Futbolcu Karakterleri ve Kişilikleri FM

fm oyuncu karakterleri kişilikleri

Bu rehberde bütün futbolcu karakterleri, karakterlerin oluşumu ve etkileri sizler için derlendi.

Her insanın kendine has bir karakteri ve mizacı vardır. Ve tabi futbolcular da istisna değil. Kimi futbolcular var ki oynadığı futbol, attığı çalım, çıkarttığı şut ve kaptığı top konuşulur. Kimi futbolcular vardır ki saha içi değil saha dışı icraatları ve kişiliği tartışılır. Drogba’nın ülkesinde iç savaşı bitirdiğini hepimiz okuduk ve dinledik. Böyle büyük bir karakter elbette futbolcunun oynadığı futbola ve takımına müthiş pozitif etki eder. Peki ya silah çeken, evinden gazeteci aldıran futbolcular? Bu tarz kişiliğe sahip futbolcuların profesyonel ve milli takım kariyerlerinin tepetaklak aşağı indiğine de hep birlikte şahit olduk. Gelelim yazımızın konusu football manager’a! Fm’de tamı tamına 40 ayrı karakter çeşidi var. Hadi hep birlikte futbolcu karakterleri nasıl oluşur sorunsalını, saha içine ve saha dışına nasıl etki ederi hep birlikte inceleyelim.

Fm Gizli Kişilik Özellikleri

Genel futbolcu özellikleri nedir ne değildir bakmıştık. Sıra geldi futbolcuların gizli kişilik özelliklerine. Genie Scout gibi dışarıdan bir program kullanmadığınız sürece tam rakamları öğrenemeyeceğiniz, her oyuncuda bulunan, futbolcu karakterleri ve kişiliklerini oluşturan tam 7 adet gizli kişilik özelliği bulunur. Bu gizli kişilik özelliklerinin dağılımı bir futbolcuyu vezir edebileceği gibi rezil de edebilir. Şimdi 7 ölümcül günaha tek tek bakalım.

Hırs

Oyuncunun futbolunu geliştirmeyi ne kadar istediğini gösterir. Düşük hırslı bir oyuncunun potansiyeline ulaşması ve maçlara %100’ünü vermesi pek mümkün gözükmüyor. Yüksek hırs oyuncunun gelişimine çok büyük fayda sağlar ve maçlarda ki verimini arttırır fakat sadakati düşük ve hırslı bir oyuncu fırsatını bulduğunda başka bir takıma transfer olmayı hayal eder. Ayrıca yüksek hırs futbolcunun yenik duruma düştüğü maçlarda kart görmesine sebep olabilir. Sonuçta keskin sirke küpüne zarar.

Profesyonellik

En önemli özelliklerden birisidir. Profesyonelliği yüksek bir oyuncu asla belirli bir puanın altında maç çıkartmaz ve antrenmanlarda kendine verilen görevi layıkıyla yerine getirir. Saha içinde yerli yersiz kırmızı görerek sizi eksik bırakmayan profesyonel oyuncular saha dışı gerçekleştirdiğiniz tartışmaları da fazla uzatmazlar. Ama profesyonelliği düşük bir futbolcuyla çalışıyorsanız, her şeyi bekleyin derim. Akıllara gelen ilk isim Mario Balotelli. Bir insan hangi mesleği icra ediyor olursa olsun profesyonel davrandığı sürece işini layıkıyla yerine getirir.

Sinirine Hakim Olma

Emre Belözoğlu gibi bu özelliği düşük olan futbolcular saha içinde ve dışında sürekli kavgalara karışarak takımını zor durumda bırakabilir. Profesyonel bir futbolcudan her koşulda sinirlerine hakim olmasını beklemek bütün menajerlerin en doğal hakkı. Sinirine hakim olma özelliği düşük futbolcularla çalışırken maça her an bir kişi eksik devam edecekmiş gibi hazırlı olmanız öneririm.

Tartışma

Tartışma özelliği yüksek olan futbolcular yeşil sahalardan çok menajerin kapısında vakit geçirir. Bir gün yeterli forma alamadığından dert yanar, öbür gün daha iyi bir sözleşme hak ettiğinden bahseder. İsteklerini yerine getirmezseniz tartışma uzar da uzar ve hem basına yansır, hem de takım içi isyana kadar ilerler. Tartışması yüksek olan futbolcular futbol menajerlik oyunlarında oyuncuların en nefret ettiği futboculardır.

Baskılara Direnme

Baskılara direnemeyen bir oyuncunun kafası sözleşme görüşmeleri sırasında asla ve asla futboluna odaklanamaz. Özellikle bu oyuncu bir transfer dedikodusuna karışmışsa kendisini toparlaması haftalar sürebilir. Büyük maçlarda elinin ayağının birbirine dolanmasından bahsetmedik bile! Siz en iyisi baskılara direnebilen futbolculardan kadro kurun.

Sportmenlik

Hocam top bana çarptı taç bizden çıktı diyen futbolcu sportmenliği yüksek futbolcudur. Asla ve asla hakemi aldatmaya çalışmaz. Bir sakatlık olduğunda hemen topu taca gönderir ve rakibi için sağlık ekiplerine seslenir. Eğer sportmenliği yüksek futbolcunuzun yeteneği de varsa ve yeterli forma şansı buluyorsa taraftarın sevgilisi olduğu için pek çok forması satılır ve takıma ek gelir sağlar. Sonuçta futbol bir eğlence müsabakası ve sportmenlik çok kıymetli bir fazilet.

Sadakat

Sadakat özelliği yüksek olan futbolcular takımlarına tamamen bağlıdırlar. Her koşulda takımlarına destek verirler. Gerekirse sözleşmelerinde büyük fedakarlıklar bile yapabilecek kapasitede olan bu futbolcuların sadakati yeri geldiğinde hepimizi ağlatabilir. Asla gereksiz hususlarda menajerlerinin kapısını çalıp rahatsızlık vermeyen sadık futbolcularınıza hak ettikleri sözleşmeyi vermekten imtina etmeyin.

Futbolcu Karakterleri ve Kişilikleri

Gerçek hayatta olduğu gibi Fm 2020 oyununda da futbolcu karakterleri ve kişilikleri çok geniş bir yelpazede yer alıyor. Futbolcu karakterleri için beş kategoriden oluşan bir sınıflandırma yaptım. Bunlar en iyi futbolcu karakterleri, iyi futbolcu karakterleri, orta futbolcu karakterleri, kötü futbolcu karakterleri ve çok kötü futbolcu karakterleri. O zaman Fm 2020 En iyi futbolcu karakterleri neymiş ne değilmiş birlikte inceleyelim.

En iyi Futbolcu Karakterleri

Takımınızda olmasından mutluluk duyacağınız karakterleri bu başlıkta bulabilirsiniz. Bu karaktere sahip oyuncular ekseriyetle potansiyellerini karşılarlar. Saha içinde ve saha dışında takıma her daim yararlı olmayı hedeflerler.

Mükemmeliyetçi – Futbolunu geliştirmeye çalışan, mükemmeliyetçi biri.

 • Çok yüksek hırs, profesyonellik ve kararlılık.
 • Biraz düşük sinirine hakim olma.
 • Çok hızlı ve kusursuz bir şekilde antrenman tarzları öğrenimi.
 • Mükemmeliyetçi karaktere sahip bir futbolcu çok hızlı bir şekilde potansiyeline ulaşabilir. Mevkisinin özelliklerinde maksimum potansiyeline ulaşana kadar asla pes etmez. Örnek futbolcu Cristiano Ronaldo.

Profesyonel – Tam anlamıyla profesyonel bir oyuncu.

 • Çok yüksek profesyonellik.
 • Ortalama sinirine hakim olma.
 • Yüksek profesyonelliği sayesinde antrenmanlarda, saha içinde ve saha dışında her zaman yüksek performans gösterir. Örnek futbolcu (Kevin De Bruyne)

Çalışkan – Hedeflediklerini başarmaya kararlı.

 • Çok yüksek kararlılık.
 • En az ortalama hırs.
 • Hırslı ve kararlı olan bu futbolcular hedefledikleri kupalara ve potansiyellerine erişmek için ellerinden gelen her şeyi yapar. Örnek futbolcular Manuel Neuer, Lionel Messi ve Luis Gustavo Dias.

Özverili – Yaptığı her işe özen gösteriyor.

 • Maksimum seviyede mutlak sadakat.
 • Çok iyi kararlılık.
 • Bu karaktere sahip olabilmek için favori kulübünde top koşturuyor olmak zorundadır. Takımının çıkarları neyi gerektiriyorsa onu yapar, kendisini takımına adamıştır. Oyun içinde tanınmış örneği bulunmasa da gelecek sezonlarda alt yapıdan bu karaktere sahip oyuncular çıkabilir.

Örnek Profesyonel – Genç oyuncular için tam bir örnek futbolcu.

 • Maksimum seviyede profesyonellik.
 • Orta seviye sinirine hakim olma.
 • Profesyonel kişilikli bir futbolcu 23-24 yaşlarına geldiğinde örnek profesyonele dönüşebilir.
 • Genel olarak kadro karakterine pozitif etkisi olur. Mentor eğitiminin vazgeçilmezidir. Karakteri ve kararlılığı düşük seviyede olan yüksek potansiyelli oyuncuların eğitiminde kullanılarak genç profesyoneller yetiştirilebilir. Örnek futbolcu Harry Kane.

Örnek Teşkil Eden – Örnek bir vatandaş.

 • Kararlılık ve diğer bütün gizli zihinsel özellikleri 15 ve üzeri.
 • Memnun edilirse takıma çok faydalı olacağı gibi menajeriyle ters düşerse kulüpte sıkıntılı anlar yaşatabilir.
 • Gençlere en iyi şekilde mentor yapabilecek bir karakter. Örnek futbolcu Christian Eriksen, Falcao ve Muslera.

Doğuştan Lider – Lider ruhlu.

 • Fm 2020 liderlik eğitimi gibi olaylara ihtiyaç duymazlar. Doğuştan lider olarak gelirler.
 • Fm kararlılık düşmesi yaşanan kadrolara iyi gelecek bir karakter. Kadro kararlılık ortalaması kaçsa oyuncuların kararlılığı ona göre şekillenir.
 • Maksimum seviyede kararlılık ve liderlik.
 • Kadro karakterini güçlendirir, takım hiyerarşisinde tepeye çıkar ve kaptanlık görevini en üst düzeyde yerine getirir.
 • Her anlamda takımına destek verdiği gibi mentor görevi görerek genç liderler yetiştirebilir. Örnek futbolcu Gianluigi Buffon.
 • Lider nedir sorusunun cevabı.

Karizmatik Lider – Karizmatik lider.

 • Üst düzey liderlik, sinirine hakim olma ve profesyonellik.
 • Takımına saha içinde ve dışında üst düzey liderlik ve kaptanlık yapabilecek bir karakterdir. Oyun içinde bir örneği olmasa da alt yapıdan çıkan regenlerin arasında çok küçük bir ihtimalle olsa da karizmatik lidere rastlama şansınız var.

Lider – Doğuştan lider.

 • 19-20 arası liderlik.
 • Karizmatik lider ve lider ruhlu kadar olmasa da kadro kişiliğine katkısı vardır ve saha içinde üst düzey kaptanlık sergiler. Örnek futbolcu Samuel Eto’o.

İyi Futbolcu Karakterleri

İyi futbolcu karakterleri belki çok iyi seviyesinde değiller. Ama zaten çok iyi futbolcu karakterine sahip oyuncular bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az sayıdalar. O nedenle potansiyeli ve yeteneği yüksek olan iyi karakterli futbolcuları mutlaka renklerinize bağlamaya çalışın.

Çok Azimli – Başarabileceği her şeyi başarmak isteyen, aşırı hırslı bir oyuncu.

 • Maksimum seviyede hırs.
 • Düşük sadakat.
 • Çok hırslı ve azimli olması onu yaşıtlarından daha hızlı bir şekilde potansiyeline ulaştıracaktır ama düşük sadakat yüzünden sık sık kontrat için kapınızı çalabilir, daha prestijli bir ligde ve daha büyük bir takımda top koşturmak için gerekirse takımda hizipçilik çıkarabilir. Örnek futbolcu Moise Kean.

Yürekli – Kararlı bir kişiliğe sahip.

 • Yüksek kararlılık ve profesyonellik.
 • Kadro karakterine ve düşük kararlılığa sahip takım arkadaşlarına olumlu etkide bulunur. Kararlılığı ve profesyonelliği onun futboluna ve gelişimine pozitif etki eder. Örnek oyuncu Edinson Cavani.

Kararlı – Azimli biri.

 • 18-20 arası kararlılık.
 • Az orta arası hırs ve orta üst arası profesyonellik.
 • Yüksek kararlılığı onu başarılı bir mentor yapar ve kadronun ortalama kararlılığını yükseltir. Örnek oyuncu Volkan Demirel.

Metanetli – Zihin olarak güçlü ve metanetli bir yapıya sahip.

 • Baskılara direnme çok yüksek.
 • Çok iyi kararlılık.
 • Takımı geriye düşse de
 • Takımda işler kötü gitse bile futboluna ve gelişimine odaklanır hiç bir şeyin moralini bozmasına izin vermez. Metanetli futbolcu hocasının kendisini fırçalamasına, transfer dedikodularına veya herhangi bir baskıya göğüs gerer. Örnek oyuncular Luka Modric ve Aleksandar Kolarov.

Güçlü İradeli – Dirençli ve güçlü bir iradeye sahip.

 • Maksimum seviyede baskılara direnme.
 • Yüksek kararlılık. Orta üstü Profesyonellik.
 • Tabiri caizse çelik gibi iradeye sahip bu oyuncuların saha içinde ve dışında dikkatini, moralini ve konsantrasyonu negatif etkileyebilecek hiç bir şey yoktur. Oyun içinde bu kişiliğe sahip tanınmış bir oyuncu olmasa da ilerleyen yıllarda alt yapıdan çıkabilir.

Gerçekçi – Olaylara karşı gerçekçi bir bakış açısına sahip.

 • Orta derece kararlılık.
 • Çok düşük seviyede sportmenlik.
 • Sportmenlik seviyesi düşük olması sebebiyle sakatlık durumlarında topu dışarı atmaya bilir ve bazen hakemi aldatmaya yönelik eylemlerde bulunabilir. Başlangıç tarihinde örneği olmasa da altyapıdan gerçekçi kişiliğe sahip gençler çıkmakta.

Heyecanlı – Espiritüel.

 • İyi derecede baskılara direnme.
 • Ortalama profesyonellik.
 • Espiritüel karakteriyle üzerindeki baskıları bertaraf eder. Örnek futbolcu Robert Firmino.

Dürüst – Saha içi ve dışında dürüst bir oyuncu sayılır.

 • En üst seviyede sportmenlik.
 • Düşük seviye kararlılık.
 • Dürüst karakter yapısı onu taraftarlar tarafından sevilen bir oyuncu yapar. Oyun içinde pek tanınmış bir örneği bulunmamakta.

Çok Sadık – Çok sadık biri.

 • Maksimum seviyede sadakat.
 • Düşük seviye hırs.
 • Takımında kalmak için her şeyi yapar. Tamamen takımına ve antrenörlerine sadıktır. Eğer oynadığı takım favori takımlarının arasına girerse karakteri özverili olarak değişir. Oyun içinde pek tanınmış bir örneği yok.

Sadık – Sadık biri.

 • 17-18 arası sadakat.
 • Düşük hırs.
 • Aynı takımda uzun yıllar hizmet verirse karakteri Çok Sadık ve Özverili olarak değişebilir.  Oyun içinde pek tanınmış bir örneği olmamakta.

Orta Seviye Oyuncu Karakterleri

Azimli – Hırslı ve her daim kazanmayı isteyen bir kişiliğe sahip.

 • Orta üst seviye hırs.
 • Düşük sadakat.
 • Azmi sayesinde maçlarda ve antrenmanlarda elinden geleni yaparak potansiyeline ulaşır. Fakat hırslı ve sadakatsiz olması geliştikçe onu takımda tutmayı zorlaştırır ve daha büyük bir takıma transfer olmak ister.

Centilmen Sayılır – Sportmen bir oyuncu sayılır.

 • Düşük agresiflik.
 • Düşük kararlılık.
 • Pek çirken hareketler bulunmaz. Genellikle agresiflik seviyesi düşüktür. Rakip oyuncuya sert ve sakatlayıcı müdahaleler yapmaz. Bu sayede daha az kart görür.

Hırslı sayılır – Biraz hırslı bir karakteri var.

 • 15-20 arası hırs.
 • 10-20 arası sadakat.
 • Hırsının yüksek olması onu çabuk gelişen bir oyuncu yapacaktır. Azimli karaktere kıyasla sadakatinin ortalama üstü olması oyuncuyu elde tutmak bir nebze daha kolaydır.

Oldukça Profesyonel – Profesyonelce hareket eden bir oyuncu.

 • Kalburüstü profesyonellik.
 • Orta ve üzeri sinirine hakim olma.
 • Antrenman, saha içi ve saha dışında sergilediği profesyonellik oyuncunun performansına ve gelişimine çok büyük katlı sağlar.

Dengeli – Dengeli ve normal bir karakteri var.

 • Bütün karakteristik özellikleri ortalama seviyededir ve hiç bir kategoriye uymaz. Oyuncunun gelişimi ve performansı tamamen tesislere, çevresine, maç sayısına ve antrenörlerine bağlıdır.

Oldukça Azimli – Kararlı denebilecek bir karaktere sahip.

 • Yüksek kararlılık
 • Ortalama profesyonellik.
 • Yüksek kararlılığa sahip futbolcular maçlarda her zaman kazanmayı ister ve elinden geleni yapar. Ortalama profesyonelliğe sahip olması futbolcunun potansiyeline ulaşabileceğine işaret eder.

Sportmen – Hal ve hareketleriyle saygı duyulan biri.

 • Yüksek sportmenlik.
 • Düşük kararlılık.
 • Ortalama kararlılığı yüksek olan bir takımda top koşturur ve kararlı bir mentor ile çalışırsa kararlılığını yükselterek çok başarılı bir futbolcu olabilir.

Oldukça Sportmen – Sportmen bir oyuncu sayılır.

 • Orta üstü sportmenlik.
 • Orta altı kararlılık, profesyonellik ve hırs.
 • Karakteristik özellikleri sportmenlik dışında pek iç açıcı olmasa da uygun bir mentorluk eğitimiyle potansiyeline ulaşabilir.

Oldukça Sadık – Sadık biri sayılır.

 • Orta üstü sadakat
 • Ortalama azim ve kararlılık.
 • Sadakati sayesinde uzun yıllar takımına hizmet eder, sık sık yeni kontrat ve transfer listesine konulma taleplerinde bulunmaz.

Neşeli – Neşeli biri.

 • Yüksek baskılara direnme.
 • Ortalama karakteristik özellikler.
 • Alınan mağlubiyetler, geçirilen sakatlıklar, transfer dedikoduları ve takım için tartışmalar neşeli karaktere sahip futbolcuların moralini kolay kolay bozamaz.

Kaygısız – Neşeli ve kaygısız bir karakteri var.

 • Yüksek baskılara direnme özelliği.
 • Ortalamanın bir tık altı karakteristik özellikler.
 • Mentor eğitimi ve yeterli forma şansının yardımıyla yeterli gelişimi gelişimi gösterirse karakteri Neşeli ve Espirituel olarak değişebilir.

Kötü Futbolcu Karakterleri

Lejyoner – Kendi çıkarlarına öncelik veren ve paragöz biri olduğu söylenebilir.

 • Yüksek hırs.
 • Minimum sadakat.
 • Kupalar, başarılar, forma, arkadaşlıklar ve taraftarlar. Bunların hiçbiri lejyoner karakterli oyuncuların umurunda değildir. Tek dertleri kazanacakları paradır. İlk fırsatta daha iyi sözleşme alabilecekleri bir kulübe transfer olmayı isterler ve sık sık daha iyi bir sözleşme için kapınızı çalarlar. Adı güzel olsa da maalesef lejyoner karakter pek de tercih edilecek durumda değil.

Sportmen Değil – Sportmen biri değil

 • Ortalama kararlılık.
 • Minimum sportmenlik.
 • Rakibinin bacağı kopsa dahi o topu taca atmazlar ve rakibin bir kişi eksik olmasını kendi lehine kullanırlar. Sık sık hakemi aldatmaya yönelik hareketlerde bulunurlar. Mentor eğitimini pek kale almazlar. Örnek Marco Materazzi.

Çok Kötü Futbolcu Karakterleri

Azimsiz – İsteksiz ve kendini geliştirmeyi umursamayan bir oyuncu.

 • Çok düşük hırs.
 • Böyle bir oyuncunun potansiyeline ulaşması neredeyse imkansızdır. Eğer bu oyuncunun gözlemci raporu potansiyeli için 5 yıldız gösteriyorsa belki mentor eğitimi alması şartıyla kendisine bir şans verebilirsiniz.

Kararlılığı Düşük – Karar verme mekanizması zayıf olan bir oyuncu.

 • 1-5 arası kararlılık.
 • Kadronun kararlılığını olumsuz etkiler. Diğer oyuncuları olumsuz etkileyerek kararlılıklarını düşürebilir. Oynadığı maçta takımı skor olarak geriye düşerse tamamen maçtan kopar.

Kendine İnancı Düşük – Özgüveni zayıf ve kendine inancı az.

 • 2-3 arası profesyonellik.
 • Düşük kararlılık.
 • Kararlılığı ve profesyonelliği bu kadar düşük olan bir oyuncu antrenmanda da sahada da başarısız olur. Futbolcu olduğunu unutan bu oyuncular ancak sergen yalçın mentor eğitimiyle tekrar futbolcu olduklarını hatırlayabilirler.

Berbat Futbolcu Karakterleri

Berbat karakterlere sahip futbolcuları adam etmek neredeyse imkansız. Eğer bir oyuncunun 200 potansiyeli olsa bile karakteri zayıfsa maalesef ne gelişim ne de performans gösterebilir. Tabi mentor yöntemi veya fmrte editör gibi araçlarla futbolcunun karakterini değiştirebilirseniz işler değişebilir.

Gayri Ciddi – Kafası rahat bir kişiliğe sahip.

 • Minimum profesyonellik.
 • Minimum kararlılık.
 • Ne antrenmanı önemserler ne de oynadıkları futbolu. Çok ciddi bir mentor eğitimi almadıkları sürece gelişmeleri söz konusu değildir.

Güvenilmez – Güvenilmez bir kişiliği var.

 • Yüksek hırs.
 • Minimum sadakat.
 • Takımınızda isteyeceğiniz en son oyuncu karakteri olabilir. Kendisinden uyguladığınız antrenmana ve verdiğiniz talimata uymasını bekleyemezsiniz.

Huy – Değişken karakterli biri sayılır.

 • Minimum sinirine hakim olma.
 • Düşük profesyonellik.
 • Saha içinde sinirlerine hakim olamaması yüzünden takımınızı sık sık 10 kişi bırakabilir ve puan kayıpları yaşatabilir. Saha dışında alacağı en ufak bir eleştiri sonucu morali bozulabilen bu oyuncular sık sık takımda isyan çıkarmalarıyla meşhurdurlar.

Kolay Bezen – Cesareti ve konsantrasyonu kolay bir şekilde kayboluyor.

 • Minimum kararlılık.
 • Düşük hırs.
 • Kararlılığı bu kadar düşük bir oyuncu takımı geriye düştüğünde sahadan silinir. Şut kaçırır morali bozulur, istediği pası alamaz konsantrasyonu eksilir, top kaybeder cesareti düşer. Kadronun kararlılığını da düşüreceğini göz önüne alırsak bu oyuncunun sözleşmesini direkt fesih etmenizi öneririm.

Metanetsiz – Metanetsiz biri.

 • Minimum baskılara direnme.
 • Ortalama altı kararlılık.
 • En ufak transfer dedikodusunda konsantrasyonunu kaybeder. Hocası agresif bir konuşma yaparsa inancını yitirmiş gözükür. Sevdiği takım arkadaşı başka bir takıma transfer olursa asla kendine gelemez. Benim önerim sözleşmesinin karşılıklı fesih edilmesi.

Tembel – Tembel bir yapısı var ve bu özelliği yüzünden maçlarda takıma zarar verebilir.

 • Profesyonellik 1.
 • Çok düşük kararlılık.
 • Futbolcu filan değildir. Eş, dost, akraba kontenjanından takıma geldiği herkesin malumudur. Tazminatı neyse verilip bir an önce serbest bırakılmalıdır.

Fm 2020 futbolcu karakterleri ve kişilikleri hakkında yapmış olduğumuz bu kapsamlı inceleme burada son buluyor. Umarım aradığınızı buldunuz. Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler. Yorum kısmından izlenimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Veda vakti geldi çattı. Bir başka fm rehber paylaşımında görüşmek dileğiyle.

Sayfayı Tweetlemek için:

2 thoughts on “Futbolcu Karakterleri ve Kişilikleri FM

 1. Ellerine Sağlık. Tek bir oyuncu özelliğine bakıcaktım, o kadar güzel anlatmışsın ki hepsini okudum. Teşekkür ederim bu rehber çok yardımcı oldu. — Haziran 2020 :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir