Fm 2020 Regen Yüz Paketi (Regen Faces)

fm 2020 regen yüz paketi

Fm 2020 regen yüz paketi yani tabiri caize regen faces. Fm 2020 oyununda regen yüzleri oldukça kötü. Maalesef Fm yapımcıları yıllardır bu garabet regen yüzlerini düzgün bir çerçeveye oturtamadı. Eksik yüzler için Fm 20 yüz paketi kullanıyoruz peki ya regen oyuncular? Regen yüz hatları oldukça eciş bücüş bir şekilde ve oldukça göze batıyor. Saçlar ise tam bir facia. Hep aynı model saç stilleri, 16 yaşında kelleşen oyuncular ve saçma sapan afro saçlar. Siz de bu hususta benimle benzer düşüncelere sahipseniz hiç merak etmeyin. Regen yüzlerini bir nebze olsun adam edecek belirli başlı regen faces yüz paketleri ve yamaları mevcut.

Bu yazıda piyasada mevcut olan iki adet regen yüz paketini paylaşacağız. Uygun başlıklarda bu paketler hakkında kısa bir önsöz, inceleme ve kurulum talimatları bulacaksınız. İlerleyen yıllarda oyunu daha oynanabilir kılan, tekdüzeliği düşüren ve oyun atmosferini yükselten bu yamalardan ilki Fm 2020 gerçek yüz paketi. Gerçek yüz paketinde gerçek insanların profilden çekilmiş fotoğraflarını görüyoruz. Bu da oyunda regen oyuncuların gerçekçiliğini oldukça arttırıyor. Diğeri ise 3d regen yüz paketi. Bu pakette yine aynı tarz 3 boyutlu regen yüzleri var ancak bu modellemeler oldukça çeşitlendirilmiş ve yenilenmiş. Çok daha kaliteli 3 boyutlu yüzler gözler önüne seriliyor. Hazırsanız indirme linklerine ve kurulum talimatlarına geçelim.

Fm 2020 Gerçek Regen Yüz Paketi

fm 20 gerçek regen yüz paketi

Fm 2020 gerçek regen yüz paketinde gerçek hayattan reel sporcuların yüz fotoğrafları mevcuttur. Genelde bu fotoğraflardaki kişiler oyuna dahil edilmemiş olan liglerde oynayan oyunculardan oluşur. Bir kısmı da voleybol ve benzeri diğer sporlarda boy gösteren genç futbolculardan hazırlanmış olan bu yama, bizlere gerçekçi regen yüzleri sunuyor.

Bu yüz yamasının çalışması için yeni bir kariyer başlatmanıza da gerek yok. Yama kurulumunu tamamladıktan sonra alt yapıdan çıkan yeni regen oyuncular yeni ve gerçek yüzlere sahip olacaklardır. Fm 2020 regen çıkış tarihleri bölümünde yeni çıkacak olan altyapı oyuncularının çıkış tarihlerini bulabilirsiniz.

O halde buyurun, işte Fm 20 için gerçek regen yüz paketi indirme linki. Kurulum ise oldukça kolay. 1.7 GB boyutunda olan yama dosyasını az önce vermiş olduğum link aracılığıyla indirin. İndirilen yama dosyasını windows için winrar veya 7zip, mac için ise the unarchiver aracılığıyla sıkıştırılmış olduğu arşivden çıkartın. Arşivin içinden çıkan klasörleri atmanız gereken yer ise belgelerim / sports interactive / football manager 2020/ graphics. Son olarak oyuna girip Fm 20 önbellek temizleme yapın. Hepsi bu kadar. Artık kariyeriniz boyunca alt yapıdan çıkan regen oyuncular gerçek yüzlere sahip olacaklar.

Fm 2020 3d Regen Yüz Paketi

fm 20 3d regen yüz paketi

Fm 2020 3d yani 3 boyutlu regen yüz paketi ile oyunun yüz modellemelerini bir tık yükselterek alternatifleri çoğaltın. Chilled Moose Free Facepack denen Fm 20 üç boyutlu yüz paketi bu link üzerinden indirebilirsiniz. Yama boyutu yalnızca 5mb gibi çok düşük bir boyuta sahip.

Oyunda normalde rastgele oluşan üç boyutlu regen yüzleri var. Ancak bu yama bu yüzleri oldukça çeşitlendiriyor. Hem de çok daha kaliteli dokularla. Üstelik önceden hazırlanmış pek çok template dediğimiz hazır ve özel yüzler de bu yamanın içerisinde. Uzun soluklu bir kariyer yönetecekseniz oyununuz regen futbolcularla dolacak demektir. Öyle bir durumda bu yama çok işinize yarayacak. Mutlaka edinin derim.

Fm 20 üç boyutlu regen yüz paketi çok da zor olmayan bir kuruluma sahip. Öncelikle oyuna girip tercihler bölümüne gelin. Ardından gelişmiş sekmesine geçip sağ üst bölümden arayüz yerini bulmanız gerek. Burada ise her oyuncu ve takım ekranının kendi özel numarasını başlık çubuğunda göster tikini işaretleyin.

Ardından yüzünü değiştirmek istediğiniz oyuncunun profilini açın ve ID numarasını bulun. Bu numarayı indirdiğiniz yama dosyalarının içinde bulunan görsel ve xml dosyasına girmeniz gerekiyor. Farkındayım biraz karışık ancak yapılış videosunu izleyerek yapabilirsiniz. Sadece videodaki adımları takip edin. Zaten üç dakika bir şey.

Kurulum tutorial videosu ile birlikte bu defteri de kapatıyoruz. Gerçek ve üç boyutlu regen yüz paketleri emin olun ilerleyen yıllarda oyununuzu daha çok oynanılabilir kılacaktır. Buraya kadar okuduğunuz için çok teşekkürler. Fm 2020 oyununu daha gerçekçi yapan Fm 20 sesli spiker yamasını da sizinle paylaşarak veda ediyorum. Hoşça kalın sevgili okurlarımız.

 

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir