Murat Sağlam FM 21 İnceleme

murat sağlam fm 21

Murat Sağlam FM 21 inceleme sayfasına hoş geldiniz. Murat Sağlam geçtiğimiz sezonun başında Wolfsburg II yani Wolfsburg paf takımından bedelsiz bir şekilde transfer edildi. 18 dakika süper lig ve 292 dakika Türkiye kupası performansı gösteren 22 yaşındaki oyuncu forma rekabetini pek fazla zorlayamadı.

Bu sezonun başında da Rize spora kiralanan oyuncu umuyoruz burada form tutar. Yaşı hala daha genç olan sağ bek oyuncusu Murat, kariyerinin patlamasını bu sene yaparsa döndüğünde A takımda şans bulabilir.

Fenerbahçe diğer sağ bek oyuncuları:

Murat Sağlam FM 21

fm 21 murat sağlam

Murat Sağlam FM 21 profiline bakalım öyleyse. Murat sağ kanatta da oynayabilen bir sağ bek oyuncusu. Ana pozisyonu olan sağ bek mevkiinde oynayabildiği roller ise kanat bek, iki yönlü bek ve modern bek. Yetenek puanı şu an için 2 yıldız. Bu da yerli statüsünde rotasyon görevi alacak bir sağ bek oyuncusu için yeterli seviyede. Ki hala daha oyuncu gelişebilir çünkü daha 22 yaşında.

Şu an için en dikkat çeken özelliklerinin başında orta yapma, pas, teknik, cesaret, çalışkanlık, özel yetenek, takım oyunu, topsuz alan, çeviklik, hız ve hızlanma. Kanat bek rolünde oynatılmasını önerdiğim oyuncuya ekstra antrenmanlardan dayanıklılık yüklemesi yaparsanız faydasını görürsünüz.

Başka ne var diye bakıyorum. Murat sağlam sağ ayaklı ve dengeli bir kişiliğe sahip. Oyun karakteristiği ise hiç yok. Kiradan döndükten sonra onu tekrar kiralamayacaksanız öğretmenizi önereceğim bazı oyun tercihleri:

  • Sık sık sağ kanattan bindirmeler yapar. (Sağ bek oyuncusunun sağ taraftar bindirme yapması etkili olacaktır. Murat Sağlam bunu yapabilecek özelliklere sahip.)
  • Rakibini hızıyla ekarte etmeyi sever. (Rakibinin yanından basıp gidecek dripling, hız ve hızlanma özelliklerine sahip bir oyuncu.)
  • Verkaçlar yapar. (Murat Sağlam hızlı bir oyuncu. Yaptığı verkaçlarla adam eksiltebilir.)
  • Mümkün oldukça hücuma çıkar. (Kanat oyuncularına destek vererek hücuma katkıda bulunan kanat oyuncuları istiyorsanız.)

Genç ve yerli statüsünde bir sağ bek oyuncusu olan Murat Sağlam kiradan döndüğü zaman yeni bir değerlendirme yaparsınız. Ben kadroda tutmanızı tavsiye ederek bu konuyu burada kapatıyorum. Murat sağlam ve FM profili hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. İyi oyunlar ve kariyerinizde başarılar dilerim.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir