FM 2021 Beta Lisans Yaması (Beta Sürüm İçin)

fm 21 beta lisans yaması zebre

Güncellememiz var. Tam sürüm FM 2021 lisans yaması burada. Direkt o güncel sayfaya geçin. Kısa bir süre önce FM 2021 beta sürümü çıktı. Oyunu yalnızca steam ve epicgames üzerinden satın alan kullanıcıların oynayabildiği beta sürümü FM severler arasında büyük bir ilgi topladı. Ancak her sene olduğu gibi bu sene de oyunda ufak bir pürüz var. O da lisans sorunu. FM 2021 beta sürümü lisans anlamında sorunlar yaşıyor. Brezilya kulüpleri, Juventus ve bazı milli takımlar lisans haklarını paylaşmamışlar. Çoğunu farklı isimlerle görüntülüyoruz. Ama hiç üzülmeyin. Burada FM 2021 beta lisans yaması devreye giriyor. Gece gündüz demeden çalışan FM sever ekipler yine bir başyapıta imza attılar. Biz de bu FM 21 lisans yamasının resmi sayfasını, kurulumunu ve özelliklerini hiç vakit kaybetmeden sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Bu yama elbette şimdilik idare etmeniz için var. FM 21 tam sürüm çıkış tarihi geldiği zaman bu yama çalışmayabilir. Güncellenmesi gerekebilir. Ama merak etmeyin biz hiç vakit kaybetmeden çıktığı gibi tam sürümün lisans yamasını da sizlerle paylaşacağız.

FM 21 Beta Lisans Yamasında Neler Var?

Brezilya liginin gerçek adı. Ve yine bütün Brezilya takımlarının gerçek isimleri. Hem de ikinci lige kadar. Çok titiz bir çalışma yapılmış gerçekten taktir edilesi.

FM 21 Zebre sorunu da lisans yaması ile birlikte ortadan kalkarak olması gerektiği gibi Juventus adına dönüyor. Juventus kulübünün başkanları ve teknik ekibi de bu yama ile tekrardan normal isimlerine kavuşuyorlar.

Bütün uluslararası Avrupa turnuvalarının isimleri düzeliyor. Düzelen ve gerçeğe dönen turnuva isimleri:

  • UEFA Şampiyonlar Ligi
  • UEFA Avrupa Ligi
  • UEFA Avrupa Konferans Ligi

Lisans hakları alınamayan Japonya ve Almanya milli takımlarının oyuncuları gerçekte olduğu gibi oyuna tekrar dönüyorlar. Milli takımda saçma sapan oyuncular ve isimler görmemek gerçekten mutlu edici.

Bayern Munich ve Mönchengladbach menajerleri oyunda farkı isimlere sahipler. Bu sahte isimler de ortadan kaldırılarak yerlerine gerçek isimler ekleniyor.

Ve daha pek çok gerçek isim, gerçek ödül, gerçek şehir, gerçek stadyum ve gerçek turnuva FM 21 beta lisans yaması ile oyuna dahil ediliyor. Mutlaka ama mutlaka es geçmeyin ve bu yamayı kurun sevgili dostlar. Nasıl kuracağım artık açıkla dediyseniz sizi bir alt başlığa alalım.

FM 2021 Beta Lisans Yama Kurulumu

Kurulum talimatlarına geçmeden yamanın adresini veriyorum. Öncelikle bahsedelim mons isimli arkadaş sortioutsi adresinde gerekli dosyaları paylaştı, buradan FM 2021 beta lisans yaması indir. Yalnızca 250 kilobayt olan bu minicik paket şimdiye kadar 5000 defa indirilmiş. Ve daha da indirilmeye devam ediyor. Daha asıl patlamasını da yapmadı. O da oyunun tam sürümü çıktığında olacak. Hazır mısınız? Gerekli dosyaları indirdiniz mi? O halde kuruluma geçebiliriz.

1. İlk olarak dbc, edt ve Inc klasörlerini silin. (Sıkıntı olmaması için yedekleyin.) Peki bu klasörler nerede mi? İşte burada:

Steam – Program files (x86) \ Steam \ SteamApps \ Common \ FM21 \ data \ database \ db \ 2100

Epic Games – Program Files (x86) \ Epic Games \ FM 2021 \ data \ database \ db \ 2100

2. Gene db, edt ve Inc klasörlerinizi silmenizi istiyorum. (Sıkıntı olmaması için yedekleyin.) Ama bu sefer bu klasörden:

Steam – Programfiles (x86) \ Steam \ SteamApps \ Common \ FM 21 \ data \ database \ db \ 2101

Epic Games – Program Files (x86) \ Epic Games \ FM 2021 \ data \ database \ db \ 2101

3. İndirmiş olduğunuz yama dosyasının içerisindeki db, edt ve Inc üçlüsünü 1. ve 2. adımda silmiş olduğunuz dosyaların yerine kopyalayın.

Hepsi bu kadar kurulumu tamamladınız. Artık gerçek isimlerle kat be kat gerçekçi bir menajerlik deneyimi yaşayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyorum. Aklınıza takılan soru ve paylaşmak istediğiniz düşünceleriniz için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir