Fm 2020 Dark is Actually Dark FM20 Skin

fm 2020 dark is actually dark

Fm 2020 dark is actually dark skin teması nedir? Dark is actually dark kelimesinin anlamı koyu gerçekten koyu. Yani bu temanın yaptığı şey oyunda mevcut olan koyu ton temasının gerçekten koyu hale getirilmesi. Koyu renkleri sevenler için Fm 2020 koyu renk temasını oyuna eklemiş. Ama o temayı seçtiğimizde istediğimiz kadar koyu ve karanlık bir temayla karşılaşmıyoruz. Daha yumuşak ve daha çok griye çalan bir temayla karşılaşıyoruz. Bu temanın yapımcıları da bu durumu fark etmiş olacaklar ki gerçekten koyu renk temayla oynamak isteyenler için Fm 2020 dark is actually dark temasını yaratmışlar. Biz de şükranlarımızı sunarak fm 2020 karanlık tema yamasını kurduk ve oldukça beğendik. O sebepten ötürü sizlere bu skin temasından bahsetmek ve incelemesi yapmak istedim.

Peki dark is actually dark skin başka neler yapıyor? Oyunu daha siyah bir temaya çevirdiğini biliyoruz. Peki neden karanlık? Fm insanı uzun saatler boyunca bilgisayara bağlayan bir oyun. Uzun süre ekranda parlak ışıklara bakmak insanın gözünü oldukça yoruyor. Göz kuruluğu ve göz kızarması gibi komplikasyonlara yol açıyor. İşte bu zararlı yan etkilerden korunmak için insanlar yavaş yavaş karanlık temalar seçmeye başladı. Özellikle akşam ve gece vakti loş ortamda bilgisayara bakmanın yarattığı göz yorgunluğunu karanlık temalar bir nebze olsun sunuyor. İşte bu yamanın bu kadar tutulmasının sebebi de tam olarak bu. Oyuna arka plan görselleri ekleyenler için de siyah blur filtresi eklenmiş ve harika bir görünüm ortaya konmuş. Son olarak da hızlı bir kariyer geçirmek isteyenler için hızlı maç sonucu butonu eklenmiş. Yani full artı full bir temayla karşı karşıyayız.

Fm 2020 Dark is Actually Dark

Bu yeni koyu tema Fm 2020 dark is actually dark skin temasını bu kadar övdük. Beğendiyseniz bu link aracılığıyla resmi adresinden indirebilirsiniz. Resmi linke tıkladığınızda göreceğiniz üzere yama ilk olarak 02.11.2019 tarihinde yayınlanmış. Bu zamana kadar 67500 görüntülenme sayısına ve 17000 indirilmeye sahip. 39 adet de teşekkür yorumu almış. Bu kadar başarılı olan dark is actually dark yamasının dosya boyutu ise yalnızca 65 kB. O zaman ne duruyorsunuz? Hemen bu kullanıcı dostu karanlık tema yamasını indirin. Hem gözünüze gönlünüze hoş gelsin. Hem de ekstra özellikleriyle kullanıcı kolaylığı sağlasın.

Fm 2020 dark is actually dark yani Türkçesi koyu gerçekten koyu temasını indirdiniz mi? İndirdim diyorsanız kurulum talimatlarına başlayalım. Yapmanız gereken ilk iş bir üst paragraftaki link üzerinden fm 2020 karanlık tema dosyasını indirmek. Ardından indirdiğiniz .zip dosyasını arşivden çıkartın. Yama dosyalarını arşivden çıkartmak için kullanabileceğiniz programlar ise şunlar; Windows için Winrar, winzip, 7zip ve mac için The Unarchiver. Arşivden dark is actually dark fm20 isimli bir klasör çıkacak. İşte o klasörü ilgili yere atmamız gerekiyor. Klasörü kesin veya kopyalayın. Yapıştırmanız gereken ilgili yer ise şurası: Belgelerim / Sports Interactive / Fm 2020 / skins. Fm 2020 klasörünün içinde skins klasörünü bulamadıysanız sağ tık yeni klasör oluştur diyin ve yeni klasörün adını skins koyun. Hepsi bu kadar. Artık oyuna girebilirsiniz. Eğer oyun açıktı ise yeniden başlatın. Tercihler ve ayarlar bölümüne gelerek skins açılır penceresinden dark is actually dark skin seçeneğini seçin. Hayırlı olsun artık oyununuzu karanlık tema ile oynayabilirsiniz.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir