Miha Zajc FM 21 Profili

Miha Zajc FM 21 profili ve incelemesi. Slovenyalı oyuncu Miha Zajc, 2019 yılında Empoli takımından Fenerbahçe’ye 3.5 milyon Euro karşılığında transfer olmuştu. Ancak büyük umutlarla gelip de başarısız olan futbolcular arasına adını altın harflerle yazdırdı. Geldiği sezon yalnıza 10 süperlig ve 7 kupa maçında oynayan Miha Zajc oldukça formsuzdu. 17 maçta sadece 2 gol atıp 1 asist yapmış olması da bunun göstergesi.

2020 / 2021 sezonu için İtalyan ekip Genoa tarafından kiralanan Zajc, 90 dakika olmasa da neredeyse her maç forma şansı buluyor. 26 yaşındaki oyuncunun satın alma opsiyonu Fenerbahçe transferini gerçekleştirdiği fiyatla aynı yani 3.5 milyon Euro. Genoa kulübü onu alır mı almaz mı bilinmez. Ancak her halükarda çok da mühim bir mesele değil. 3.5 milyon Euro gelse ne olur gelmese ne olur. Aynısı Zajc için de geçerli.

Fenerbahçe takımının diğer orta saha oyuncuları:

Öbür FM 21 Fenerbahçe ofansif orta sahalar:

Miha Zajc FM 21

fm 21 zajc

Miha Zacj FM 21 profili aslında şaşırtıcı bir şekilde iyi gözüküyor. Ofansif orta saha ve orta saha pozisyonlarında 3 yıldızlık bir performans sergileyen 26 yaşındaki Sloven oyuncu maçlara ciddi anlamda etki edebilir. Pek çok yüksek özelliği ver. 14 puan ve üzeri olan özelliklerine bir bakalım. İlk kontrol, pas, serbest vuruş kullanma, teknik, uzaktan şut, çalışkanlık, kararlılık, özel yetenek, vizyon ve çeviklik özellikleri oldukça iyi durumda.

Bahsedebileceğimiz diğer özellikleri ise sağ ayaklı olması, 1,80 boyu, azimli sayılır kişiliği ve oyun karakteristikleri. Miha Zajc oyunun bu serisinde iki adet oyun karakteristiğine sahip. Onlar da şu şekilde:

  • Kaleyi uzaktan yoklar. (Uzak şut özelliği 14 olan Miha Zajc, bu oyun karakteristiği sayesinde sık sık uzaktan şut çekerek bu özelliğini değerlendiriyor.)
  • Sert şutlar çeker. (Zajc sert şutlar çekerek kaleciyi zor durumda bırakmayı seviyor. Bu sert şutları tutmak zordur. Kaleci topu çeldiğinde de top tehlikeli yere düşer ya da kornere çıkar.)

Zajc FM 2021 profili hakkında söyleyeceklerim bu kadar. Sezon sonunda kirası bitiyor. Eğer Genoa opsiyon kullanıp oyuncuyu satın almazsa geri döndüğünde bir değerlendirme yaparsınız. Oyuncunun yeteneği kadroya girmeye yeterli gibi duruyor. Maaşı da çok fazla değil.

Sizin de Miha Zajc hakkında eklemek istediğiniz şeyler varsa yorum olarak bize ulaştırabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için değerlidir. O halde kendinize iyi bakın, sağlıklı kalın ve hoşça kalın efenim.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir