Fm 2020 Para Birimi Değiştirme

fm 2020 para birimi değiştirme

Fm oyunlarında finansal yapı çok büyük önem taşıyor. Oyunun her alanında karşımıza çıkan para mevzusunu daha gerçekçi kılabilmek için Fm 2020 para birimi değiştirme rehberinden yararlanabilirsiniz.

Fm 2020 oyununu genç oyuncu geliştirip büyük paralara satarak oynayan pek çok oyuncu var. Kulübünüzü şirket yönetir gibi yönetmeyi seviyorsanız para birimini arzunuza göre değiştirmenizi öneririm. Unutmadan ilgilenenler için Fm 2020 para hilesi. Fm 2020 oyununda karşımıza çıkan finansal durumlar ise böyle geniş bir listeye sahip:

 • Transfer bütçesi.
 • Maaş bütçesi.
 • Oyuncu bonservis bedeli.
 • Oyuncu maaşı.
 • Transfer teklifi.
 • Antrenör maaşı.
 • Fizyoterapist maaşı.
 • Gözlemci maaşı.
 • Gözlemcilik bütçesi.
 • Sponsorluk gelirleri.
 • Turnuva gelirleri.
 • Gişe hasılat gelirleri.
 • Altyapı bütçeleri, tesis ve stadyum geliştirme giderleri gibi daha pek çok finansal mevzular.

Hal böyle olunca oyunu yarı teknik direktör yarı muhasebeci gibi oynuyor pek çoğumuz. Oyuna ilk girdiğimizde para birimi ise İngiltere’nin pound parası olarak karşımıza çıkıyor. Fm 2020 düşünceli davranmış ve bizler için Türk lirasını da oyuna dahil etmiş. Ancak şöyle bir durum var ki kap bildirimleri olsun spor programları olsun her zaman transfer ve maaşları euro üzerinden öğreniyoruz. Bütün tartışmalar, bilgilendirmeler ve kamuoyu açıklamaları hep euro kuru üzerinden yapılıyor. Hal böyle olunca da oyunu daha gerçekçi yapmak için ben her zaman Türk lirası yerine Euro para birimini seçiyorum.

Merak ettiğiniz çözüme geliyorum. Fm 2020 için para birimi değiştirme olayı ise aslında çok basit. Oyunu açıp ayarlar yani tercihler bölümüne gelmeniz yeterli. Hemen karşınıza çıkıyor zaten. Sarı renk ve büyük puntolarla yazılmış olan para birimi başlığının altındaki açılır pencereyi açın. Bu listede İsrail şekelinden tut Kolombiya pezosuna kadar onlarca para birimi mevcut. Türk lirası da dahil. Ancak bizim kap bildirimlerimiz ve spor medyamız her zaman euro kuru üzerinden bilgilendirme yaptığı için euro kurunu seçmenizi öneririm. İşte Fm 2020 para birimi değiştirme mevzusu bu kadardı. Vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Fm 2020 Para Mevzusu

Fm 2020 para işleri takımına göre değişmekle beraber çok da zorlu değil. Bir iki sezon başarı kazandıktan sonra hem ödüllerden hem de oyuncu satışından Fm 2020 oyununda yeterli para kazanılabiliyor.

Çok uyduruk bir takımla oynuyorsanız parasal sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Oyunun başında oyuncu satmak da çok zor olduğu için ilk sezon çok para elde edemeyeceksiniz. Öyle bir durum varsa hemen kulüp takviminizi açın. Altı yedi günlük boş fikstürlerin ortasına kendi evinizde hazırlık maçı hazırlayın. Hazırlık maçı için takım davet ederken orada davet ettiğiniz takıma ödeyeceğiniz miktar ve elde edeceğiniz gişe hasılatı yazıyor. Buradan size en çok gelir getirecek takımları evinizde ağırlayarak gişe hasılatından para kazanabilirsiniz.

Onun dışında oyuncu satışı ve ödüller için lig atlayarak başarı elde etmeniz gerekiyor. Bu sezon transfer yapamayacağım diye üzülmeyin. Oyunda bir sürü boşta oyuncu var. Ayrıca Fm 2020 para sıkıntısı çeken bir takımsanız genç oyuncuları kiralık olarak kadronuza katabilirsiniz. Kiralık listesinde olan pek çok oyuncuyu kulübü çok cüzi miktarlara veya bedavaya kiralayabiliyor.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir