Rensie FM20 Skins – Dark Purple Yama

Rensie fm20 skins

Rensie FM20 Skins yaması Football Manager 2020 için çıkarılmış bir arayüz geliştirme paketidir. Rensie’s skins denen yamanın adı sayesinde çoğul bir şeylerden bahsettiğini fark etmiş olabilirsiniz. Evet bu yama içerisinde Dark ve Purple yani karanlık ve mor temalı olmak üzere iki farklı görünüm barındırıyor. Rensie Skin denilen bu yama daha önceki Fm serileri için de çıkmıştı. Aynı daha önceki serilerde olduğu gibi bu seride de oyunun kendi temasına yakın bir arayüz oluşturmuşlar. Asıl amaçları oyunu fazla değiştirmeden basitleştirmek ve mümkün olan yenilikleri entegre etmek. Sağ olsun temanın yapımcısı oyunun default temasında bulunan gereksiz panelleri silmiş. Rensie FM20 Skins yaması da daha önce paylaştığımız Tad Twenty Skin yamasının yaptığı gibi, göz yoran arayüz bileşenlerini daha sade, daha minimal ve daha hoş dizaynlar ile değiştirmiş.

Rensie FM20 Skins Özellikleri

Oyunu bambaşka bir şekile getiren Renside FM20 Skins özellikleri saymakla bitmeyecek kadar çok. O sebepten dolayı en kritik özellikleri maddeler halinde sıraladım. Aşağıdaki maddeler dışında oyuna eklenmiş diğer özellikleri keşfetmek size kalıyor. Aşağıda sayılan özellikler Rensie FM20 Skins dark ve purple versiyonlarının ikisinde de eksiksiz mevcuttur.

 • Menajer profil sayfasında görülen büyük değişimler.
 • DF11 yüz paketi ile birlikte %100 uyumlu profil görünüm paneli güncellemeleri.
 • Oyuncu karşılaştırma ekranına yapılan minimalist dokunuşlar.
 • Mentorluk sayfasında büyük değişimler. Artık mentor grupları kurmak ve görüntülemek çok daha kolay.
 • Menajerin yani sizin profilinize yapılan özel değişiklik ve yenilikler.
 • Aklınıza gelebilecek bütün personellerin profil sayfalarında değişiklikler.
 • Maç değişiklikleri. Maç içi ve dışı değişiklikleri kapsayan bu madde ayrıca maç sonu ve öncesi ekranlarını da bünyesinde barındırıyor. Rensie fm20 skin ile maç keyfiniz epey artacak.
 • Yep yeni lig, kupa ve turnuva görüntüleme özellikleri. Bütün ekranlar daha hoş, daha bilgilendirici ve daha kullanışlı.
 • Stadyum panellerinde yeni değişiklikler. Ayrıca stadyum yaması ile %100 uyum.
 • Takvim ve fikstür sayfalarında düzenlemeler.
 • Hızlı maç sonucu butonunun eklenmesi.

Rensie FM20 Skins İndir

Fm 2020 arayüz temaları içerisinde en popüler olanlardan biri de rensie yaması. Dark ve purple olmak üzere iki farklı şekilde karşımıza çıkan bu arayüz yaması yalnızca 10 MB gibi bir dosya boyutuna sahip. Fmscout adresinde ise yamanın tam olarak 25000 defa indirildiğini görebiliyoruz. Bu kadar çok sevilen ve harika özellikleri sahip bu yamayı beğendiysen sen de Rensie FM20 Skins indir. Bu yamanın yapımcısının açmış olduğu sitesine linki yönlendirdim. Resmi sitesinden güvenle indirebilirsiniz. Ayrıca yamanın yapımcısına teşekkür etmiş olursunuz.

FM20 Skins Kurulumu

Fm 2020 oyun açık ise ilk olarak oyunu kapatmanız gerekiyor. Oyun açık bir şekilde yama kurulumu yaparsanız crash v.b. hatalarla karşılaşabilirsiniz. Eğer indirmediyseniz yukarıdaki linkten FM20 skins yamasını indirin ve kurulumu başlatalım. İndirdiğiniz .zip dosyasını arşivden çıkartmalısınız. Eğer çıkartamıyorsanız winzip gibi bir arşiv programı indirin ve kurun. Şimdi arşivden çıkarım yaptığınız vakit iki adet klasörle karşılaşacaksınız. Biri FM20 Rensie Skin Dark yani temanın daha karanlık versiyonu. Diğeri ise FM20 Rensie Skin Purple. Bu da oyununuzu daha mor bir tema ile oynamanızı sağlıyor. Seçmiş olduğunuz bir tanesini kopyalayın. İkisini de denemek ve aralarında geçiş yapmak isterseniz ikisini birden kopyalayabilirsiniz. Kopyaladığınız klasörü yapıştırmanız gereken adres ise şurası: Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2020/skins. Eğer skins klasörü ilgili yerde yok ise sizin oluşturmanızı isteyeceğim. Yapıştırma işlemini de tamamladıysanız artık oyuna giriş yapabilirsiniz. Fm20 oyunumuza girip ayarlar kısmından tercihlere, oradan da skins bölümüne gelerek kurmuş olduğunuz yamayı seçin ve onayla butonuna basın.

Yukarıdaki adımları sırasına göre eksiksiz takip ettiyseniz kurulumu gerçekleştirdiniz demektir. Artık tek yapmanız gereken yepyeni temasıyla birlikte Football Manager 2020 oyununun tadını çıkartmak. Umarım skin yamasını beğenirsiniz. Vakit ayırdığınız için teşekkür ediyorum. Bir başka vakit görüşmek üzere. Fmrehber menajerlik kariyerinizde size bol kupalar diler.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir