Fm 2020 Jürgen Klopp

fm 2020 jurgen klopp

Fm 2020 Jurgen Klopp profilini ve taktiğini incelediğimiz sayfaya hoş geldiniz. Teknik direktörlük kariyerine Mainz kulübünde başlayarak başarılı bir çizgide ilerleyen Klopp, 2008 ligi 13. sırada bitirmiş olan Dortmund kulübüne transfer oldu. İki yılın ardından bitik dediğimiz Dortmund kulübünü iki yıl üst üste lig şampiyonu yaptı. Yetmezmiş gibi bir de şampiyonlar ligi finali oynattı. Arından da 2015 yılında efsaneleri yazdığı Liverpool kulübüne transfer oldu. Liverpool kulübüne önce şampiyonlar ligi şampiyonluğu ardından da premier lig şampiyonluğu yaşatan Jurgen Klopp için özel bir inceleme yapmazsak olmazdı zaten.

Bana ve benim gibi pek çok futbol taraftarına göre dünyanın en iyi teknik direktörü olan Jürgen Klopp Fm 2020 oyununda oldukça güçlü bir profile sahip. Gerçekten hakkını vermişler. En düşük teknik direktör özelliği 14. Pek çok da yeşil özelliği var. 16 ve üzeri olan özellikleri ise gençlerle çalışma, hücum, teknik, zihinsel, adam yönetimi, disiplin seviyesi, kararlılık, motivasyon, oyuncu potansiyeli değerlendirme ve oyuncu yeteneği değerlendirme. Oyunda Jürgen Klopp antrenörlük ve bilgi seviyesi düzeyinde oldukça gelişmiş olsa da asıl yoğunluğu zihinsel özelliklerinde.

Bütün bu pozitif özellikleri yetmiyormuş gibi Jurgen Klopp oyunda örnek teşkil eden kişilik yapısına sahip. Tam adı Jürgen Norbert Klopp olan efsanevi teknik direktör uluslararası pro lisansa sahip. Ayrıca Almanca ve İngilizce dillerini konuşabiliyor. Tercih ettiği oyun sistemi gegenpress ve diziliş tercihi 4-1-4-1 dos geniş.

Fm 2020 Jurgen Klopp Taktiği

fm 2020 jurgen klopp taktik

İşte karşınızda gerçek hayatta Jürgen Klopp tarafından kullanılan Liverpool taktiği. Bu taktik oldukça güçlü bir fizik ve bu fiziği destekleyecek mental yapıya ihtiyaç duyuyor. Eğer Liverpool dışında bir kulüpte bu taktiği kullanacaksanız bu saydığım kriterleri karşılayacak bir kadroya sahip olduğunuzdan emin olun.

Fm 2020 4-3-3 dizilişine sahip bir kurgudan oluşuyor. Gegenpress prensipleri gözetilerek yapılan bu taktikte oyun anlayışı hücum ağırlıklı olarak belirlenmiş. Bu taktikte takım topa sahipken kısa paslaşmalar ve yüksek tempo ile rakibi ataklara boğuyor. Geçiş oyununda ise sürekli bir pres ve kontratak düşüncesi hakim. Top rakipteyken yüksek şiddetli bir pres uygulanıyor. Savunma hattı ise oldukça ileride. Ayrıca rakip oyuncuları yanıltmak için ofsayt taktiği de uygulanıyor.

Jurgen Klopp taktiği içerisinde önceden hazırlanmış duran top organizasyonları da mevcut. Böylece ek bir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken taktiği indirip yüklemek. O zaman lafı fazla uzatmayayım ve sizlerle taktiğin linkini paylaşayım. Fm 2020 Jürgen Klopp taktiği indir. Taktiği yüklemek ise oldukça basit. Oyundan taktik sayfasına gelip taktik yükle demelisiniz. Ardından vermiş olduğum linkten indirdiğiniz taktiği açılan pencereden seçin. Taktiğiniz oynamaya hazır bir şekilde oyununuza entegre olacaktır. İlgilendiğiniz için teşekkürler. Bir başka rehberde görüşmek dileğiyle hoşça kalın.

Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir