Fm 2020 Yenilikler

fm 2020 yenilikler

Fm 2020 yenilikler yazısına hoş geldiniz. Fm 2019 olmayıp da Fm 2020 ile birlikte oyuna ilk defa dahil edilen bütün yenilikleri madde madde başlıklar altında inceledik. Fm 2020 edinmeden önce bu yenilikler hakkında bilgi edinmeniz yararınıza olacaktır. O zaman Fm 2020 ve FM 2019 arasındaki farklar ve Fm 2020 yenilikler yazısına hızlıca bir giriş yapalım.

1. Fm 2020 Yenilikler Oyuncu Gelişim Merkezi

Daha kapsamlı ve detaylandırılmış modeli ile altyapının kontrolünü elinize alın. Genç oyuncuların gelişimine, kulübe ayak bastıkları andan as takım seviyesine gelecekleri ana kadar yön verin. Oyuncu gelişim merkezi üzerine yapılan değişiklik ve yenilikler de altyapı sorumlusu pozisyonunu daha önemli bir hale getiriyor.

2. Forma Süresi Stratejisi Fm 2020 Yenilikler

Bir oyuncunun kadrodaki yerini belirlemek için yepyeni bir yöntem. Oyuncunuz sözleşmesindeki mevcut ve gelecekteki statüsünü forma süresine göre belirleyin.

3. Kulüp Vizyonu

Yönetimle birlikte hedefler belirleyerek, kulübe bir kültür oturtun ve bu hedefleri başarmaya çalışın. Daha kariyerinizin başında yönetim ile masaya oturup kısa ve uzun vadeli planlar yapıyorsunuz. Yönetim ile uzun müzakereler sonucu vardığınız kararları kısa ve uzun vadede hayata geçirmeye çalışacaksınız.

4. Fm 2020 Yenilikler Ceza Sistemi

Yine oyunun başında kulübünüz için bir ceza sistemi oturtabiliyorsunuz. Ceza sistemi kulübünüzün yaşam koçu size bildiriyor. Aslen ceza sistemi dediğimiz şeyin adı disiplin yönetmeliği. Her kabahat işleyeni takip etmeniz oldukça zor. Herkesi takip edip tek tek cezalandırmak yerine şu kabahati işleyene şu ceza verilecektir gibi bir disiplin yönetmeliği oluşturmak işinizi oldukça kolaylaştırıyor. İşte sezonluk cezalandırma listesi:

  • Antrenmanı kaçırmak
  • İzin almadan kulübe gelmemek
  • Birden fazla kart cezası
  • Kırmızı kart (2. sarı karttan)
  • Kırmızı kart (Direkt)

Bütün bu kabahatlere uygun cezalar atayabiliyorsunuz. Bu cezalar uyarı, 1 günlük maaş kesintisi, yarım haftalık maaş kesintisi, haftalık ve iki haftalık maaş kesintisi olmak üzere 5 farklı şekilde verilebiliyor. Ayrıca cezaları hatanın tekrarına göre de düzenleyebiliyorsunuz. İlk kez yapıldığında ayrı, 2. kez , 3. kez ve 4. kez tekrarlandığında ayrı cezalar atayabiliyorsunuz. En mantıklı olan cezaların katlanarak artması. Burada da detaylıca belirtilmiş.

5. Gelişmiş Grafikler

Oyuncuların ve menajerlerin modellemeleri yeniden düzenlendi. Daha iyi bir maç tecrübesi yaşamak için ışıklandırmalar ve saha görselleri geliştirildi. Yine de bütün bu Fm 2020 grafik geliştirmeleri yeterli gelmez ise çim yaması, top yaması ve taraftar yaması gibi ek grafik yamalarından yararlanabilirsiniz.

6. Teknik Heyet

Teknik heyetinize yeni görevler eklendi. Ayrıca teknik heyet personelinizin daha fazla katkıda bulunması için yaptıkları öneriler ve etkileşimler çoğaltıldı. Artık teknik heyet personeli eskisinden daha fazla önem taşıyor. Oyuna dahil edilen iki yeni teknik heyet personeli antrenör gelişim sorumlusu ve kiralık oyuncu sorumlusu. Ek bilgi olarak da teknik heyet kadronuzu güçlendirmeye yarayacak Fm 2020 en iyi asistan menajerler listesini paylaşmak istiyorum.

7. Fm 2020 Yenilikler Transfer

Fm 2020 transfer sistemi az biraz değişmiş. Artık pahalı bir oyuncu almaya kalktığınız zaman yönetim hop bir dakika o oyuncuya o kadar para verilmez diyerek transferi iptal ediyor. 5 milyon nakit vereyim 45 milyon taksitle vereyim gibi yapılan transfer tekliflerini bir nebze olsun kısıtlamışlar. Dolayısıyla yükselen transfer bedelleri oyuncuları daha önce hiç olmadığı kadar kiralama yoluna itiyor.

Bütün bunlar Fm 2020 ile birlikte oyuna dahil edilmiş yenilikler. Ayrıca oyunda daha bir çok yeni özellik ve geliştirmelere denk geleceksiniz. Diğer yenilikler de siz Fm oyuncularına sürpriz olsun. Ayrıca yeni kariyerinize başlamadan önce Fm 2020 taktik rehberi sayfamıza da bir göz atabilirsiniz. Fm 2019 ve fm 2020 farkları için söyleyeceklerimizin sonuna geldik. Hala daha Fm 2020 edinmediyseniz hemen edinin. Fmrehber kariyerinizde başarılar diler.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir