Fm 20 Gizli Forvet Rolü

gizli forvet fm 20

Fm 20 gizli forvet. Ofansif orta saha pozisyonunda tercih edilebilecek beş rolden biri olan gizli forvet rolünü inceleyeceğiz. Bu rolün tanımını, özellikleri, oyun tercihlerini, en yetenekli oyuncularını ve wonderkidlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Fmrehber adresini tercih ettiğiniz için teşekkürler ve keyifli okumalar.

Fm 20 ofansif orta saha rolleri:

Ana konumuza dönecek olursa gizli forvet rolü Fm 20:

Gizli forvet, takımın gol tehdidi en yüksek olan oyuncularından biridir. Genelde başka bir forvet ile birlikte oynatılan gizli forvet, top rakip sahaya taşındığı andan itibaren agresif bir şekilde rakip defansı yıpratmaya ve yormaya çalışır. Top rakip savunma oyunculardayken de pres yaparak onları darlamaya gayret gösterir. Gizli forvet yalnızca hücum görevi ile mümkündür.

Shadow striker da denilen bu oyuncuların en önemli özellikleri gole yakın olmaları olduğundan bitiricilik özellikleri mümkünse üst düzey olmalı. Bu oyuncuların bir diğer özelliğinin de rakip savunma oyuncularını rahatsız etmek olduğunu biliyoruz. Sürekli rakip oyuncularla boğuşacak bir oyuncunun elbette fiziksel özellikleri ortalama üstü olmak zorunda. Ve bu fiziksel özelliklerden maksimum verim alabilmek için çalışkanlığa. Eğer bütün bu saydıklarıma sahip bir oyuncunuz varsa hiç düşünmeden gizli forvet rolüne koyup yüksek bir performans alabilirsiniz.

 • Mümkün oldukça hücuma çıkar.
 • Rakip ceza sahasına girer.
 • Rakibini hızıyla ekarte eder.
 • Bireysel yeteneğini kullanır.
 • Boşluklara hareketlenir.

Gizli Forvet Önerileri Fm 20

Gizli forvet arıyorsanız ancak aradığınız oyuncuyu bir türlü bulamıyorsanız bu listelerden yararlanabilirsiniz. Öyleyse hiç hız kesmeden en yetenekli ve en potansiyelli gizli forvet oyuncularını sıraladığımız listemize geçelim isterseniz.

Fm 20 En İyi Gizli Forvetler

 1. Eran Zahavi: Fener bahçe ile dans edip sonunda imzayı Hollanda’nın PSV kulübüne atan tecrübeli oyuncu Zahavi, oyunun en yetenekli gizli forvet oyuncusu. Eran Zahavi fiziği düşük olsa da tekniği, zihinsel özellikleri ve yüksek bitiriciliği ile üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getiriyor.
 2. Alex Teixeira: Zahavi gibi yine Çin liginde bir takımda oynayan Alex Teixeira 2. en iyi gizli forvet oldu. 29 yaşındaki Brezilyalı 2. sırada olmasına rağmen Zahavi kadar yetenekli.
 3. Victor Guzman: Bu sefer sırada bir Meksikalı var. 24 yaşındaki Meksika asıllı Victor Guzman, yeteneği ve fiziği ile gizli forvet rolünde fark yaratan oyunculardan.
 4. Dorlan Pabon: Kaleyi uzaktan yoklamayı ve sert şutlar çekmeyi seven 31 yaşındaki Kolombiyalı Dorlan Pabon ise 4. sırada yer alıyor.
 5. Hannes Wolf: Leipzig kulübünün 20 yaşındaki sol ayaklı genç oyuncusu Hannes Wolf ile en yetenekli gizli forvetler listesini kapatmış olalım. Sırada wonderkid gizli forvet oyuncuları var.

Fm 20 Gizli Forvet Wonderkidler

 1. Gianluca Gaetano: 19 yaşındaki İtalyan oyuncu Gianluca Gaetano en potansiyelli gizli forvet oyuncusu olmayı başardı. Napoli kulübünün sözleşmeli oyuncusu Gianluca, oyunun başında Cremonese kulübünde kiralık olarak forma giyiyor.
 2. Arnor Sigurasson: Görmeye alışkın olmadığımız bir memleketin oyuncusu İzlandalı Arnor Siguarsson ise geleceğin parlak gizli forvet oyuncuları sıralamasında ikinci sırayı alıyor.
 3. Benjamin Nygren: İlginçtir gizli forvet wonderkid sıralamasına üçüncü sırayı bir başka İskandinav oyuncu, İsveçli Benjamin Nygren var.
 4. Michael Olise: Sol ayaklı 17 yaşında gencecik bir oyuncu olan Michael Olise 4. sırada. Merkezden bindirmeyi, bireysel yeteneğini kullanmayı ve sol kanattan içe kat etmeyi tercih eden Michael Olise, yaşına göre oldukça olgun bir oyun stiline sahip.
 5. Peglow: Internacional kulübünde forma giyen 17 yaşındaki Brezilyalı Peglow, oldukça makul bir fiyata transfer edebilecek oyunculardan. Yüksek potansiyeli ve gizli forvet olarak yetiştirilmiş olması da cabası.
 6. Faustino Anjorin: Chelsea altyapısından çıkan ve Chelsea 23 yaş altı kulübünde top koşturan 17 yaşındaki İngiliz oyuncu Faustino Anjorin ise listemizin son ismi. Gizli forvet rolünü benimsemiş olan genç oyuncu rakip ceza sahasına girer oyun karakteristiğine de genç yaşına rağmen sahip olmuş.
Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir