Fm 2020 İngiltere Alt Lig Yaması

fm 2020 ingiltere alt lig yaması

Küçük takımları alt liglerden alıp yukarılara taşımayı seven futbol menajer tutkunları için bulunmaz nimet olan Fm 2020 İngiltere alt lig yaması ile karşınızdayım. Fm 2020 İngiltere alt lig yaması akıl almaz bir şekilde İngiliz Premier liginden 13. seviyeye kadar inerek sayısız oynanabilir kulüp ve ligi oyuna dahil ediyor. En alt seviye 13. ligden bir takım alıp Premier lige çıkartmayı başarabilir misiniz? Zoru seven, hayır hatta şöyle söyleyeyim imkansızı seven FM oyuncularına aradıkları mücadeleyi sunan bir yamayla karşı karşıyayız. Bu yamada çıkmanız gereken o kadar lig ve yenmeniz gereken o kadar kulüp var ki anlatsam roman olur. Alınması gereken onlarca kupayı saymadım bile. Oyunun başından beri her sezon şampiyon olsanız bile ki bu epey zorlu olacaktır, Premier lige çıktığınız vakit sanırım eski futbolculardan hiç biri kalmamış olacak. Herkes tamamen regen futbolcularla kurulu kadrolarla sahaya çıkıyor olacaktır.

Fm 2020 İngiltere alt lig yaması bir kaç ufak kod değişikliğinden ibaret bir yama kesinlikle değil. Aşırı emek sarf edilmiş çok kapsamlı bir ek paket hatta dlc desek yanılmış olmayız. Gerçekle birebir aynı sıralamalar, kadrolar, kulüpler, turnuvalar ve kurallar ekleyerek FM yapımcılarının yapamadığı bir görevin altından ustaca kalkan mod yapımcısı Dan’e hepimiz teşekkür borçluyuz. Bu yama bana hemen Türkiye 3. lig yaması paketini hatırlattı. Sağ olsun bizim de sıkı çalışan yama ekiplerimiz var. Fm 2020 için bal ligi yamasını da unutmayalım. Alt lig ekleme yamaları gerçekten çok eğlenceli oluyor. Ufak takımı güçlendirip kalburüstü bir takım haline getirmek zorlu olduğu kadar tatmin edici de bir his. Çok büyük iddiası ve talebi olmayan bir kulüpte genç oyuncu yetiştirmek de epey mümkün oluyor. Genç oyuncu yetiştirmeyi seven FM oyuncularına duyurulur.

Fm 2020 İngiltere Alt Lig Yaması

ingiltere alt ligler

Alt lig yaması oyunun içerisine İngiliz futbolunda bulunan gerçek takımları ve alt ligleri dahil ediyor. O zaman bu veritabanı yaması içerisinde bulunan bütün ligleri sıralı bir şekilde paylaşalım. Fm 2020 alt ligleri açma ve ekleme yamasının içeriği tam liste.

  1. İngiltere Premier Lig – 20 takım.
  2. İngiltere Şampiyonluk Ligi – 24 takım.
  3. Lig 1.
  4. Lig 2.
  5. Conference Premier.
  6. Conference North – Conference South.
  7. Isthmian Premier – Southern League South Division – Southern League Central Division – Northern Premier.
  8. Isthmian Division 1 North – Isthmian Division 1 South East – Isthmian Division 1 South Central – Southern League Division 1 Central – Southern League Division 1 South – Northern Premier Division 1 East – Northern Premier Division 1 West.
  9. Combined Countries League Premier – Eastern Countries League Premier – Essex Senior League – Hellenic League Premier – Midland Football League Premier – Northern Counties East League Premier – Northern League Division One – North West Counties League Premier – Spartan South Midlands League Premier – Southern Combination League Premier Division – Southern Counties League Premier – United Counties – League Premier – Wessex League Premier – Western League Premier.
  10. Combined Counties League Division One – Eastern Counties League Division One North – Eastern Counties League Division One South – East Midlands Counties League – Hellenic League Division One East – Hellenic League Division One West – Midland Football League Division One – Northern Counties East League Division One – Northern League Division Two – North West Counties League Division One North – North West Counties League Division One South – South West Peninsula League Premier Division – Spartan South Midlands League Division One – Southern Combination League Division One – Southern Counties East League Division One – United Counties League Division One – Wessex League Division One – Western League Division One – West Midlands (Regional) League Premier Division.

Fm İngiltere Alt Ligleri Açmak

Fm 2020 İngiltere alt ligleri açmak hakkında bu kadar inceleme yapıp bilgi vermememe rağmen hala daha indirme linkini paylaşmadım mı? O zaman özür dileyerek indirme linkini huzurlarınıza sunuyorum. Verdiğim linkte de görebileceğiniz üzere Fm 2020 England Lower Leagues to Level 20 yaması 75000 görüntülenmeye sahip. Görüntülenme yüklenme oranı diğer yama dosyalarına oranla epey yüksek olan bu paketimizin indirilme sayısı ise tamı tamına 24000. 26 adetçik de teşekkür yorumu bulunan bu yamanın dosya boyutu 2.1 MB ve Dan BHTFC tarafından ilk olarak Nisan ayının 12. gününde çıkartıldı. Buraya kadar okuduysanız bu yamayı kurma kararı verdiniz demektir. O zaman hazırsanız kurulum adımlarına geçelim.

Kurulumun ilk adımı üst paragraftaki link aracılığıyla alt ligler yamasını indirmek. Hemen ardından indirmiş olduğunuz E20 – Level 13 with Jersey & Guernsey teams.fmf dosyasını editor data klasörüne atmak. Editor data klasörünü ise şu yolda bulabilirsiniz. Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2020 / editor data. Diyorsanız ki o yolu takip ettim ama klasörün içinde editor data diye bir klasör yok. Böyle bir durumda hemen sağ tık yeni klasör oluştur diyin ve adını editor data koyun. Ve dediğim gibi yama dosyasını editor data içine yapıştırın. İşlemleri tamamladık sıra geldi oyunu açmaya. Oyunu açıp yeni bir kariyer oluşturun ve kariyer açma yerinde üst sekmeler aracılığıyla yüklediğiniz veritabanı yama dosyasını seçin. Kurulum esnasında anahtar personeli ekle ve oynanabilir takımlara oyuncu ekle seçeneklerini seçmeyi unutmayın.

İşlem tamamlanmıştır artık yepyeni bir oyun deneyiminin tadını çıkartabilirsiniz. Eğer bu yeni macerayı bir üst seviyeye çıkartmayı düşünürseniz rensie skin temasına da bir göz atın derim. Söyleyeceğim başka bir şey kalmadı ve yine bir başka yama incelemesinin daha sonuna geldik. Değerli yorumlarınızı aşağıdaki form aracılığıyla iletmeyi unutmayın. Tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın. Son olarak fmrehber kariyerinizde başarılar diler.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir