Livid 20 Dark Fm 2020 Skin

livid 20

Livid 20 Dark skin Fm 2020 için yenilenmiş ve gelişmiş bir şekilde sahalara geri döndü. Biz de son yapmış olduğumuz Fm 2020 Material Skin incelemesinin ardından bir de Livid 20 incelemesi yapmaya karar verdik. Livid 20 Fm 2020 için çıkarılan bir skin / arayüz paketidir. Daha çoğunluklu olarak gri ve mavi tonları kullanılarak tasarlanmıştır. Renk yapısı dışında yenilenmiş panelleri, ek özellikleri, hızlı maç sonucu ve yüz paketi desteği ile birlikte gelir. Ayrıca adından da anlaşılacağı gibi Livid 20 Dark Fm 2020 skin daha karanlık ve koyu bir temaya sahip. Gece saatlerinde veya loş ışıkta Fm oynamayı seviyorsanız bu yama tam size göre. Gözünüzü yormayacak bir renk paletine ve estetik panellere sahip. Gece geç saatlere kadar FM oynamak için biçilmiş kaftan. Dikkat bu tema insanda Fm bağımlılığı yaratabilir. 🙂

Livid 20

Livid 20 yamasının içinde ne var ne yok hepsini teker teker kontrol edelim. Ana hatlarıyla Livid yaması 1920 x 1080 çözünürlük için tasarlanmış. Ama diğer 16:9 ölçeğe sahip çözünürlüklerde de güzel bir görüntü sunabiliyor. Dosya boyutu ise 28 MB küçük bir rakama tekabül ediyor. Bu yama internet ve bilgisayar gücünüzü asla zorlamayacaktır. Livid yamasının 2019 versiyonu tamı tamına 22000 defa indirilmiş. Bu rakam 2020 versiyonu için şimdilik 16500 seviyelerinde ama her geçen gün artıyor. Şöyle bir baktığımızda yamanın 16500 indirilme, 67000 görüntülenme ve 45 yorum sayısına sahip olduğu ortaya çıkıyor. Yorumları da tek tek kontrol ettim. %99 oranla yorumların neredeyse tamamı teşekkür ve övgü biçiminde girilmiş. Bu da yamanın ne kadar sevildiğini ve popüler olduğunu anlatmaya yetiyor. Yamayı açıkladık ve üzerine bayağı bir övdük. O zaman sizi daha fazla bekletmeden indirme linkini de paylaşalım ki tam olsun. Yamayı beğendiyseniz bu link aracılığıyla direkt olarak resmi sayfasından indirebilirsiniz.

Fm 2020 livid yama özellikleri

Livid 20 yamasının sahip olduğu bir takım özelliklerden yukarıdaki paragraflarda zaten bahsetmiştim. Şimdi biraz daha teknik özelliklere geçiş yapacağım. Ama öncelikle şunu belirtmeliyim. Yama hala daha final sürümünde değil. Ve yapımcısı ileride yeni özellikler ekleyerek yamaya güncelleme yapacağını belirtti. Yani anlayacağınız şu anda gördükleriniz ileride göreceklerinizin habercisi. Ayrıca yama üzerinde talep ettiğiniz güncelleme ve değişiklikleri yamanın yapımcısına iletebilirsiniz. Kendisi bu tarz istekleri mümkün olduğunca yanıtlayacağını beyan etti. İşte livid yamasının diğer özellik ve güncellemeleri.

 • Yeniden dizayn edilmiş kulüp görüntüleme paneli.
 • Sil baştan dizayn edilmiş oyuncu profil paneli.
 • Karanlık ve koyu renkler ile yaratılmış kullanıcı dostu tema.
 • Modern, basit ve kullanışlı arayüz.
 • Hızlı maç sonucu butonu. Benim gibi oyunu hızlı oynamak isteyenler için olmazsa olmaz bir özellik.
 • Sorunsuz yüz paketi desteği. Benim için yüz paketleri olmazsa olmaz diyorsanız bu yama tam size göre. Yüz görsellerini ön plana çıkartıyor.
 • Yenilenmiş sol bar butonları.
 • Oyundaki bütün kutucuklara gelen görsel ve renksel düzenlemeler.
 • Üst kısımın yeniden dizayn edilmesi.
 • Arka plan seçenekleri.
 • Oyunda ilerlerken keşfedeceğiniz daha pek çok özellik ve yenilikler.

Livid skin kurulumu

Livid 20 skin kurulumu aslına bakarsanız oldukça basit. Daha önce Fm 2020 dark is actually dark skin yaması için yazmış olduğumuz yama kurulum talimatlarıyla bire bir aynı. Ben yine de ilk defa yama kurulumu yapacaklar için tekrardan kurulum talimatlarını paylaşayım. Mantıken ilk olarak Fm 2020 livid yamasını indirmeniz gerekiyor. Sayfanın ikinci paragrafında resmi sitesinin linkini sizlerle paylaştım. Oradan hemencecik indirin ve arşivden çıkartın. Arşivden çıkartmak için Winrar benzeri bir sıkıştırma programından yararlanabilirsiniz. Ardından arşivden çıkan klasörü kopyalayın ve belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2020 \ skins klasörünün içine yapıştırın. Ancak Football Manager 2020 klasörünün içinde skins bulamama ihtimaliniz var. Bulamadığınız takdirde skins klasörünün kendiniz oluşturmalısınız.

İşlemi tamamladıysanız oyunu açın. Eğer oyun açıktı ise öncelikle bir oyunu yeniden başlatmanızı isteyeceğim. Ardından oyun ayarlarından tercihler bölümüne gelerek yüklemiş olduğunuz arayüz / skin dosyasını seçin ve onaylayın. İşlem tamamlanmıştır artık Livid 20 skin yamasının tadını çıkarabilirsiniz. Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Bir başka rehber veya incelemede görüşmek dileğiyle hoşça kalın.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir