Fm 2020 Iskarta Listesi Nedir?

fm 2020 ıskarta listesi

Fm 2020 ıskarta listesi nedir? Fm20 Iskarta listesi ne işe yarar? Fm 20 ıskarta listesine nasıl oyuncu eklerim? Bu ve benzeri bütün soruların cevaplarını Fm 2020 ıskarta listesi sayfamızda bulabilirsiniz. Şimdi ilk olarak ıskarta kelimesinin anlamına bakalım. Bilardoda kullandığımız çubuklarla yani ıstaka ile karıştırmayın. Iskarta kelime anlamı olarak Türk dil kurumuna göre iskambil kağıtlarında artık kullanılmasına gerek kalmadığı için kenara koyulan kartlara denir. Bir diğer anlamı ise herhangi bir sebepte ötürü değerini yitirmiş gereksiz mal. Fm 2020 Iskarta listesi nedir sorusunun cevabı da burada ortaya çıkıyor. Yani hal böyle olunca Fm 20 ıskarta listesi istenmeyen oyuncuların içine girdiği bir liste anlamını taşıyor.

Fm 2020 Iskarta Listesi

Şimdi bazı gözlemciler vardır. Sürekli gelir der ki hocam bu oyuncuyu takıma katalım. Bakın bu oyuncuyu gözlemledim bu oyuncuyu alalım. Bakın şu oyuncu çok iyi diye sürekli bizi rahatsız ederler. Gözlemciyi kovmak bir seçenek değil gözlemcinin görevi bu. Ancak sürekli o işe yaramaz oyuncuyu önermesi hepimizin için can sıkıcı olan bir durum. Kardeşim kararlılığı düşük oyuncu istemiyorum aynı oyuncuyu önerip durma değil mi? İşte böyle durumlarda size önerilmesini istemediğiniz oyuncuları ıskarta listesine ekleyerek bu durumdan kurtulabilirsiniz.

İkinci bir husus ise menajer tacizi. Şimdi bazı menajerler var sürekli temsilcisi oldukları oyuncuyu gelip gidip bize öneriyorlar. Hem de her sezon inanabiliyor musunuz? İstemiyorum kardeşim senin boklu oyuncunu git başkasına öner yeter artık. Ama yok. Her sene hatta her transfer sezonunda gelip o oyuncuyu bize önerecek. Siz de artık bu duruma yeter diyorsanız o oyuncuyu gidin ıskarta listesine ekleyin. Ve bir daha ne bir öneri ne de bir filtreleme sonucunda bu oyuncu karşınıza çıkmasın. Oh be dünya varmış bu ıskarta listesi gerçekten de faydalı bir şey.

Fm Iskarta Listesine Oyuncu Ekleme

Fm oyunlardan ıskarta listesine oyuncu ekleme oldukça kolay bir işleme tabi. Tek yapmanız gereken o ilgilenmediğiniz oyuncunun adına sağ tıklamak. Hemen açılan sekmeler içinden gözlemleme sütununu seçin. En aşağıda ıskarta listesine ekle isimli bir alt sütun belirecek. Onun üzerine geldiğiniz vakit oradan ilgilenmediğiniz oyuncuyu ister 1 ay, ister 3 ay, ister 6, ister 1 yıl ve isterseniz de süresiz bir şekilde ıskarta listesine ekleyebilirsiniz.

Iskarta listenizi ise gözlemcilik sayfasından görebilirsiniz. Gözlemcilik sayfasında oyuncular sütununa gelin. Orada ıskarta listesi butonu var. Tıkladığınız vakit ıskarta listesine eklediğiniz bütün oyuncular sıralanıyor. Oradan arzu ettiğinizi sağ tıklayarak ıskarta listesinden çıkartabiliyorsunuz. Yani bu ıskarta durumu kalıcı değil. İstediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Böyle olması da ıskarta listesini çok daha kullanışlı bir hale getiriyor.

Artık ilgilenmediğiniz, transfer etmeyeceğiniz ve görmek istemediğiniz oyuncular hiç düşünmeden ıskarta listesine ekleyin derim. Böylelikle çok daha huzurlu bir oyun deneyimi yaşayacaksınız söz veriyorum. Onun dışında Fm 2020 ıskarta listesi hakkında söylememiz gereken başka bir şey kalmadığı kanaatindeyim. Son olarak ilgileneceğinizi düşündüğüm Fm 2020 antrenman rehberi sayfasını buraya bırakarak kapanışı yapıyorum. Fm hakkında bilmek istediğiniz başka şeyler olursa tekrar Fm rehber adresini ziyaret etmekten çekinmeyin. Hepinize iyi oyunlar dilerim.

Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir