman ayırdığınız için teşekkürler. Kalın sağlıcakla.

Sayfayı Tweetlemek için:

2 thoughts on “Football Manager 2020 Crackwatch – Fm20 neden kırılmadı?

  1. Hocam eğer 2 haftalık ücretsiz olduğu zaman steamden indirdiyseniz crack şuan mevcut: Youtube ‘da yılmaz uçar adlı kanaldan izleyip yaptım ben

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir