Michael Frey FM 21 İncelemesi

michael frey fm 21

Michael Frey FM 21 incelemesi yaptığımız bu sayfada oyuncu ve profili hakkında genel bilgilere erişeceksiniz. Şimdi bu Frey dediğimiz arkadaş yetenekleri oldukça kısıtlı bir santrafor. Hep topa hem de gole fazlasıyla uzak. Ancak iki adet pozitif yönü var. Birincisi oyun karakteri. Michael Frey sahaya ruhunu koymayı seven ve fazlasıyla çalışkan bir futbolcu. İkinci özelliği ise fiziği. Oldukça güçlü bir fiziğe sahip olan Frey, fizik gücünü kullanarak rakip savunmacılar ile boğuşmayı seviyor.

Fenerbahçe kulübünün diğer santraforları:

Michael Frey FM 21

fm 21 frey

Michael FM 21 profilini değerlendirmeye başlayabiliriz. Michael Frey çok yönlü olmayan düz bir oyuncu. Oynayabildiği tek pozisyon santrafor. O bölgede üstlenebildiği roller ise yalnızca pivot santrafor ve çalışkan forvet. Bu rollerde 2.5 yıldız ile oynayan oyuncu 26 yaşında olduğu için bunun üzerine çıkamayacak.

Oyuncun özellikleri ise kafa karıştırıcı. Fiziksel ve zihinsel anlamda pek çok yeşil özelliği var. Hepsi de oldukça etkili. Ancak bir santrafor oyuncusunda baktığımız ilk özellik olan bitiricilik, Michael Frey profilinde tabiri caizse berbat durumda. Bitiricilik puanı 10 olan bir forveti kim ne yapsın efendim? Neyse merak etmeyin bu oyuncudan da yararlanmanın yolları var. Fiziksel ve zihinsel özellikleri rakip savunmayı yormaya yetecek düzeyde. Frey rakip stoperler ile boğuşurken diğer oyuncular bu esnada gol bulabilirler. Frey ile birlikte oynayacak bir adet golcü santrafor oyuncunuz olursa iyi olur. Ya da bitiriciliği yüksek kanat forvetler.

Ancak Michael Frey şu anki haliyle bu görevi üstlenmeye tam olarak hazır değil. Ona mümkün olan en kısa sürede şut çekmek yerine pas vermeyi dener oyun tercihini yüklemek zorundasınız. Böylece 10 puanlık bitiricilik özelliği ile şut çekerek pozisyonları piç etmeyecektir. Onun bu destek yoğunluklu oyun stilini destekleyecek diğer oyun karakteristikleri ise şunlar:

  • Kaleye arkası dönük oynar.
  • Topu almak için gerilere kadar gelir.
  • Sık sık bitirici ara paslar dener.
  • Topa kayarak hamle yapar.
  • Ofsayt taktiğine yakalanmamaya çalışır.

En güçlü yanları kafa vuruşu, agresiflik, cesaret, çalışkanlık, kararlılık, konsantrasyon, takım oyunu, dayanıklılık, denge, güç, vücut zindeliği ve zıplama olan oyuncu çalışkan bir kişiliğe sahip. Zayıf yanları ise belirttiğimiz gibi bitiricilik, soğukkanlılık ve ilk kontrol. Ancak yukarıda bahsettiğim yöntemlerle yine de bu oyuncudan verim alabilirsiniz. Michael Frey hakkında duygu ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşın. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir