Fm 2021 Türkçe Spiker İle Geliyor

fm 2021 türkçe spiker

Fm 2021 Türkçe spiker desteği ile birlikte geliyor. Hem de sesli bir şekilde! Evet yanlış duymadınız. Fm 2021 ile birlikte futbol menajer serisine gelen yeniliklerin arasında sesli spiker de var. Fifa ve Pes oyunlarında olduğu gibi maç oynanırken canlı bir şekilde spikerin konuşmasını dinleyebileceğiz. Üstüne üstlük Türkçe ses desteği de olacak. Evet yanlış duymadınız. Fm 2021 maçlarında artık Türkçe konuşan spikerler oynadığımız maçların kritik anlarını seslendirecek. Büyük bir müjde ve büyük bir lütuf olan bu olayı sizlerle paylaşmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz. Diğer yeni özellikleri FM 21 yenilikler sayfasında görüntüleyin.

Sesli spiker özelliği Fm 2020 oyununda yoktu biliyorsunuz. Ancak boş durmayan yama ekipleri Fm 2020 sesli spiker yamasını çoktan piyasaya sürdüler. Football Manager yapımcıları da artık bu işi yamacılara bırakmaktan vazgeçerek kendileri üstlenmişler. Bundan sonra çıkacak olan bütün FM oyunlarında sesli spiker desteği olacak gibi duruyor. En büyük müjdesi de dil seçeneklerinde Türkçe sesli spiker olacak olması. Pek çok oyuna Türkçe altyazı dahi çıkartmayan oyun yapımcıları varken Fm oyunlarının Türkçeyi hem yazılı hem de sesli olarak bünyesinde barındıracak olması bizi çok mutlu etti.

Oyunun beta sürümü çıktı. FM 21 beta sayfasından detaylı bilgiyi görüntüleyebilirsiniz. Fm 2021 çıkış tarihi yaklaşırken gelen Türkçe sesli spiker müjdesi heyecanımızı doruklara ulaştırdı. Nasıl bir seslendirme olacağını çok merak ediyoruz. Her yerinden öpüyorum rüştü, bu gol de kaçar mı ve yapma volkan gibi enteresan sesler de oyunda olacak mı? Veya topu dağlara taşlara gönderdi gibi eksantrik sesler? Bu tarz bir seslendirme olursa çok zevkli olacağını biliyoruz. Ancak Football Manager ekibi oldukça ciddi bir yapıya sahipler. Sanıyorum ki çok daha ciddi, tarafsız ve spikerin anlatımına duygularını katmadığı bir seslendirme bizi bekliyor. Bekleyip göreceğiz.

Fm 2021 Türkçe Spiker Seslendirme

Hali hazırda Fm 2021 ile birlikte gelecek olan yenilikler tam olarak açıklanmamışken nasıl oluyor da oyunda sesli Türkçe spiker olacağını biliyoruz diye soruyor olabilirsiniz. Bu mevzunun iki tane kanıt niteliği taşıyan olayı var. İlki Fm 2021 trailer videosu. Fm 2021 çıkış tarihini açıklayan bu videoyu izlediyseniz videonun ana temasının sesli spiker üzerine olduğunu fark etmişsinizdir. Çeşitli dillerde spikerlerin maç anlattığını dinlediğimiz Fm 2021 videosunda oyuna seslendirmenin dahil olacağı çıkarımını yapıyoruz. Hadi diyelim buna inanmadınız kesinleşmiş bir şey değil diyorsunuz. Bunun bir de ikinci kanıtı var.

Spor yorumcusu Ali Ece, yapmış olduğu vole programında bu müjdeyi verdi. Football Manager global denen ekip kendisine ulaşmış ve Fm 2021 sürümüyle birlikte oyuna dahil olacak canlı spiker seslendirmesini kendisinin yapmasını talep etmişler. Ali Ece bu teklifi kabul ettiği ve taraflar anlaştığı taktirde oyunun spiker seslendirmelerini Ali Ece yapacakmış gibi duruyor. Vallahi kim anlatırsa anlatsın. Türkçe spiker seslendirmesi oyuna dahil olsun başka bir şey istemiyorum. Buradan son kez bizi yani bu büyük Türk FM sever kitleyi atlamadıkları için Fm yapımcılarına en içten teşekkürlerimizi sunalım.

Fm 2021 Türkçe seslendirme ve Türk spiker hususu hakkında söyleyeceklerimizin sonuna geldik. Bizi okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bu konu hakkında ne düşündüğünüzü ve hangi spor spikerinin bu seslendirmeyi yapmasını istediğinizi bize yorum kısmından iletmeyi unutmayın. Kendinize iyi bakın, hoşça kalın.

Sayfayı Tweetlemek için:

3 thoughts on “Fm 2021 Türkçe Spiker İle Geliyor

  1. Tam sürüm geldi ve fmnin nitelikli dolandırıcılığı kesinleşmiş oldu. İlk defa betadan aldım oyunu. Oha dedim Türkçe spiker bu oyun için değer dedim ama büyük hayalkırıklığı gerçekten. Bir hevesle tam sürümü indirdim spiker falan yok. Türkçesinden geçtim ingilizcesi de yok ona da razıydım yani. Büyük ayıp gerçekten. Playstoredan aldığım için iade de edemiyorum. Yazıklar olsun. Fm2022 de ekledik diye reklam yapar onu da öyle pazarlarlar ama bu saatten sonra transfer yaması yapar öyle devam ederim daha para kaptırmam bu kan emicilere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir