FM 2021 Beta Açılış Tarihi

fm 2021 beta ne zaman çıkacak

Fm 2021 ne zaman çıkacak? Peki ya daha önce gelmesi beklenen Fm 2021 beta ne zaman çıkacak? Fm 2021 demo versiyonu olacak mı? Peki ya Fm 2021 demo ne zaman çıkacak? Bu oyunun erken erişim tarihi ne? Bütün Football Manager severlerin merakla beklediği 2021 sürümünün çıkışı hakkında aklınıza takılan bütün soruları yanıtlıyoruz.

Football Manager yapımcılarının fm 2021 beta release date adı altında paylaşmış olduğu beta çıkış tarihi, Türkiye için 10 kasım 2020 saat 20:30 olarak belirlenmiş. Oyunun tam sürümünün çıkış tarihi ise bundan tam iki hafta sonra 24 kasım 2020 tarihini gösteriyor. Çok bekledik ama değdi. Şimdiden hayırlı olsun hepinize iyi oyunlar.

Erken erişimde pek çok eksiklik olacağı aşikar ancak oyun tam anlamıyla çıktığında yeniliklere alışma hususunda zaman kaybetmemek için erken erişimi deneyebilirsiniz. Yeni çıkan 2021 sürümünü alıp almama konusunda kararsız kalmış olanlar için de yine çok büyük ihtimalle oyunun demo versiyonu piyasaya sürülecektir. Ancak onun için oyunun full versiyonunun çıkış tarihini beklememiz gerekiyor.

Çiçeği burnunda yeni çıkan beta sürümünün, daha önceden yapımcılar tarafından çekilmiş, Fm 2021 beta oynanış videosunu ise aşağıdan görüntüleyebilirsiniz:

Fm 2021 Mobile Çıkış Tarihi

Bu yıl Fm 2021 mobil sürümünün de çıkış tarihi 24 kasım 2020 olarak belirlenmiş. Yani oyunun mobile ve masa üstü sürümü eş zamanlı çıkış yapacak. Ancak mobil versiyonunda daha önceden beta veya erken erişim gibi bir seçenek bulunmuyor. O yüzden Fm severler masaüstü versiyonuna demo gibi olsa da iki hafta daha erken kavuşacak.

Mobil sürümünü edinmek isteyenler için Fm 2021 android ve Fm 2021 ios sayfalarını paylaşalım. Oyunun IOS versiyonunu ön sipariş yoluyla edinme seçeneğiniz var. Ancak android sürümü için böyle bir seçenek yok. Onun yerine ön kayıt denen bir nane çıkartmışlar. Google Play üzerinden Fm 2021 ön kayıt yaptırıyorsunuz. Oyun çıktığı ve satın alınabilir olduğu zaman size bildirim geliyor. Yine de çok kötü değil ne diyelim.

Fiyatlar ise android için tam belli olmamak üzere IOS için 79.99tl. Çok büyük ihtimalle oyunun android versiyonu da aynı fiyattan satışa sunulacak.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir