Fm 2020 Antrenman Programı İndir

fm 2020 antrenman programı

Fm 2020 antrenman programı oyuncuların gelişimi ve maça hazırlanmaları açısından hayati önem taşıyan bir olgu. Ancak antrenman programı oluşturmak oldukça araştırma, inceleme, deneme yanılma ve emek gerektiriyor. Ufak bir yanlışta takımın performansı düşebilir, oyuncular sakatlanabilir ve her şey tepe taklak olabilir. İşte Fm 2020 antrenman programı sayfamızı bu işi kolaylaştırmak için oluşturduk. Zaten kısa bir süre önce Fm 2020 antrenman rehberi oluşturmuştuk. Orada antrenman programı mevzusundan detaylıca bahsettik ama hiç bir hazır antrenman programı paylaşmamıştık. Bu sayfadan denenmiş ve başarısı kanıtlanmış antrenman programı dosyalarını indirebilirsiniz. O zaman hiç vakit kaybetmeden Fm 2020 antrenman programı indir.

Antrenman rehberi yazısında da belirtiğimiz gibi oyunun içerisinde mevcut olan 36 adet antrenman programı var. Ayrıca oyun bize kendi özel antrenman programımızı oluşturabilme seçeneği sunmuş. Ancak hazır programlardan daha güçlü bir program arıyorsanız doğru adrestesiniz. Uzun süre deneme, yanılma ve analiz yaparak doğruya ulaşmaktansa bu denenmiş antrenman programını indirebilirsiniz. Sizler için bulup buluşturduğumuz Fm 2020 en iyi antrenman programı dosyalarını indirmek için bir üst paragraftaki indir butonuna basmanız yeterli.

Fm 2020 Antrenman Programı

Peki iyi bir antrenman programı niçin önemli? Doğru bir antrenman programı takımınızı kesinlikle bir üst noktaya taşıyacaktır. Antrenman programına göre değişmekle beraber oyuncu gelişimi, takım oyunu gelişimi, moral artışı, kondisyon artışı ve taktiğe alışma gibi pek çok husus antrenman programından geçer. Antrenman programı oyuncu gelişimini doğrudan etkilediği gibi oyun karakteristiği gelişimine de etki edebilir. Antrenman yolu ile öğrenilebilen oyun karakteristiği için de hazırladığımız detaylı rehbere göz atabilirsiniz. Antrenmanları asistanına bırakmaktansa kendisi yönetmeyi tercih eden menajerlerden biriyseniz program yönetimine az çok aşinasınızdır. O neden bu hazır antrenman paketleri sizin işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Peki bu antrenman programının içinde tamı tamına 45 adet yeni antrenman var. Her biri farklı bir görevi yerine getiriyor. Ve yine her biri tek tek denenerek başarıları tasdik edilmiş. Bu antrenmanlardan bazıları sezon öncesi antrenmanlar. Yani sezon başlamadan önce takımınıza kondisyon yükleyecek en önemli antrenmanlar dahil edilmiş. Bunların yanında tiki-taka, gegenpress, kontra atak ve benzeri pek çok oyun stilinin antrenman şekli pakete dahil edilmiş. Bütün bunlar yetmezmiş gibi takım oyununu arttıran, moralleri arttıran ve gol sayısını arttıran antrenman programları da paketin içinde mevcut. Üstüne üstlük bu paketin içerisinde 19 yaş altı takımları için de özel olarak hazırlanmış programlar mevcut.

Antrenman Programı Yükleme

Fm 2020 antrenman programı kurulumu ise oldukça basit. Dosyayı ilk paragrafta vermiş olduğum link aracılığıyla indirin. Daha sonra indirdiğiniz .zip dosyasını arşivden çıkartın ki hemencecik yükleme işlemlerine geçelim. Training schedules isimli bir klasör arşivden çıkmış olmalı. O klasörü kesin veya kopyalayın. İyi de antrenman programı dosyaları nereye atılır? Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2020 \ Schedules. Eğer schedules klasörü yoksa kendiniz oluşturup antrenman dosyalarını içine atabilirsiniz. Ardından oyuna girin ve antrenman sayfasını açın. Oradan programlar sekmesine gelip yeni program butonuna basın. Özel programlar yazısını göreceksiniz. Onun yanında daha fazla bul diye bir buton var. İşte ona bastıktan sonra yüklediğiniz antrenman programlarını seçebilirsiniz. İşte Fm 2020 antrenman programı mevzusu burada sonlanıyor. Vakit ayırdığınız için çok teşekkürler. Fm 2020 taktik rehberi gibi hazırlamış olduğumuz diğer rehberlere de göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim. O halde tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir