Fm 2020 Hızlandırma – Fm Speed 2020

fm 2020 oyunu hızlandırma

Fm 2020 hızlandırma yaması olan Fm speed 2020 asıl olarak 2017 yılında çıkan Fm speeder yazılımının devamı ve en güncel halidir. Fm 2020 oyunu hızlandırma denildiği zaman akla ilk gelen şeyler yeni bir bilgisayar almak, format atmak ve grafik ayarlarını kısmak. Peki siz bütün bunları yaptığınız halde hala daha istediğiniz sonucu elde edemediniz mi? Fm 2020 yavaş hatta Fm 2020 çok yavaş diyorsanız bu yamaya bir şans vermenizi tavsiye edebilirim. Ha eğer diyorsanız ki benim oyunun hızıyla bir derdim yok ben maçların hızını sevmiyorum. Fm 2020 hızlı maç sonucu eklentisi direkt olarak sizleri maç sonucuna götürdüğü için asıl ihtiyacınız olan şey olabilir.

Fm Speed 2020 Özellikleri

Şimdi gelelim Fm 2020 hızlandırma programının özelliklerine. Cheat engine yardımı ile oluşturulan speeder programı iki farklı şekilde önümüze geliyor. İlk versiyonunu kullanmak için virüs programınızı kapatıp programı güvenilir yazılımlar listesine almak gerekiyor. İkinci versiyonu çalıştırmak için ise az önceki anlattıklarımı yapmanıza gerek yok fakat cheat engine programını indirmeniz gerekli. Fm 2020 hızlı tarih geçme özelliği sunan bu programın tam olarak 8 farklı opsiyonu mevcut.

  • Default ayar yani normal hıza dönüş.
  • 5 x hız.
  • 10 x hızlanma.
  • 100 x hızlandırma.
  • 150 x hız.
  • 200 x hızlanma.
  • 300 x hızlandırma.
  • 500 x hızlı ilerleyiş.

100 kat hızın üzerine çıktığınız ekran kartı, ram ve özellikle işlemci kullanımı %99 civarına yükselebilir ve bilgisayarınızı biraz zorlayabilir. Yavaş yavaş doz arttırarak ilerlemenizi ve bilgisayarınız zorlandığı yerde durmanızı öneririm. Onun dışında kullanılabilirliği ve güvenilirliği hakkında söylenecek pek fazla bir şey yok. 2017 yılından beri Fm speeder yayınlanıyor ve 2020 versiyonu yedi bin defa indirilmiş. Hatta resmi sayfasından indirip kullanan arkadaşların yorumlarına bakabilirsiniz.

Fm 2020 Hızlandırma Yaması İndir

Toplam yedi bin defa indirilmiş olan Fm Speed 2020 yamasının resmi sayfasını sizinle paylaşmanın vakti geldi. Fm 2020 hızlandırma yaması indir. Vermiş olduğum link Fm 2020 hızlı ilerleme yamasının ilk ve asıl olarak paylaşıldığı resmi sitesidir diyebilirim. Daha önce programın iki şekilde karşımıza çıktığını ve bir versiyonunun cheat engine kurulumu gerektirdiğini belirtmiştim. Bir de cheat engine indirme linki paylaşalım. Fm 2020 hızlı geçme yamasının dosya boyutu 5 mb gibi küçük bir rakama tekabül ediyor ve zip şifresi fmspeed olarak belirlenmiş. Evet bir başka Fm 2020 yama inceleme ve paylaşım konusu olan Fm 2020 hızlandırma yamasının sonuna geldik. Zaman ayırdığınız için teşekkürler. Lütfen değerli yorumlarınızı bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Tekrar görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir