FM 2021 Demo Ne Zaman Çıkacak?

fm 21 demo

Fm 2021 Demo sürümü bu sene erkenden piyasaya sürüldü. Oyunu hala daha satın almamış olan kullanıcıların merakla beklediği demo sürümüne an itibariyle erişebilirsiniz. Eğer oyunu alıp almama konusunda halen daha kararsızsanız ücretsiz bir şekilde demo sürümünü deneyerek son kararınızı verebilirsiniz. Elbette bu sayede hiç bir ücret ödemeden FM 2021 nasıl bir oyun olmuş onu göreceksiniz. Eğer oyunun hızı, ara yüzü ve oynanışı sizi tatmin ederse herhangi bir kaynaktan oyunu satın alırsınız. Demo sürümünü deneyip oyunu hiç beğenmez iseniz de bu sene oyunu almayı es geçebilir ve transfer yamaları ile FM 2020 oyununa devam edebilirsiniz.

FM 2021 Demo Ne Zaman Çıkacak Sorusunun Cevabı

FM 2021 Demo 24.11.2020 tarihinde çıktı. FM 2021 çıkış tarihi ile aynı güne denk gelen oyunun demo sürümünü ücretsiz bir şekilde steam üzerinden indirebilirsiniz. Demo halindeki oyun 3.7GB gibi bir boyuta sahip. Herkesin ücretsiz bir şekilde erişebildiği bu sürüme bir şans verin.

Oyunu halen daha almadıysanız önce Demo versiyonunu indirip oyunu denemekten hiç bir zarar gelmez. Kararsızlar için de bu olay çok faydalı olacaktır. Demo versiyonu steam üzerinden indirdiniz diye oyunu steam üzerinden almak zorunda da değilsiniz. Demo sürümü denedikten sonra durmaplay gibi oyunun daha ucuz olduğu key satış sitelerini ziyaret ederek 30-40 lira gibi bir kar etme şansınız var. Ancak tabii ki de sizi yönlendirmiş olmayayım. Son seçim sizin.

FM 2021 Demo Ne Kadar Sürüyor?

fm 21 demo süresi

FM 2021 demo süresi 6 ay gibi bir süreyi kapsıyor. Yani sezonun başından devre arasına kadar kesintisiz oynayabilirsiniz. Devre arasından sonra kariyeriniz devam edemiyor. Ancak başka bir takım seçerek istediğiniz kadar sıfırdan başlayabiliyorsunuz. Ta ki devre arasına kadar. Bu 6 aylık oyun içi süre de oyunu tanıyıp öğrenmek açısından oldukça yeterli. Satın alıp almama kararını bu 6 aylık sürede netleştirebiliyorsunuz. İsteyen alır istemeyen de FM 2020 oynamaya devam eder.

FM 21 Demo

FM 2021 demo çıktımı sorusunu cevapladık. FM 21 demo oynama süresini de öğrendiniz. Ancak yazımız daha bitmedi. Oyunun demo sürümü hakkında vereceğimiz son bir kaç ufak bilgi daha var. Şimdi FM 21 demo sürümünde istediğimiz ligleri ve ülkeleri açarak kariye başlatamıyoruz. Ancak üzülmeyin pek çok takımı seçip deneyebilirsiniz. Oyuna girdikten sonra önümüze bir tek hızlı başlat butonu geliyor. Hızlı başlat ile FM 21 demo ülkeleri:

  • Türkiye
  • İngiltere
  • İspanya
  • Almanya
  • İtalya
  • Fransa
  • Hollanda
  • Portekiz
  • Rusya
  • İskoçya

Yani oyunun demo sürümünde tam olarak 10 adet ülke var. Bu ülkelerden birini seçerek hızlı başlat butonuna basabiliyoruz. Ardından hızlı bir şekilde veritabanı oluşturulup oyuna başlanıyor. Karşınıza çıkan ekranda seçmiş olduğunuz ülkenin bütün kulüplerini seçebilirsiniz. Hem de en alt liglere kadar. Üstelik milli takımı seçme şansınız bile var.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir