Fm 21 Discord Sunucusu

fm 21 discord

FM 21 discord sunucu FM rehber sizleri bekliyor. Football Manager 2021 ve 2020 üzerine her konuda sohbet edebileceğin, soru sorabileceğin ve paylaşım yapabileceğin discord sunucusu fmrehber’e davetlisin.

Fm 2021 discord sunucuları Football Manager seven oyuncuların buluştuğu topluluklardır. Senin gibi Football Manager hayranı diğer oyuncular ile aynı topluluğun bir parçası olmak ister misin? İnan bana FM discord sunucusunda yapabileceğin onlarca şey var.

Hemen şimdi discord sunucumuza katıl:

Fmrehber Discord Sunucusuna Katıl

FM 21 Discord Sunucumuzda Neler Yapabilirsin?

fm 21 discord türkiye

1. Football Manager Hakkında Genel Sohbet

Football Manager hakkında sohbet etmeye ne dersin? İster FM 2021, ister FM 2020. Canın isterse menajerlik oyunlarının atası CM 03 / 04 hakkında da sohbet edebileceğin genel sohbet odasına davetlisin. Zaten FM discord kanalı bunun için kuruldu.

2. FM 2021 Kariyer Hikaye Paylaşımı

FM 2021 kariyer hikayeleri okumak ve paylaşmak bu oyunun en eğlenceli yanlarından birisi. Yanılıyorsam söyleyin. Diğer oyuncuların yaşadığı tecrübeyi ve enteresan kariyerleri duymak çok büyük keyif alan birisiyim. Yalnız da değilim ha kariyer okumaktan zevk alan on binlerce FM tutkunu var. Özellikle FM 2021 oyununu daha almamış olan oyuncuların bilhassa kariyer hikayelerini okumaktan çok memnun olduklarını biliyorum.

Sadece kariyer hikayesi okumak ve dinlemek gibi iki seçeneğiniz de yok. Yaşamış olduğunuz harika kariyer ve tecrübeyi hikaye olarak diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz. Geçirmiş olduğunuz enteresan ve eğlenceli kariyeri bilmek isteyen bir sürü FM tutkunu var. Sizin hikayenizi fmrehber sitesinde de yayınlamaktan fazlasıyla memnun oluruz.

3. FM 21 Dosya Paylaşımı (Taktik, yama, transfer listesi v.s.)

Büyük merak ve heyecanla beklenen serinin son oyunu FM 21 kısa bir süre evvel çıktı. FM 21 eski serilere nazaran her anlamda gelişmiş ve harika bir oyun deneyimi yaşatıyor. Ancak bunu bir kaç tık daha yukarıya çıkartmanın yolları var.

Yüz paketi, forma paketi, logo paketi ve lisans yaması gibi dosyaları paylaştığımız bölümleri discord kanalında görüntüleyebilirsin. Hem de en güncel şekilde. Ayrıca bu tarz yamaların dışında kendi taktik ve transfer listelerini paylaşan kullanıcılarımız var. Hem onları alıp kullanabilirsin. Hem de kendi taktik ve transfer listelerini diğer oyuncularla paylaşabilirsin.

4. Diğer FM Severlerle Online Multiplayer Kariyer

FM 2021 online multiplayer oynamak istiyorsan sağlam bir ekibe ihtiyacın var. Öyle ha dedin mi oynanabilen bir oyun değil bu. Belirli bir ekip kurulmalı, ardından belirli günler ve saatler belirlenmeli. Tabii ki de bu online oyunların kuralları olmalı. Sena en uygun kriterlere sahip olan oyuncuları ve multiplayer serileri discord kanalında bulabilirsin.

Discord sunucusunda FM 2021 multiplayer oynamak isteyenlerin buluşabileceği odalarımız var. Arzu eden olursa FM 2020 için de bu tarz bir oda oluşturulabilir. En keyifli online kariyerlere yelken açmak istiyorsan FM discord sunucusuna katıl.

5. FM21 Soru Cevap

Oyun hakkında merak ettiğin soruları Discord sunucumuzda sorabilirsin. Aradığın sorunun cevabını bilen birisi mutlaka çıkacaktır. Soru sorarken hiç çekinme çünkü FM rehber discord kanalında sana yardımcı olmak isteyen bir sürü menajer var. Böyle bir topluluğun kurulmasının en büyük sebeplerinden birisi de sohbet vesairenin yanında bilgi alış verişidir.

Belki de soracak hiç bir şeyiniz yok. Bilmeniz gereken her şeyi biliyorsunuz. O halde oyun hakkında aklına sorular takılan diğer oyunculara yardım edebilirsiniz. Bilgi paylaştıkça çoğalır gibi klişe bir söz ile bu konuyu burada kapatmak istemiyorum ama olan oldu yapacak bir şey yok. Artık bu kadar nedenden sonra hala daha discord sunucumuza katılmıyorsanız ne bileyim yani. Şaka bir yana gerçekten yapacağınız katılım bizim için çok değerli. Eğer discord kullanıyorsanız kanalın büyümesine destek olmak için konuşmayacaksanız bile katılıp kanalı susturabilirsiniz. Bu kadarı bile bizim için yeterli. Gene değerli vaktinizi aldım. FM 21 discord sunucusu ile ilgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum, kendinize iyi bakın ve sağlıklı kalın.


Fmrehber Discord Sunucusuna Katıl

 

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir