Fm 2020 Korner Taktiği

fm 2020 korner taktiği

Bu gün sizlerle Fm 2020 korner taktiği paylaşımı yapacağım. Fm 2020 korner taktiği hayatınızı oldukça kolaylaştıran bir taktik çeşididir. Onlarca atağa kalkıyorsunuz rakibi şuta boğuyorsunuz ama bir türlü gol atamıyor musunuz? Bunun sebebi topu sürekli kornere çıkması ancak sizin korner şanslarını değerlendiremiyor oluşunuz olabilir mi? Bence durum tam olarak da bu. Aksi takdirde buraya gelip de Fm 2020 korner taktiği sayfasını okumaya gerek duymazdınız. Tamam merak etmeyin size bu konuda elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Fm 2020 köşe vuruşu taktiği dediğimiz şey taktik sayfasının duran toplar bölümünden erişilebilen köşe vuruşları sayfasından ayarlanabilen planlar bütünüdür. Planlarımız arasında bulunan her bir taktik için ayrı bir veya birden çok korner taktiği ayarlanabilir. Bu korner taktiği dediğimiz şey de savunma ve hücum senaryoları için ayrı bir şekilde ayarlanmaktadır. Yine sağ bölgeden ve sol bölgeden kullanılan kornerler için ayrı ayrı planlamalar yapabiliyoruz. Hatta planlamalara özel oyuncu pozisyonları ve talimatları ayarlanabiliyor.

Fm 2020 Korner Taktiği İndir

Duran toplardan en çok gol attıran duran top taktiği hakkında bir yazıyı geçen günlerde paylaşmıştık. Bu sayfada ise Fm 2020 korner taktik paylaşımı yapacağız. Şimdi size iki farklı şekilde yardımcı olabilirim. Bunlardan birincisi oyunda en çok duran top golü attıran cerber taktiğini paylaşmak. Bu tamamen başlı başına bir taktik planıdır ve içerisinde duran top organizasyonları mevcuttur. Ancak diyorsanız ki benim taktiğim hazır ben taktik seçimimden gayet memnunum, o durumda da sizlerle duran top organizasyonu paylaşacağım. Bu duran top organizasyonunu duran toplar bölümünden yüklemeniz yeterli. Oyuncularınız bu organizasyona uyarak duran toplarda başarıya ulaşacaklardır.

O halde Fm 2020 taktikleri arasında duran top organizasyonlarından en çok gole imza atmış cerber taktiği hakkında biraz konuşalım. Bir üst paragraftaki duran top taktiği linkine basarak oradan cerber taktiğine ulaşabilirsiniz. Bu taktik ile duran top gol sayınızda aşırı bir artış gözlemleyeceğinize emin olun. Oyunun en çok puan toplayan taktiği olan cerber bir nevi hileli taktik gibi bir şey. Deneyip denememek tamamen size kalmış. Ben denediğim için bu taktiğin her koşul altında başarı getireceğine inanıyorum.

Ben kendi taktik planımdan gayet memnunum diyorsanız o zaman sizlerle yalnızca duran top organizasyonlarını paylaşacağım. Bu duran top organizasyonlarını yüklediğiniz vakit takımınız duran toplardan maksimum faydayı yakalayacaktır. Lütfen bu arada köşe vuruşu kullanıcılarınızın en azından köşe vuruşu kullanmada asgari 14 puan limitini geçtiğinden emin olun. Çünkü yine hepinizin bildiği üzere köşe vuruşları oyuncunun kornerleri isabetli kullanabilme yeteneğini gösterir. Haydi o zaman buradan duran top organizasyonlarınızı indirin. İçerisinde yalnızca köşe vuruşları değil, serbest vuruş ve taç atışları için de ayrıca planlar mevcut.

Yükleme işlemleri için ise tek yapmanız gereken köşe vuruşları sekmesini açıp yan taraftaki organizasyon butonuna basmak. Orada organizasyon yükle ve bütün duran top organizasyonlarını yükle seçeneklerini göreceksiniz. Bütün hepsini yükle diyerek indirmiş olduğunuz dosyayı seçin ve yükle butonuna basın. İşte Fm 2020 korner taktiği yüklemek bu kadar basit bir olay. İyi oyunlar.

Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir